2024m. April 20d. 06:49:32

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Termokabelis
k2
Skaitinejau foruma,ieskojau straipsnius bet tjp ir neradau man reikiancios info.Norejau suzinoti kaip sis kabelis veikia.Tiksliau iki kokios temperaturos jis kaista,kaip zinoti kada ji isjungti,gal yra kokie prietaisai reguliuojantis sildimo laika,nes daznai nebunu namie...?Beje kokia sio kabelio kaina?Jei netingit tj nupasakokit viska kaip kas,o jej tingit tj numeskit linka i koki straipsneli,jej as zioplas neradau.Jei ka tj sildit ruosiuosi vora :aciu:
Playing with bass!!!
 
Aistixx
jo ikaitimo temperatura, ilgis ir kaina priklauso nuo galingumo, o su juo galima naudoti termostata kad palaikytu tam tikra temperatura Wink
....NIEKO NESUPRATAU....

http://public.fotki.com/Aistixx/
 
Forget_me_not
Jei tik vieną vorą, tai gal ir šildančio kilimėlio užtektų? Smile
 
k2
Voro terariumas yra 10l ir maza dezute nuo salotu voriuko...Tj manau didelio nereikia...O tj tarkim jei kabelis tj 15w uztektu ir kiek jis kainuoja?O tjpat apie kilimeli...Kiek jis isildo ir kokia jo kaina butu?O termostatas jungiasi prie kabelio ir nustatyt galima kokios temp reikia?Ir prie kilimelio galima prijungti termostata? :aciu:
Playing with bass!!!
 
Neonaz
užtektu sočiai Smile
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
k2
Tj uztektu sakot kilimelio...O tj prie jo jungiasi termostatas?Kiek pats kilimelis kainuoja ir kiek termostatas?Beje abu irenginius rasiu reriz faunoj ar terruj?Ar dar kur ieskot?Ir kur geriausiai pirkti?:aciu:
Playing with bass!!!
 
Richardas
.Pirma isigik temp. matavimo prietaisa(pasitikslink konkretaus voro laikimo temp. parametrus).Dydesniame tere turi būti voro savarankiškai pasirenkama šiltesnė ar vėsenė vieta-Tam pasiekti termostatas nebūtinas.pats mastyk kaip to pasiekti.Atjungimas irgi nėra būtinas.Šilumos šaltinis irgi gali būti betkoks kad tik be aitrios šviesos(raudona,mėlina tinka) ir neviršitu parametru ribu.Gali nepirkti nieko kad tik jam nebūtu šalta ar per karšta-gali pirkti viska ir vėl tas pats neperkaitink.Prieš inde apgivendindamas vora išmatuok tas vietas kur bus voras jaigu viskas atitinka parametrus valio:hap:Važiuok kur nori.nelaikyk voro vien karštoje riboje -pavojus neriantis-perdžiuvimas-drėgmės trukumas.Šaltoje riboje vien laikimas sutrigdys mityba-voras ne augs.Tai va daryk išvadas-bet viskas prasideda nuo termometro
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Forget_me_not
Na aš tai naudoju tik kilimėlį ir jokio termostato, nes jis paprasčiausiai neįkaista. Būna tik šiltas, ir to visiškai pakanka palaikyt reikiamą temperatūrą. Bent jau man... Smile Kilimėlis užima 1/2 tero. Pirkau Terroje už, atrodo, 70lt.
 
k2
O galit gal kas tada terros nr parasyti?As tada pasiteirausiu reriz ir terroj,paziuresiu kur pigiau Grin O beje kiek watu kilimelis?Kad kokio per galingo nepaimciau Grin :aciu:
Playing with bass!!!
 
Forget_me_not
Na, čia Žirmūnų 106 (IKI Šaltinėlis) Terros nr.: (8-5) 231 6750

O kiek vatų taj nežinau... Man rodos, kad jie visi vienodai šildo, tik kad dydis skiriasi... :naiv: Gal ten geriau pasiklausk Grin
 
k2
Okey Wink Dar karta aciu :thumb:
Playing with bass!!!
 
sarunas
gavau laida kur sildomi lietvamzdziai kad ziema neuzsaltu. uzsizoliavau viena gala silikonu, kitam pritaisiau sakute i lizda ir juhu. viskas gavosi uz dyka. aisku jei pirkti tai tas laida kainuoja 35lt/m. bet kadangi nemokejau tai visai tinka. pats kabelis syla iki 40laipsniu. ir nejungiu kai namie nieko nera(visgi ne elektrikas as)
gero zmogaus rankose viskas dega
 
tequila
sveiki, noriu paklausti ar užtenktų 25w šildymo kabelio mediniam terariumui kurio išmatavimai 96x60x60 Smile
 
AndriusN
tequila parašė:
sveiki, noriu paklausti ar užtenktų 25w šildymo kabelio mediniam terariumui kurio išmatavimai 96x60x60 Smile


Per akis. :thumb: Aš gal net gi 15W dėčiau. Nes visvien per pusė terariumo dugno tas kabelis būtų išvyniotas, tai toj pusėj šilumos pakankamai būtų. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
owe
pas mane iguanos teras 90x45x110 ir žadu dėt 25w kabelį..tikrai manau užteks ;] tik va kaip dėl tos medienos neaišku..bijau truputį dėl tiesioginio kontakto su medžiu..jau man buvo padaręs tas kabelis žalos..
Redagavo owe 2009-08-23 17:41
 
www.egzotika.info
AndriusN
owe parašė:
pas mane iguanos teras 90x45x110 ir žadu dėt 25w kabelį..tikrai manau užteks ;] tik va kaip dėl tos medienos neaišku..bijau truputį dėl tiesioginio kontakto su medžiu..jau man buvo padaręs tas kabelis žalos..


Tai ant medžio kloji akytojo polietileno plėvelę, padengtą aliuminio pudra ant jos išvynioji kabelį ir ant kabelio galima dar stiklą uždėt, kad jo neiškapstytų gyvūnas. Smile Pas mane taip padaryta ir jokių nusiskundimų neturiu. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
owe
ačiū Andriau, jau norėjau klaust ką dengt po apačia..reiks eit pirkt :yes:
 
www.egzotika.info
tequila
AndriusN parašė:
tequila parašė:
sveiki, noriu paklausti ar užtenktų 25w šildymo kabelio mediniam terariumui kurio išmatavimai 96x60x60 Smile


Per akis. :thumb: Aš gal net gi 15W dėčiau. Nes visvien per pusė terariumo dugno tas kabelis būtų išvyniotas, tai toj pusėj šilumos pakankamai būtų. Smile


oki, dėkuiSmile aš ant to kabelio dar planuoju dėti lakuota osb plokštę 6mm ar tiks vietoj stiklo?Smile
 
AndriusN
tequila parašė:
AndriusN parašė:
tequila parašė:
sveiki, noriu paklausti ar užtenktų 25w šildymo kabelio mediniam terariumui kurio išmatavimai 96x60x60 Smile


Per akis. :thumb: Aš gal net gi 15W dėčiau. Nes visvien per pusė terariumo dugno tas kabelis būtų išvyniotas, tai toj pusėj šilumos pakankamai būtų. Smile


oki, dėkuiSmile aš ant to kabelio dar planuoju dėti lakuota osb plokštę 6mm ar tiks vietoj stiklo?Smile


Daug šilumos prarasi. Aš visgi dėčiau stiklą, bent jau per tą pusę terariumo dugno, kur kabelis bus. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Vobleris
Dėk stiklą Wink per plokšte ,šiluma bus :tdown:Sad eilinė mano fraze nepraktiška :no: Grin
Redagavo Vobleris 2009-08-23 22:28
 
www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247919 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma