2024m. April 16d. 08:48:11

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 1
Alvyda

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
SINALOAN PIENIŠKOJI GYVATĖ (Lampropeltis triangulum sinaloae)
Aurimas B
Žmonės, argi taip sunku atsakyt, negi nieks kaune gyvenantis nežino kainų, pats gyvenčiau kaune - neklausčiau, o jau seniai būčiau apsižiūrėjęs; juk jūs prieš turėdami pirmą terariumą irgi nenorėjot padaryt klaidų ir viską sužinot.. Ar aš klystu? :hap: :yes:
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:37
Bla bla bla..
 
Richardas
aukščio nereikia - nepavojinga lempa gyvatės nesužeis:yes:Tau Kaunas arčiau, todėl gatavų terariumų kainas geriau žino kauniečiai.
SĖKMĖS richardas
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:40
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Aurimas B
O kaip dėl hygrometro kainu? :hap:
Ir kaip jūs įmontuojat lempą? tarkim, dedu lempą į viršaus vidurį, terariumas atsidaro per priekį, tai kaip pritvirtint? sorry už durnus klausimus. :jeee: :svilp:
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:41
Bla bla bla..
 
DumBazz
Aurimas B parašė:
O kaip del hygrometro kainu? :hap:
Ir kaip jus imontuojat lempa tarkim dedu lempa virsaus viduri atsidaro per prieki tai kaip pritvirtint sorry uz durnus klausimus. :jeee: :svilp:


Sunku atsakyti į tavo tokį neaiškų klausimą Wink Matau trūksta išradingumo Wink
 
http://www.flickr.com/photos/8661267@N07/
Aurimas B
Na juk apie lempą, manau, suprantat klausimą. O del hidrometro tai klausiu, kad turėtų paklaidą (nes už nedidelę sumą ir turės) ir kad nebūtų šimtiniai variantai.
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:43
Bla bla bla..
 
Aurimas B
Kas geriau - termokabelis, šildomasis kilimėlis, šildomasis akmuo? Ar termokabelį reikia dėti po apačia terariumo, ar galima dėt į vidų? ar reik kuo uzdengt termokabelį? http://egzotika.i...icle_id=58 . :nezin:

Neonaz
Cituoju iš vienos temos - kokoso durpes...1 briketas 9lt kainuoja
Tai, tarkim, kiek reiktų briketų į terariumą 80x35x45? :nezin:

Jau šimtinį kartą sorry, kad tiek klausinėju, bet noriu greičiau viską sužinot, ir jau bus galima ruoštis gyvates ir jos būsto pirkimui.. :trenk: :hap: Grin :jeee:
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:45
Bla bla bla..
 
Neonaz
turėtu to briketo užtekti...kai užpili verdandį vandenį jos labai išsipučia ir jų labai daug tada būna Wink aš esu už šylančius kabelius. Juos kloji po terariumu...kur daugiau laido ten karščiau o kur mažiau išrangysi šalčiau bus Wink taip gali padaryti kelias skirtingas šilumos zonas... Wink
Redagavo Neonaz 2007-09-03 17:51
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
Aurimas B
Vis dėlto dar neišgirdau jūsų nuomonių, kokie terariumai geresni pieniškajai gyvatei: aukšti ar ne? Ir dar toks klausimėlis.. Ar kai atidarymas per priekį, tarkim, as dėsiu kokoso pluoštą, drožles ar kaip ten vadinasi :laugh: :nezin: tai nekrenta paskui substratas?
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:53
Bla bla bla..
 
Richardas
koks nesupralyvas:laugh:Aukščiau buvo parašyta-Nedėk kaitrinių lempu nereikės aukščio,teras geriau išpriekio atsidarantis,kok-durpės nekris iš tero-jaigu tai teras,(žiurėk teru nuotraukas internete):geek:Jaigu žadi tera darytis iš kokios sekcijos-knygų lentynos.....teks patobulinti (kad durpės nekristu-šviesa būtu-ventiliacija)-žodžiu IMANOMA-sekmėsCool
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Aurimas B
Sorry, vyrai, kad tiek daug klausinėju. dar toks klausimėlis: aš dėsiu terariumą spintos tarpe. Čia
Sorry už tokį nupiešimą, čia skubinau, nes neturiu laiko čia paišaliot. Nu tai supratot, kaip viskas stovės. Terariumas bus 85x35x40 arba 85x35x45, dar nenusprendžiau.Tai va klausimėlis. Ar ne geriau daryt atidarymą ir per priekį, ir per viršų? Nors pagalvojus, juk šersiu akvariume po vandeniu (ne ne, juokauju Grin), tai nereik ten terariume mosuot ta pele negyva. O ar kai duodi negyvas peles, ar pripranta ir paskui ima nuo žemės? Ir ar tiesa, kad prieš duodant pelę šiltam vandeny palaikyt ją reik? Oi kiek klausimu :shy: Kaip jūs manot? :nezin:
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:58
Bla bla bla..
 
Richardas
Mes manome kad i šituos klausimus pilna info kad ir štoje svetainėje:read:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Aurimas B
Šitoj svetainėj yra parasyta, kokį man tera rinktis ir per kur atidaryt? Nenusišnekėkit tik. Tokių temų net panašių nėr..
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:59
Bla bla bla..
 
Aurimas B
Tai as ta ir sakau..As del to ir klausiu kad keles mintis isgirst ir del ko jiem geriau o tada jau ir apsisprest lengviau.
Bla bla bla..
 
Richardas
Su batais čia geras:jeee: JOO reikia daryti temą "kokį terą rinktis Aurimui B ir per kur atidarys jį Aurimas B" :help:
Redagavo mildaster 2008-01-04 18:02
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Aurimas B
Richardas, jei neturi ko protingesnio pasakyt, tai ir nesakyk. As neprašiau (lazdavotis). :conf:
Redagavo mildaster 2008-01-04 18:03
Bla bla bla..
 
Aurimas B
Kas prisiprašei. Nieko aš neprašiau. Grin O jei rimtai, tai aš pasakiau, kad tokių temų nėr nieko panašaus. Tai ir nereik sakyt, kad yra visi atsakymai į mano klausimus.
Redagavo mildaster 2008-01-04 18:05
Bla bla bla..
 
Richardas
Aurimas B jau persigalvojo: jis Drakono Akyje jau - apie iguaną svajoja.....
Redagavo mildaster 2008-01-04 18:05
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Aurimas B
Nesakiau, kad jau iguaną pirksiu. Tačiau kad ir nepirksiu šitos snake, vistiek info visada neprosal.. Grin
Redagavo mildaster 2008-01-04 18:06
Bla bla bla..
 
neo
Aurimai susikaupk...o dar geriau užsirašyk, kad nepamirštum... teras gali būti 90x40x40cm. Geriau atidarymas priekyje su slankiojančiom stiklinėm durelėm...pakratas neiškris nes turi būti priekyje paaukštinimas...na o apie gyvatės auginimą tai jau interneto platybėse ieškok...
Redagavo mildaster 2008-01-04 18:07
 
baltos juodos klajos
Sveiki.

Aš irgi naujokė, susidomėjau šia gyvatėle.
Kaip jau buvo minėta, gyvačiokui reikėtų sukurti sąlygas, kad neprarytų nesuvirškinamo substrato. Kilo klausimas:
O jeigu kaip substratą naudočiau kokoso durpes, o kai maitinčiau gavačioką, padėčiau tą maistą ant laikraščio skiautės?
Galimas toks variantas?
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8281
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36241933 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma