2024m. April 29d. 20:05:13

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
SINALOAN PIENIŠKOJI GYVATĖ (Lampropeltis triangulum sinaloae)
Loona
Aurimas B parašė:
Na butu stiklinis ir kaip mazdauk atrodytu ta ventiliacija gal kas turi kokiu foto?
Kad butu gyvates terariumas.


Terariumų foto gali rasti čia:
http://www.egzoti...lbum_id=14
kas jame gyvena paprastai būna parašyta prie nuotraukos
 
Aurimas B
Na tai gal teks durpes dėt, dar reiks pamąstyt. Grin
O dabar dar vienas durnas klausimėlis: per kur geriau padaryt atidarymą terariume: per viršų ar per priekį?
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:54
Bla bla bla..
 
Min-dau-gas
Kaip tau patogiau taip ir daryk
 
Aurimas B
Nu jo bet, čia bus mano pirmas terariumas, todėl noriu paklaust jūsų nuomonės, kaip jums patogiau, kad nebūtų paskui, kad grauš sąžinė, kad ne tokį užsisakiau.
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:55
Bla bla bla..
 
Ravenous
turiu ir tokį, ir tokį - man patogiau iš priekio...
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
Aurimas B
O kaip būna uždaryta, kad gyvatė neatsidarytų iš priekio? Priklijuota, spynele ar kaip?
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:58
Bla bla bla..
 
Richardas
gali būti spynelė Grin
gali būti ar kaipGrin
kad tik neatsidarytu ir nepabėgtu, nes šios gyvatės bėglės nr.1. Ir kad tau būtų patogu:yes:
Durpės nėra blogai (kokosinės-stambokos) Tik įsitikink, ar tavo mieste yra jų pirkti. Jeigu ne, domėkis kitais variantais. Šioms gyvatėms aš asmeniškai nenaudočiau durpių(jos dulka) todėl, kad šių gyvačių terai gana sausi. Sausesniam terui man patinka keramzitas. (vėlgi jei jo yra). Tai žiestas molis įvairaus dydžio frakcijų (naudojamas statyboje): pigus, nedulka, palaiko drėgmę, dekoratyvus, dezifekuojasi lengvai orkaitėje ar mikrobanginėje, nedega, nekenksmingas gyvūnui, spalva ruda. Teras per viršų dažniausiai yra paprastas akvariumas, o jeigu ne - vistiek lubose visos lempos. Man nepatogu. Pagalvok pats, kaip tau...Sėkmės Cool
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:03
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Aurimas B
O jeigu darant per viršų atidarymą, kaip lempas įmontuot, tarkim, dvi tas moon light, o gal patartumėt kitokias lempas? Kur yra pirkti to molio? Yra jo pirkt zoo parduotuvėse, tarkim, Tado Ivanausko muziejuj?
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:05
Bla bla bla..
 
Richardas
Yra senukuose, bet brangesnisShock
firmose, kurios prekiauja stogų dengimo medžiagom, būna pigiau - diiiiiidelis maišas virš - 10 LituGrin ir ovalių granulių frakcijos, įvairaus dydžio.:thumb: Lempos? kodėl dvi? kodėl moon light, ir kur tu jų gausi?:nezin:
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:06
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Aurimas B
Kur aš jų gausiu - dar nežinau. Moon light vis geriau nei paprasta, ir gražiau atrodys, ir skaičiau, kad joms tokia tinka. Jos dvi, nežinau gal kad dėt iš abiejų šonų, kaip nors pritvirtint tai apšvies biškį daugiau. Grin
Cituoju iš egzotinių gyvunų knygelės VETinfo specialus numeris 26psl.
šviesa. Tai, kad gyvatės yra pusiau naktiniai gyvunai, nereiškia, kad jiems visiškai nereikia šviesos. Jiems reikia žinoti, kada diena, kada naktis. Gali būti naudojama ,,Menulio šviesos" lempa ar kitas terariuma aprūpinantis susilpnintas šviesos šaltinis.
Tarkim, jeigu darau moon light šviesas, atidarymą per priekį, tai aukštis terariumo turi būt nemažas, kad gyvatė nepaliestų nuo šakos ir nesudaužytu ar pan.
Kur daryt skylutes? jeigu, kaip minėjau, iš priekio atsidaro.
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:16
Bla bla bla..
 
Richardas
Nei tų moon labai reikia, nei tu vark jų ieškodamas - nors dėl sportinio įdomumo pabandyk (paskui papasakosi, kaip vargai ieškodamas, o mes pasijuoksim:laughSmiledel jų šildymo - irgi abejotina. Kaip čia kažkuriam forume rašė, kad uv šildo. Žinoma, visos lempos kažkiek šildoSmilebet ne visos pajėgios įšildyti iki reikiamų parametrų. Tos moon lempos skleižia švelnią mėlyną šviesą, skirtą naktiniam stebėjimui. Na, jei žadi naktį gėrėtis gyvatės veikla - įsidėk Moon light Grin jos gana brangios ir perdega gana greit (turėjau). Dar greičiau perdega IR lempa, kuri irgi nepigi. Aš darau taip: šildau tero dugną, apšviečiu terą dienine lempa ir UV rytais ribotą laiką. Ventiliacija - atskira tema. Pažiūrėk kitus terus.
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:19
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Richardas
del perdegimo. čia gal kaip kokia papuolė. Rasti Vilniuje - taip, bet kad vaikinas klausia iš Marijapolės. Lai paieško Marijampolėj ir mums parašo, kaip sekėsi. Kaip kam kas gražiau. Neprincipialu, manau, gyvatei dzin mėlyna ar IR raudona, gal kažką girdėjau, kad žmogaus akim raudona nelabai.

P.S.:Gerai, kad Vilniuje visko yra, va miesteliuose ne visko arba iš vis nieko:no:
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:21
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Aurimas B
Dėl tos moonlight, tai čia kad gyvatei vienodai, tai reikia tokią neryskia ir kuo gražesnę, tai siūlykit. O apie marijampolę, tai čia visai nieko nėr. Aš į Kauną kai varysiu, ten į kokį Ivanausko muziejų ar dar kur; jei žinot - parašykit. Nes Marijampolėj tai apie tokius gyvius nieko nežino, nieko neturi ir pan.. O dar klausimėlis: gyvatėm reikia to šildomo akmens, kaip jis ten vadinas, tai kikoj nu per pc pažiūrėjau - 100lt :kvail: Angry: net zagtelėjau :laugh: tai čia jų tokia kaina mazdaug? Nu gyvūnų parduotuvėse bus truputį pigiau, bet tai čia jų tokios kainos..?? :nezin:
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:25
Bla bla bla..
 
Richardas
kažko panašaus ir tikėjausi, o tai ,,kalba sostinė''. Manau, kad jeigu esi sumanus vaikis, įsiklausysi, ką sakau: lankykis sendaikčiu turguje, kur parveža visokių sendaikčių iš vokietijos. Ko tik aš ten tik nerandu:hap:ir lempų, ir šildytuvų, ir teru, šaknų, šviestuvų, akmenų, slėptuvių, filtrų... Žinoma, ne visada specialiai terams, bet jeigu galva nekvaila - protas greit suveikia, ką galima išardyti ir pritaikyti, perdaryti. Pvz.šildomą akmenį pasidarau už kokius 10Litų. Neseniai pamačiau suplyšusią vandens lova, o joje šildomasis kilimėlis itin atsparus vandeniui su atspariu laidu ir šilumos reguliatoriumi. Veikia puikiai:hap:ir tik 10 litų. Kas tas parduotuvės akmuo - šimtas litu:laugh:

Žinoma, jeigu vaikšto pasipūtęs žmogus - nieko neranda:laughGrinar geri akmenys gaunasi iš akva šildytuvo, įlieto į cementą, su kuriuo mūrija pečius. Akvašildytuvus irgi perku turguj po 5-10 litų. Gaunasi dar mandresnis akmuo su termoreguliatoriumi. Kai tas už šimtą - paprasta šylanti plyta.
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:30
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Richardas
25w veikia puikiai
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Aurimas B
O išvis, kiek aš turėčiau suplot už terariumą ir jo įrangą, neskaitant augintinio?
Ko man tiksliai reikės ir kiek kainuos, gal jūs maždaug žinot tiksliai? Nežinau, bet terariumas bus 80x35x35 80x35x40 80x35x45-50. Kaip siūlot kokia maždaug kaina būtų?
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:31
Bla bla bla..
 
Aurimas B
Pasakiau as cia ne i tvora ne i meta. Grin Juk dauk firmu yra kainos kiresi nu ir t.t.Bet butu visgi klausimelis kuri uzsisakyt 80x35x35 80x35x40 80x35x45-50?Ir dar vienas klausimelis kiek kainuoha hidrometras ar kaip jis ten vadinasi Grin :laugh: (kad butu nebrangus ne simtiniai varijantai kad paklaida nebutu milziniski).
Aciu uz atsakymus kad badedat man tokem... :kvail: :svilp: :laugh:
Bla bla bla..
 
Richardas
vadinasi teisingiau hygrometras-:yes: Kiti klausimai labai suvalkietiški:laugh:kitka buvau išdėstes aukščiau
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Aurimas B
Kaip suprasti suvalkietiški? Aš gyvenu Marijampolėje ir negaliu nuskrist į Kauną ir žiūrėt kainas. O klausiu todėl, kad susitaupyčiau kiek reikia, o tada ir važiuot. Kam pinigus leisti už benziną, kad dar mane vežtų ir tik pažiūrėt???
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:33
Bla bla bla..
 
Aurimas B
Ir dar klausimėlis: ar gyvatei reikia aukščio terariume? Gal reik šaką didesnę įgrūst, tilptų ir lempa aukščiau, kad nepasiektų ir nesusižeistų? Smile
Redagavo mildaster 2008-01-04 17:36
Bla bla bla..
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36260395 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma