2024m. April 18d. 21:23:37

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vėžliai
 Spausdinti temą
vezliukas nevalgo:(
bumpa
turiu du raudonausius vezliukus, taciau vienas tik sedi sausumoje ir sildosi o kitas nuolat tuno vandenyje, pirmasis net nieko needa isskyrus sraiges, kitas nepasotinamas valgo viska kas imanoma. kad needa turbut blogai, ka su juo daryt? gal ka patarsit?
 
sausainis
mano vezlys nevalgo taip pat... man atrodo, kad jis per daug susalo ka daryti? ka jam padaryt???
 
broodas
Kaip jis susalo ? jei kambary lb salta pakelk temperatura tere...
0.1 N. Chromatus
 
Vobleris
Tai reikia gi sildytuvo tere manau jis ten ir yra :conf: turi but 25 27 geriausias variantas Wink na aisku jai nera sildytuvo vanduo saltas ir jis nesimaitina :geek: jai buna silta ir apetitas :thumb: taip ,kad vienintele priezasti per saltas vanduo :conf: ir tai visiska tiesa jai vanduo nesildomas ...
 
www.egzotika.info
sausainis
as sildau vandeni... bet as buvau isvaziavus ir draugei daviau paziuret ji, o ji kartais ji i akvariuma idet uzmirsdavo tj manau jis taip susalo.. tai ka man daryt>?
 
Vobleris
parasiau temperatura Wink na jis tikrai persalt negalejo Wink paprasciausiai reikia sildytuvas ,kad pastoviai butu geriausia su termostatu :geek: ir tiek :conf: o persalt tai tikrai nepersalo teoriskai jis ledinem vandeni gali but Wink tik jam paciam tas negerai ir nesimaitina o optimali temperatura 27 25 :conf: na nelauke gi laikai tikrai neatsalo tas vanduo taip daug ,kad pakenktu vezliuko sveikatai :geek:siulyciau perdaug neissigasti manau viskas susitvarkys :yes:
 
www.egzotika.info
pusiux
bumba tavo vezlys nevalgo gal del to kad jam salta o jam salta nes vienas pastoviai sildosi ir kito neprileidzia Cool
 
CANIS
turiu du geltonausius vežlius, bet vienas nevalgo, nors laikau tam pačiam akvariume. kaip ji pamaitint?
 
Stakta
CANIS parašė:
turiu du geltonausius vežlius, bet vienas nevalgo, nors laikau tam pačiam akvariume. kaip ji pamaitint?


paskaityk kartais gal ta pati priežastis kaip viršui išsakyta? Wink beja kokia tem vandens, koks gruntas?
 
http://staktosvoras.lt
CANIS
vandens temperatura apie 28 laipsnius, bet dabar da idejau sildytuva.... o gruntas -akmenukai, yra keletas didesniu akmenu an kuriu jie gali išlipt, taip pat, iš to pačio grunto padaryta sausuma kurioje auga papartis, aisku atskirtas kelmu.... didelis akvariumas, yra vietos saviraiskai Grin dabar vezliukas atrodi judresnis, taciau valgyt der nenori....
 
Mode
CANIS parašė:
vandens temperatura apie 28 laipsnius, bet dabar da idejau sildytuva.... o gruntas -akmenukai, yra keletas didesniu akmenu an kuriu jie gali išlipt, taip pat, iš to pačio grunto padaryta sausuma kurioje auga papartis, aisku atskirtas kelmu.... didelis akvariumas, yra vietos saviraiskai Grin dabar vezliukas atrodi judresnis, taciau valgyt der nenori....

tai gal jau atsigauna Smile
www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_spider.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bluefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_orangefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_schooloffish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_cat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bunny.gif
 
Stakta
Gerai o kuo tu ji šeri? Smile o 28 manau jau užtenka ir be šildytuvo nebent virsi jį Wink
 
http://staktosvoras.lt
CANIS
šeriu džiovintom krevetem, kažkokiom lervom, ir mažytem žuvytem, kikoj sake kad toks maistas jiem geriausiai tinka.... o idejus termometra vežliukas kurį laiką valge normaliai, bet dabar vel apstojo...
 
Cemelis
nu gerai. sveiki. turiustepini vezliuka ir jis savaite jau nevalgo ir nesitustina. esu ganetinai issigandus nes anksciau jo apetitas tai labai geras buvo o dabar nieko nevalgo tik sedi viename kampe susiguzes ir ziuri. nezinau ka daryt. gal kas galit patart? Sad
Holothele sp. Isla Margarita
 
fankas
pirma pabandyk jam padėt išsituštint. išmaudyk šiltame vandeny. vėžliai išsituština tokiu atveju. gal tada ir išalks. laikyk šilčiau ir daugiau šviesos duok. neleisk jam galvoti, jog laikas žiemos miegui.
 
Bennu
:thumb: jo
 
guitargirl
Mano stepiniui vėžliukui lygiai tokia pati problema tik jau 2 savaites nieko nevalgo :nezin: Eisiu maudyti dabar jį... Šiaip jis man taip kiekvienais metais daro, po to atsigauna, jau 3 metus tas pats... Įsikasa tarp savo grunto, kaip kokia sraigė....:tdown: Nors temperatūra dieną laikau +26 o naktį nukrenta iki +20-+21, bet vis tiek instinktai veikia-žiema jaučia....
Redagavo guitargirl 2009-11-23 11:10
Agrionemis horsfieldi
Baculum extradentatum
Achatina albopicta
 
Vobleris
Tokia temperatūra vėžliukui yra žema pakankamai.Jaigu leidžiate savo vėžliukui "pasinerti" į žemos miega, tai jau jūsų problema.Mažai šviesos,šilumos,dar jai po kambarį "pasigano" ir užtenka.Laikykite tinkamai,vėžliukas nesusiruoš miegoti ir viskas bus gerai.
 
www.egzotika.info
guitargirl
Nesigano jis po kambarius.... O kokia temperatūrą reikia palaikyti Stepiniui vėžliui? Kokia lemputę rekomenduotumėt pirkti? Nes pas mane dabar stovi 25w reflektorinė, pirkau ne zoo parduotuvėj, o senukuose, ir ji daugiau negu +26 visumoje terariumo nepadaro toje vietoje į kurią jis ateina "pasišildyt" temperatūra siekia +30, o kai įkaista lemputė iki +32. Nemanau kad daugiau šilumos reikia, nes tai ne Graikiškas vėžlys, bet tikrai nesiginčisiu, nes pilnai tikiu kad galiu klysti. Ir 3 metus jis pas mane taip su tokia šiluma gyvena ir sveikas, ėdrus tik kiekvienais metais Lapkritį sudurniuoja su tokiais dalykais kaip tipo kad miega, nors dairosi galvą iškišęs iš pjuvenų. Taigi konkrečiai galit pasakyt kokia lempą man jam sukti? kokia temperatūrą palaikyti? Grinisap:
Redagavo guitargirl 2009-11-23 12:02
Agrionemis horsfieldi
Baculum extradentatum
Achatina albopicta
 
Bennu
miegantys! vėžliai durniuoja :laugh: ,juk žmonės ir durniuoja tokiu metų laiku Wink
Redagavo Bennu 2009-11-23 19:43
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8289
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36245178 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma