2026m. June 18d. 01:43:37

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Žiūrėti foto
Foto albumai > Lietuvos ektotermai > Varlius Pirmoji foto Ankstesnė foto Sekanti foto Paskutinė foto
Varlius
...

Data: 2010/07/26 15:00
Įdėjo: AndriusN
Dydis: 816 x 573 pikselių
Failo dydis: 69.63kiB
Komentarai: 10
Reitingas: *****
Peržiūrų skaičius: 2087
 
 
Komentarai
#1 | Vainius95 · 2010 July 26 15:24:24
Mielai atrodo Smile
#2 | Kaipaugintdioneja · 2010 July 27 10:41:40
Gardus kasnelis mano vezliukei :evil: Bet jeigu jai 6 varliu neuztenka tai... Pfft
#3 | Mantas · 2010 July 27 12:41:06
Kaipaugintdioneja, tikrai turbūt ne kokiose sąlygose tavo vėžlys gyvena, jei tenka šert iš lauko partemptais gyviais :no: esu įsitikinęs, kad tavo vėžlė parazitu "ferma" ne savo noru tapo...
#4 | Dylexy · 2010 July 28 02:02:45
Mantai , žinok , ne visi yra tokie ,,turtingi'' , kad pirktu maistą ir parduotuvės , kai galima pasigaut lauke ... Beto tą patį maista (pvz : varlę) galima nuplauti po tekančiu vandeniu ... :thumb:
#5 | Dylexy · 2010 July 28 02:03:48
ten vietoj ,,pirktu maistą ir parduotuvės '' turėjo būti ,,pirktu maistą iš parduotuvės '' pataisau
#6 | AndriusN · 2010 July 28 09:13:20
Dylexy, įdomu kaip tu tai varlei iš žarnyno parazitus išplausi. Frown
Na, jei aš ko nežinau, tai prašau man vaizdinę medžiagą pateik. Smile
Beje, dėl to turtingumo, jei jau gaudo iš gamtos, tai reiškia, kad pakankamai turtingas žmogus, jog galėtų leist sau mokėt už veterinaro paslaugas gydant sergantį roplį. Smile
#7 | Kaipaugintdioneja · 2010 July 28 10:45:07
Nesu as toks ir bomzas. Paivairint maista vezliukui noriu. O tai kas gamtoj jai parazitus isplauna ir varle imeta? Prisiedus jau tiek varliu ir jai nieko neatsitiko. Cia jau kad paemiau is gamtos maistuko, tai jau bomzas esu? Sliekai taip pat jai delikatesas :yes: . Ir va stiklainely laukia savo eiles jau desimt varlyciu ( ne daugiau Grin )
#8 | Kaipaugintdioneja · 2010 July 28 10:46:51
AndriusN prie ko cia tas veterinaras? Ir as "iperku" ta maista, nesijaudinkit... Zinoma, ne taip dabar ja lepinu, bet vistiek maitinu.
#9 | Mantas · 2010 July 28 10:53:52
Kaipaugintdioneja šiaip jau visi varliagyviai šioje šalyje saugomi , ir tokiais kiekiais juos imt iš gamtos ir naikint, tiesiog žiaurus nusikaltimas, o juo labiau, kad mūsų varliagyviais minta laukiniai gyvūnai, tai palik juos jiem...
O dėl to bomžo ar ne bomžo Grin tai kam išvis reikėjo įsigyt gyvūną, jei negalima juo normaliu maistu šert?
Prisiedus jau tiek varliu ir jai nieko neatsitiko.

o dabar ims ir apsikrės, iš to 10 varlių bus viena serganti.. Grin
sėkmės toliau žudant varles... ir savo vėžlį beje Grin
#10 | Kaipaugintdioneja · 2010 July 28 11:18:00
Grinead:
 
 
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.  
 
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungtiarba užsiregistruoti, jeigu norite balsuoti.

Nuostabu! Nuostabu! 100% [1 Balsas]
Labai gerai Labai gerai 0% [Nėra balsų]
Gerai Gerai 0% [Nėra balsų]
Patenkinamai Patenkinamai 0% [Nėra balsų]
Blogai Blogai 0% [Nėra balsų]
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2026-03-23 12:11
Sugalvojau po 14os metu vel isigyti vora.. kur geriausiai ieskoti? kokia facebook grupe labiausiai tinkama?

2026-03-22 19:26
Tai ne. Grin

2026-03-19 12:07
Ir egzotika nepritaikyta telefonui. Dabar visi į telefonus sulindę. ????

2026-03-01 13:16
Pats Ravenous tik prieš metus buvo prisijungęs. Grin

2026-03-01 13:13
Facebook neturėtų būti konkurentai, čia info sistematiškai ir paprastai randama, Facebook belenkiek scrollinimo... Frown

2026-02-22 18:49
Gal Gramostola Pulchra parduodat?

2026-02-09 20:22
Sunku su faceboke konkuruoti Smile

2026-02-08 21:29
Seni geri laikai. Turėjau ir augintinių ir saitas buvo gyvas

2025-05-30 12:38
Forumas mires, chatas ciut gyvas

2025-05-27 08:22
O forumas gyvas ?

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 10076
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39604
 
 
  
  40841558 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma