2026m. June 13d. 06:26:34

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Žiūrėti foto
Foto albumai > Gyvatės > Naujasis augintinis Pirmoji foto Ankstesnė foto Sekanti foto Paskutinė foto
Naujasis augintinis
Lampropeltis Getulus Californiae, dovana nuo merginos 19 metų proga, xi vakar parsivežiau iš p. Slučkos, labai greitas, labai aktyvus, labai daug teršiantis, ir plaka uodegyte kaip barškuolė ;o)

Data: 2006/08/29 13:40
Įdėjo: evalduxx
Dydis: 640 x 480 pikselių
Failo dydis: 84.29kiB
Komentarai: 8
Reitingas: Nėra
Peržiūrų skaičius: 2916
 
 
Komentarai
#1 | Ravenous · 2006 August 29 16:17:36
fainulka :hug: :thumb:
ciupinejau as ji.... vos nenusipirkau, su žmona važiavau pas slučką....
tai jei vienas būčiau buvęs, kaži ar būčiau jo neparsivežęs Grin Grin Grin
#2 | GiX · 2006 August 29 19:37:31
sveikinu:thumb: as ir buvau aky "padejes", bet kazkuris is jo broliu/seseru mano draugei ikirto:hap: taigi teko prie kitu prieit
#3 | evalduxx · 2006 August 29 19:41:42
Dėkui, liux gyvis, tik kolkas baikštokas, ech gaila tėvai neduoda pašventinimo pytonui, tai jau senai gulėčiau apsiraitęs tikrą žvėrį, na niekis dar pusmetis ir tikrai įkalbėsiu xe Smile
#4 | Natrix · 2006 August 29 21:30:56
ech ,as irgi paimciau is p.Antano e.taeniura,bet reik laukt ,kol tos kvailos peles ims veistis AngryGrinisap:
#5 | Vygis · 2006 August 30 15:33:45
o kuo tokius sliekiukus reikia maitinti :nezin: peles tai nesukisiGrin
#6 | Mariezas · 2006 December 12 21:56:20
naujagymiais peliukais ,gereusiai kerta
#7 | Sheepshegeris · 2007 March 16 17:12:33
O ka dar galima duot maziems tokiems zalciukams be peliuku naujagimiu? (elaphe guttata)
#8 | tesiukas · 2007 August 23 23:44:25
Dar galima duot varliuku
 
 
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.  
 
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungtiarba užsiregistruoti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2026-03-23 12:11
Sugalvojau po 14os metu vel isigyti vora.. kur geriausiai ieskoti? kokia facebook grupe labiausiai tinkama?

2026-03-22 19:26
Tai ne. Grin

2026-03-19 12:07
Ir egzotika nepritaikyta telefonui. Dabar visi į telefonus sulindę. ????

2026-03-01 13:16
Pats Ravenous tik prieš metus buvo prisijungęs. Grin

2026-03-01 13:13
Facebook neturėtų būti konkurentai, čia info sistematiškai ir paprastai randama, Facebook belenkiek scrollinimo... Frown

2026-02-22 18:49
Gal Gramostola Pulchra parduodat?

2026-02-09 20:22
Sunku su faceboke konkuruoti Smile

2026-02-08 21:29
Seni geri laikai. Turėjau ir augintinių ir saitas buvo gyvas

2025-05-30 12:38
Forumas mires, chatas ciut gyvas

2025-05-27 08:22
O forumas gyvas ?

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 10069
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39604
 
 
  
  40813910 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma