2024m. April 26d. 10:35:44

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
SINALOAN PIENIŠKOJI GYVATĖ (Lampropeltis triangulum sinaloae)
Richardas
baltos juodos klajos parašė:
Sveiki.

Aš irgi naujokė, susidomėjau šia gyvatėle.
Kaip jau buvo minėta, gyvačiokui reikėtų sukurti sąlygas, kad neprarytų nesuvirškinamo substrato. Kilo klausimas:
O jeigu kaip substratą naudočiau kokoso durpes, o kai maitinčiau gavačioką, padėčiau tą maistą ant laikraščio skiautės?
Galimas toks variantas?
Ne.Geriau gyvate perdeti i kita maitinimui tik skirta plasmasini boksa.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
lowerpro
bet kai pamaitini gyvacioka, tai negali kuri laika imt jo ant ranku, kad neatrytu.tai kiek laiko turi praeit, kol gyvate is bokso gali perkelt i tera?:read:
 
Richardas
lowerpro parašė:
bet kai pamaitini gyvacioka, tai negali kuri laika imt jo ant ranku, kad neatrytu.tai kiek laiko turi praeit, kol gyvate is bokso gali perkelt i tera?:read:
gali nelietes išleist i tera.arba isitaisik vamzdi I kurį gyvatė noriai lenda slėptis.su juo ir perdedi.Ps mes taip nesicackinamCool
Redagavo Richardas 2008-03-26 09:37
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Vobleris
Nu tikrai nereikia tokiu "zaidimu" graziai ramiai perdedi kai maistas nuslenka ir tiek Wink
 
www.egzotika.info
lowerpro
ok Smile dekui Grin su vamzdziu, tai as ir nezadu zaist Grin
 
Richardas
lowerpro parašė:
ok Smile dekui Grin su vamzdziu, tai as ir nezadu zaist Grin
Tada kvailus klausimus užduodiGrin
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
lowerpro
nu fainai! Grin..as galvojau, kad netik ant ranku negalima imt, bet ir judint pavalgiusio gyvates, tai del to ir paklausiau Smile jeigu tik rankom negali imt, tai ne problema Smile
 
AndriusN
lowerpro parašė:
nu fainai! Grin..as galvojau, kad netik ant ranku negalima imt, bet ir judint pavalgiusio gyvates, tai del to ir paklausiau Smile jeigu tik rankom negali imt, tai ne problema Smile

Na šiaip, tai atsargiau su ja pasimaitinusia elgtis reiktų.
Rankom imt irgi galima, tik labai atsargiai ir ne visas gyvates. Kai kurios yra labai greitos, tai tų nebepaimsi taip paprastai.
Beja, norint paimt po maitinimo gyvatė gali sekiot ranką (jai atrodo, kad tai maistas). Kartais mano kukurūzas taip elgiasi. Grin
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Mariezas
Andrelis parašė:
lowerpro parašė:
nu fainai! Grin..as galvojau, kad netik ant ranku negalima imt, bet ir judint pavalgiusio gyvates, tai del to ir paklausiau Smile jeigu tik rankom negali imt, tai ne problema Smile

Na šiaip, tai atsargiau su ja pasimaitinusia elgtis reiktų.
Rankom imt irgi galima, tik labai atsargiai ir ne visas gyvates. Kai kurios yra labai greitos, tai tų nebepaimsi taip paprastai.
Beja, norint paimt po maitinimo gyvatė gali sekiot ranką (jai atrodo, kad tai maistas). Kartais mano kukurūzas taip elgiasi. Grin


Aš ,kad nesekiotų savo smaugliams pasiemu atvesusį pincetą ir paliečiu nosį,tada staigiai atsitraukia,bet ir renkos nebesekioja,pradeda šliaužt į šoną ir paemu Smile
 
Luchiano
sveiki,prie to pacio dar klausimukas,kas kiek laiko pienines gyvates nerisi is odos?nes jau mano neresi,bet neissinere Smile
 
titana
Luchiano parašė:
sveiki,prie to pacio dar klausimukas,kas kiek laiko pienines gyvates nerisi is odos?nes jau mano neresi,bet neissinere Smile


Tai priklauso nuo gyvačiukės amžiaus,drėgmės ir mitybos.Plačiau pakomentuok žodelį,kad nėrėsi ir neišsinėrė.
 
Luchiano
mano gyvatei 7men,jau neresi bet pilnai neissinere.priekis tik atsilupo,o daugiau ne.kas kiek laiko ji neresi,mazdau apytiksliai kas kiek laiko?
 
titana
Luchiano parašė:
mano gyvatei 7men,jau neresi bet pilnai neissinere.priekis tik atsilupo,o daugiau ne.kas kiek laiko ji neresi,mazdau apytiksliai kas kiek laiko?


Jei pilnai neišsinėrė vadinasi trūksta drėgmės ir tai labai blogai,nes gyvatė turi pilnai išsinerti.
Tokio amžiaus gyvačiukas turėtų nertis kas 1-2 mėn,jei geras maitinimas,drėgmė ir šiluma.
 
Luchiano
o kaip ta dregme didesne padaryti? Frown
 
lowerpro
o kas jau yra tere? purksk vandens siektiek...
 
titana
Drėgmė palaikoma su vandens indu ir kiekvieną dieną purškiant terariumo substratą,vieną pusę purkšti,o kitą laikyti sausai.
 
owe
kdl kita puse laikyti sausai? cia tik gyvatem taip ar ir voram?
 
www.egzotika.info
titana
dreizehnvasovi parašė:
kdl kita puse laikyti sausai? cia tik gyvatem taip ar ir voram?


Gyvatė gali pasirinkti ar ji nori būti ar drėgno substrato ar sauso.
Voram irgi taip darau,drėkino tik pusę indelio,o kitą pusę palieku sausą,dar plius mažas indelis su vandeniu yra.
 
AndriusN
dreizehnvasovi parašė:
kdl kita puse laikyti sausai? cia tik gyvatem taip ar ir voram?

Visiems. O kita pusė sausai, kad gyvūnas galėtų pasirinkti kur nori būt. Wink Čia maždaug kaip šalta ir karšta zonos. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Richardas
giriniss parašė:
nevaryk Pfft , ne visi vienodai laiko , juolab kaikuriuos palaikius pagal bendra plana gali neuzilgo rast uzvertusi (parietusi) visas 8 kanopeles.
Titana teisi čia apie Lampropelčius tema.:aciu:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8302
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36254727 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma