2024m. April 19d. 09:56:38

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Gonocephalus chamaeleontinus , PADEKIT
Deleted_User
:help: Sveiki, nusipirkom sita drieziuka, bet nei internete, nei terroj negavom issamios informacijos: :tdown: Tai galvoju gal cia esantys ir ismanantys zmones galetu pagelbet: kuo geriausia maitinti, kokia aplinka sukurti, kiek dregmes palaikyti, kaip pripratinti prie ranku ir pan. is anksto aciu :aciu:
Redagavo 2007-08-03 16:07
 
http://basti2web.de
Pao
Visų pirma rekomenduočiau parašyti bent teisingą šio gyvūno pavadinimą, o paskui kažko mėginti klausti: Gonocephalus chamaeleontinus
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Deleted_User
ooj, kaltasAngry
 
http://basti2web.de
GiX
Niekada nesupratau tokiu zmoniu mastymo ir nesuprasiu turbut, per daug ribotas esuAngry
 
www.scorpions.lt
iguana
nu bet ir protas gi....pirma reikejo suzinot apie savo drieziuka o po to ji isigyt.....ot vis nepasimoko ir dar po to skundziasi kad numireSad
 
Vladas
O man juokingiausiai stebėti jūsų aikčiojimus. Na aišku žmogus kvailai pasielgė, nieko nepasakysi, bet kauliukai jau mesti ir jūsų poteriavimai driežui gyvenimą tikrai neprailgins. Taigi veitoj teisimo geriau padėtumėt žmogui.
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
GiX
Vladas parašė:
O man juokingiausiai stebėti jūsų aikčiojimus. Na aišku žmogus kvailai pasielgė, nieko nepasakysi, bet kauliukai jau mesti ir jūsų poteriavimai driežui gyvenimą tikrai neprailgins. Taigi veitoj teisimo geriau padėtumėt žmogui.


Is dalies teisu, is dalies ne. Tegu zmogus mokosi is savo klaidu, tik taip ismoks, nera Jis protingas ant tiek, kad mokintusi is kitu, galu gale jei neuztenka sugebejimu inete kuo greiciau surast info, o beviltiskai cia laukt "ant padekliuko"...na tai viska pasako, bei niekados tokiu zmoniu netoleruosiu ir nepadesiu, nes kaip ir minejau, tai kartosis.
 
www.scorpions.lt
Pao
Jei nusipirkai tokį driežą, su kuriuo visiškai nemoki elgtis ir prižiūrėti yra labai negerai. Taip pat ir pardavėjai ne itin gerai pasielgė parduodami žmogui visiškai nieko nepaaiškindami kas per gyvis ir ką su juo reikėtų daryti.

Kiek žinau šis agamų šeimos atstovas nėra labai populiarus Lietuvos ektotermų augintojų namuose. Jei nori kuo daugiau sužinoti apie šį gyvūną (kuo minta, kokiomis sąlygomis reikia laikyti) teks nemažai pastudijuoti literaūros užsienio kalba.

Kad tau būtų paprasčiau parašysiu sistematiką, pagal kurią, jei netingėsi atrinksi galus kas ir kaip ir su kuo:
Šeima: Agamidae
Pošeimis: Agaminae
Gentis: Gonocephalus
Rūšis: Gonocephalus chamaeleontinus

Pabandyk paskaitinėti apie kitus genties atstovus, jei nerasi apie patį Gonocephalus chamaeleontinus.

Linkiu sėkmės :alus:
Redagavo Pao 2007-08-04 06:57
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Deleted_User
Aciu Pao,neradau internete nes terroj neteisingai pavadinima parase pardavejas, o pats lotyniskai nemokuSmile dabar jau issiaiskinau temp, dregme, viska apiemaitinima ir t.t. :hap: o del tu kas nesupranta tokiu kaip as, nu paprasciausiai nuo kazko pradet reikejo juk, va tarkim turiu skorpiona, net ne pats pirkau, o dovana, bet jau ilgai pas mane gyvas sveikas, valgo reguliariai ir nesiskundzia gyvenimuWink manau ir su drieziuku susigyensim:hap:
 
http://basti2web.de
iguana
sekmes tad jumsGrin
 
Pao
Būt įdomu sužinoti ka tokio aptikai (apie laikymo sąlygas), kad pasidalintum su visais, o ne tik pasakytum, kad radai ir tiek... Todel lauksim tavo informacijos :yes:
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Deleted_User
Nu va mano manymu keli pagrindiniai dalykai: temperatura nakti 20-22C, diena ~30C, dregme 65-80%, terariume turi buti kuo laipiot ir kur pasislept, pripiratinamas sunkokai, megsta drugius, skeriukus, bet neatsisako ir kirmeliuWink:yes: Nezinau, gal taip daug driezu daro, bet nuo sildomosios lempos ir ultravioleto gali nezymiai pasikeisti spalvaSmile
 
http://basti2web.de
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36246035 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma