2024m. April 19d. 22:58:18

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 6

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
SINALOAN PIENIŠKOJI GYVATĖ (Lampropeltis triangulum sinaloae)
Aurimas B
SINALOAN PIENISKOJI GYVATE (Lampropeltis triangulum sinaloae)
Sveiki, aš dar naujokas šioje svetainėje. Ateityje galvoju pirkti šią gyvatę, todėl turiu daug klausimų.
1.Kokio ilgio šios gyvatės užauga (patinas?patelė?) ir kiek laiko gyvena?
2.Ar jos lengvai veisiasi? kokio terariumo užtektų 2 gyvatėm (patinui ir patelei)?
3.Ar šios gyvatės nesipeša viena su kita (tos pačios rušys)? kaip atskirti šių gyvačių lytį?
4.Kokiu maistu jūs šeriat šias gyvates? Kur tą maistą perkat?
5.Kaip šiom gyvatėm įrengti terariumą?
6.Kaip suprast, kad gyvatės ėda substratą?
7.Koks terariume turi būti gruntas: smėlis, akmenėliai?
8.Kaip terariume sudaryt drėgmę reikiamą šioms gyvatėms?
9.Kas kiek laiko reikia šerti šias gyvates?
10.Kokia šios gyvatės kaina (jeigu ji maža)? aš iš marijampolės, klausiau kaune tado invanausko muziejuj, tai sakė, kad atvežtų šių gyvačių kažkur už 200lt (kaip minėjau, mažas).
11.Skaičiau, kad joms reikia mėnulio šviesos lempos arba kitų terariumui tinkamų lempų. kur jų gauti? Ir kur gauti įranga terarimui?
12.Ar šios gyvatės nuodingos? Ar jų charakteris labai nenuspėjamas, ir ar jos dažnai kandžiojasi?

Taigi kaip jau ir viskas su klausimais. Jei dar ką nors atsiminsiu, parašysiu. Prašau į mano klausimus atsakyti kuo plačiau, kadangi aš nieko nenusimanau netgi apie terariumus. Visiems ačiū už atsakymus iš anksto. Smile
Redagavo mildaster 2008-01-04 15:55
Bla bla bla..
 
Aurimas B
Matau, šiame forume tai čia gerai: paklausi ko nors, tai sako, paskaityk. Skaitau, kai turiu laiko, bet į visus klausimus nerandu tikrai. Bent jau nuorodas duotumėt. O išvis, sunku būtų žinovamas parašyt porą sakinių ir atsakyt į mano klausimus?
Redagavo mildaster 2008-01-04 15:56
Bla bla bla..
 
dreamy
čia
Redagavo mildaster 2008-01-04 15:57
 
Richardas
oho, pamatęs sąrašą klausimųShock net isižiojau, o perskaitęs įdėmiau pradėjau juoktis:laugh:
Aurimai, užduodamas tokį sąrašą klausimų, pasmerki save negauti atsakymų:kvail:.Ar tikiesi, kad tau atsakinės sąrašais:laugh:? Žalias, o užsimoji oho. Čia tas pats, kas norint pasivaišinti cigarete paprašyti 10 cigarečių. Ir dar stebėtis, kad neduoda:laugh:....
p.s.: būtum gudresnis, užduotum vieną-du klausimus
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:03
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mariezas
Aurimas B parašė:

11.Skaiciau kad jom reikia menulio sviesos lempos arba kitu terariumui tinkamu lempu kur ju gauti?Ir kur gauti iranga terarimui?

Mėnulio šviesos lempos? Įdomu būtų pamatyt... Grin Ten ką sakei dar normalei,bent menulio šviesos lempos Grin Grin
 
Mariezas
Oba Grin Bet abejoju ar gyvunams jų reikia.. Grin
Redagavo Mariezas 2007-08-25 11:13
 
Aurimas B
Aš kai skaičiau apie šias gyvates, buvo parašyta šitos lempos. Knygelės pavadinimas - "Egzotiniai gyvunai" VETinfo specialus numeris. Kas mėnesį vis kitoks numeris, vis apie ką nors kitą (kiaulininkystė, kačių auginimas ir t.t.). Pirmą kartą nusipirkau šią knygą.
Nu o dabar apie klausimus.
Tai va kokius klausimus turiu dabar, kai jau truputį čia pasiskaičiau...
Kokia jų maždaug kaina? Girdėjau, nuo 100lt. Kaune Ivanausko muziejuje sakė, apie 200lt. Čia kalbama dar apie mažą.
Ir dar klausimėlis: Kai šiom gyvatėm įrengi akvariumą, kokį dėt substratą?
Aš galvoju koralinį smėlį ir kokio truputį kokoso pluošto ar dar šiek tiek dirbtinės vejos vietoi pluošto. Ar ant tokio substrato pavyktų šert?
Turiu akvariumą 45ltr 50x30x30 ar jeigu nepavyktų šert jos ant to substarto, tiktų šis akvariumas ar reiktų jį uždengt kai šeriu?
Tas akvariumas bus nenaudojamas nes per kažkuria vietą silikonas blogai suklijuotas ir sunkiasi vanduo, todėl pirksiu kitą akvą.
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:09
Bla bla bla..
 
Neonaz
Aurimas B parašė:
As kai skaiciau apie sias gyvates buvo parasyta sitos lempos.Knygele pavadinimas Egzotiniai gyvunai VETinfo specialus numeris kas menesi vis kitoks numeris vis apie kaska kita (kiaulininkyste kaciu auginimas ir t.t. pirma kart nusipirkau sia knyga.

Sakai, skaitei šitoj knygutėj...juk ten tiek atsakymų į tavo tuos 11 klausimų...
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:10
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
Aurimas B
Tai ten 2puslapiai tik apie ją, ir ten iš mano klausimų radau tik porą. O visa kita - koks substratas ir kokią lempą dėt ir pan. - nėra. Tačiau ką rašo, dar ne viskas, todėl aš ir noriu pasitikslint..
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:11
Bla bla bla..
 
Aurimas B
Richardas
Būtum gudresnis, užduotum vieną-du klausimus.
Nu uždaviau kelis klausimus, atsakykit.. :svilp:
O tuo labiau daug kur skaičiau šitam forume ir daug kur mačiau, kad vienas asmuo uždavinėja daug klausimų, tik ne viena sms ar kaip čia pasakyt..
Taigi koks skirtumas, tarkim, kad aš paklausiu daug klausimų kartu ar kad aš paklausiu dabar 2, vėliau 2, dar vėliau 3, dar 2 ir tas pats gausis.. Grin
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:13
Bla bla bla..
 
Richardas
Yra bendravimo dėsniai (bet tu ju nežinai)Angry.
Gautųsi ne tas pats. kokius nors atsakymus tada gautum :yes:
Vieną klausimą tau atsakysiu: Kaune T.I muziejuje kreipeisi į patį Vilmantą ar į ką kitą (neaišku, nes jis grįžo tik savatės pradžioj iš užsienio). Nes kaina gali priklausyti nuo gyvūno dydžio, kondicijos, amžiaus, metų laiko, spalvinės formos, dokumentu, porušio, veisimo ar laukinisir t.t.. ir, žinoma, pardavėjo ir kelintos rankos. Turbūt supratai, kad gyvūnas gyvūnui nelygu. Lietuvoje pardavėjų nėra daug, gal kur ir pigiau, bet kelionė ar siuntimas irgi kainuoja, nuotolis irgi svarbu Dar priklauso nuo to, kad galbūt pavargsi laukt... tęsti?
taip kad 200 gal gerai o gal ne. nematęs nepasakysi. Gal reikia čiupt kol yra .Grin Pasiteirauk pas Herpetologą čia až. Į vieną klausimą gal pakaks :conf:
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:21
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Ravenous
buvau praeitą savaitę pas herpetologą... įspūdinga :clap:
Lampropelčių ir kukurūzinių turi krūvas :yes: tik kaina gal kiek aukštoka nuo 200 iki 250 (kukurūziniai apie 150) priklausomai nuo rašto.
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
Aurimas B
Hmm.. jau 200 nepigu. Gal kas veisia, turi pigiau iš forumiečių? ar gal turės po kokių pusės metų, tarkim? Įdomu sužinot, nes 200 jau nemaža kaina, tai reiktų išsiaiškint, gal kas pigiau turi. O kas dėl kitų klausimų ką galit patart? dėl substarto ir del to akvariumo, kad jame šert čia gera mintis?
Laukiu atsakymu.. :hap: Grin
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:26
Bla bla bla..
 
Aurimas B
Tai kokį laikraštį įdėsiu ir viskas.
O dėl tų durpių, kodėl čia taip? Juk smėlis, manau, ir taip gražiau būtų Grin o jei smėliuką ir durpes maišyt?
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:35
Bla bla bla..
 
Julius_Spiderling
Substratas turėtų būti toks, jog kai tavo gyvatė ės, jo neprarytų, o tai padaryti nėra sunku, jei gyvatę šersi kitame inde. Tam puikiausiai tiks laikraštis. O pačią gyvatę laikysi gražiai įrengtame terariume, kurio gruntas priklauso nuo tavęs.

Tarp kitko, nepatingėsiu ir pacituosiu iš žurnalo kelis tau atsakymus, kurių tu neradai:
1) Tiek patinai, tiek pateles gali užaugti iki 120cm.
2) Minimalus terariumas gyvačių porai yra 90x30x30 cm.
4) Gyvatei tinkamiausias pašaras - iš smulkių graužikų susidedantis racionas.
5) Kai kurios šios rūšies gyvatės mėgsta šliaužioti ant šakų, todėl jų reiktų įdėti į terariumą. Reikia įrengti slėptuvę, kurioje gyvatė galėtų pasislėpti.
7) Terariume turėtų būti suvirškinamas substratas arba nuo jų nešerti.
8) Pakelti drėgmę iki reikiamo lygio galima pastatant vandens indą šalia šilumos šaltinio.
9) Gyvatę reikia šerti kas 7-10 dienų.


Prašau, šie atsakymai yra citatos iš tų dviejų puslapių....:alus:

Ar ne mažiau klausimų liko paklausti? Smile sėkmės renkantis gyvuną.
ps. atidžiau skaityk Wink
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:40
 
Aurimas B
Jėzus, skaičiau šimtą kartų..
Juk ankstesnėj žinutėj sakiau, jog noriu pasitikslint, ar ten ne paistalai.
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:41
Bla bla bla..
 
Aurimas B
Skaičiau kad voram ir skorpionam (mažuose terariumuose) kad būtų oro reikia išgręžt skylutes, o gyvatėm tas pats, nes kad konkrečiai apie tai rašytu, niekur dar neradau.. Sorry už tokius kvailus klausimus, terariumai man naujovė. Smile
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:43
Bla bla bla..
 
Julius_Spiderling
Na turėtų būti ventiliacija, o ji ar skylučių, ar grotelių pavidale, tai nėra skirtumo. Priklausomai nuo medžiagos, iš kurios padarytas terariumas.
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:44
 
Aurimas B
Na būtų stiklinis ir kaip maždaug atrodytų ta ventiliacija, gal kas turi kokių foto?
Kad butu gyvatės terariumas.
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:47
Bla bla bla..
 
Richardas
ne, ne paistalai:no:
paistalai, kad durpės geriausia Grin
pats žodis "geriausia" yra įtartinas Cool nes yra daug varijantų :conf:
Redagavo mildaster 2008-01-04 16:49
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247157 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma