2024m. May 20d. 21:56:28

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
maistas vorams
nelaimingixiukaz
as galvojau vedareliai tai cia tie vedarai kur is kraujo buna Grin
 
Silmaren
nelaimingixiukaz parašė:
as galvojau vedareliai tai cia tie vedarai kur is kraujo buna Grin



Grin aha, mes dar vorus cepelinais ir kotletais šeriam, kai nuo baliaus lieka Wink
 
Mantas
ir alum girdom :conf:
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
urtica
hm.... o kaip daryti jeigu voras nevalgo musiu lervu? atrodo ,kad jis ju bijo... is pradziu buvo labai bailus, bet dabar atrodo jau drasus, todel lyg ir turetu jau sudoroti jas. Blogiausia ,kad jis pries tai valgydavo uodu lervas, bet nuejus i zveju parduotuve pasake ,kad tokiu metu sunku ju yra gauti ir dabar ju nebeturi ..:help:..
 
AndriusN
Bandyk perkirpti musės lervą. Wink
Galbūt nevalgo todėl, kad per didelis grobis.
Beja, kokios rūšies voras?
"Šalta!" (P. Coelho)
 
eX
mano smithi bijo muses ka daryti ? :help:
 
Richardas
eX parašė:
mano smithi bijo muses ka daryti ? :help:
Jeigu ji didesnė,arba jis nealkanas,katik išsinėres- žinoma bijos.Manau viskas aišku ką daryti-auka mažesnė ir laiku:conf:
Redagavo Richardas 2008-05-07 15:15
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
eX
kad auka tai tikrai mazense gal del to dar newalgo nes priesh kokias 5 dienas ishsineres nieko tikiuosi kad praeis jo ta baime Smile
 
makis
Aš tai suskaldau su kokiu nors kietu daiktu zofobuso galvą, galima šiaip pabadyt ar dar ką nors :evil:
 
http://www.flickr.com/photos/_makis_/
yovi
makis parašė:
Aš tai suskaldau su kokiu nors kietu daiktu zofobuso galvą, galima šiaip pabadyt ar dar ką nors :evil:

Su beizbolke turbūt Grin su pincetu suspausti galima jei reik Wink
 
makis
yovi parašė:
makis parašė:
Aš tai suskaldau su kokiu nors kietu daiktu zofobuso galvą, galima šiaip pabadyt ar dar ką nors :evil:

Su beizbolke turbūt Grin su pincetu suspausti galima jei reik Wink


Tas pats velnias :evil:

To Rimas, na taip zofobusas sugadintas, bet man kartais ir kelias dienas jis dar išlieka gyvas, o kai turi daugiau nei 1 žvėrį tai nelabai problema Smile
 
http://www.flickr.com/photos/_makis_/
nelaimingixiukaz
kam spausti?tai gi voras jei nores tai ir issikas :yes:
 
Sadas-Inga
O tai kur matai problema isikase, islys ir tada voras pagaus ji :yes::yes::yes::yes:

Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
donatas_s
Gali būti problema tada, jei voras ruošias nerti, nėrimosi metu jis gali tapti maisto maistu.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Sadas-Inga
Cia donata_s esi teisus bet vorai turi pozymiu pagal kuriuos galima spresti ar voras nersisi ir jei nepastebi tu pozymiu ir voras yra suestas tai nieko nepadarysi.Zinios reikalauja auku.:conf::conf::conf::conf::conf:
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
urtica
na voras tai Brachypelma Vagans ,bet jis dar mazas , tai tikriausiai del to jo nezavi musiu lervos. Pabandysiu ja padaryti mazesne. Aciu uz patarima.. :yes:
 
m0Nius
Ar galima l5 emiliai maisto ieškot gamtoj? (: jei galima, tai kaip tas maistas atrodyt galėtu? (:
B. Emilia L7
 
donatas_s
Aišku galimą, įvairūs šokliukai ( tokie panašūs į žiogus, tik maži ) manau puikiai tiktų, musių gali prisigaudyti ir pan.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Sadas-Inga
Viskas kas juda slauzia sokineja begioja ir t.t
tik kitu voru neduok nes gali maistas pasistiprinti tavo voriuku arba nunuoditi :conf:
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
Mantas
Sadas-Inga parašė:
Viskas kas juda slauzia sokineja begioja ir t.t
tik kitu voru neduok nes gali maistas pasistiprinti tavo voriuku arba nunuoditi :conf:


toli gražu ne viską! yra nemažai nuodingų vanzdžių, geluoninių.... pabandyk pašert vora skaudvabaliais, pamatysi kad ne viską galima duot .. :trenk: negalima duot ryškiaspalvių, ir nežinomų vabzdžių, vabalų žygių, nes jie plėšrus tai greičiau žygys tavo voriuka patvarkys nei atvirkščiai.. Kai anksčia rašyta, tai musių, uodų lervos, žiogai, šokliukai, jų nimfos, vėdarėliai, musės, iš kirmėlių, tai sliekai. Manau į nežinomų vabzdžių pasauli nėra ko lyst, užteks to, kas jau išvardinta... dėl lietuviškų vorų, tai galima, bet voriukas turi but bent 4 kart mažesnis, kad nesužeistų pauktėdos.. šėriau saviškį lietuviškais, tai ėdė noriai, bet neberizikuoju.. nebent pasitaiko žymiai mažesnis voriukas .
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8355
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39616
 
 
  
  36306158 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma