2024m. April 26d. 10:04:56

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Pitonai
 Spausdinti temą
Reikia pagalbos!!!
saturn
istepem mes ji frontal,nes toki patre purskala pirkt (isitrynem i rankas ir tada kaip 'desra' sutrynem pitona.grieztai vengem akiu nosies,burnod vietu. po 15 min nuplovem visa.)va toki mes buda pasirinkom, beje dar matomas isrinkom pincetu. laikom ant popieriaus,kad matytumem visas iskritusias erkes.
kaip manot ar dar ilgai mes ji ant to popieriaus turesim laikyt?siandien radom dar miniatiurine erke, kas turbut reiskia, kad ju vistiek dar yra Grinead:
 
Richardas
Frontal, priemonė pas mus gerai žinoma (naudojama nuo parazitų, katėms ir šunims) turi stipria veikliaja medžiaga:conf: Ji isigeria i kūną, ir gyvūnas tampa nuodingas.Drastiška bet labai efektivu tikiuosi nepersistengėt :evil:Išgyventi parazitams neimanoma :no: Būkit ramūs parazitams tikrai amenGrinead:
Redagavo Richardas 2008-03-09 02:19
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
saturn
labuka vel visiem Smile
uzmatem savo zooparduotuvej toki durpiu paketeli suspausta. is T-REX forest bed. raso kad jis 100 organinis, nepavojingas irijus, netoksiskas ir bekvapis. tarkit zodi ar jis butu tinkamas musu pitoncikams?norim keisti mediniu cipsu pagrinda.
 
gawjota
ant mano pitono kaskokios blusos kaip jas isnaikinti? gal kas padetu
 
Richardas
To Saturn- jis tinka:yes: tik kad, nepavojingas prarijus, tai nevisai tiesa.Gali ir taip nutikti kad tai bus visai netiesa.Na reklama ira reklama.Bet durpės atmirkius karštu vandeniu, gali naudoti:yes:Tik žinok tobulo substrato nėra-jos irgi turi savų trūkumų dulka ir tt.
Redagavo Richardas 2008-05-28 23:42
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Richardas
gawjota parašė:
ant mano pitono kaskokios blusos kaip jas isnaikinti? gal kas padetu
Tai parazitai.Pitona paleisk pasimaudyti į vonia su slpnu dezinfekciniu tirpalu.Arba nušluostik padrėkintu audeklu į dez.skysti.Svarbiausia tai tero visiška dezinfekacija karštu vandeniu su dez. medžiaga pvz.druska,soda,kalio permanganatu. Ir kuri laika visiškas tero sausumas-galimas trumpalaikis temperatųros pakėlimas virš 30 ir daugiau.Žinoma be pitonoSmile.Taipat visų dekoracijų iškaitinimas imanomais būdais.Ir visiškas substrato pakeitimas.Tai duos 100% atsikratima nuo parazitų.SEKMĖS
Redagavo Richardas 2008-08-24 18:34
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
herpetologas
jei paprasciau nusiperkat pvz pauksciams skirta aerozoli juo is 30 40 cm apipurskiat savo ropli su tuo paciu aerozoliu ispurskiate savo terariumo vidu pries tai terariuma iki 30 ikaitine pitonas tuo tarpu lai plastiko dezutej ar kibire kokiame uzdarame su skylutemis dangtyje ,mineti indai turi buti sklidini vandens aerozolis pauksciams skirtas yra nekenksmingas daugeliui smulkiu gyvunu,tad palaikius terariumo atdara kad issivedintu po ispurskimo iskart galite ropli leisti i ji
su egzotika idomiau
 
ozas
sveiki, :help:
norejau paklausti, gal kas galit paaiskinti kodel mano boa jau tris savaites nesitustina? jis dar mazas, seriu ji viena karta i savaite ir praejus mazdaug sesioms dienoms po serimo jis issitustindavo. o dabar - ne. nesuprantu kas jam yra... gal kas negerai?:aciu:
 
vic
Pabandyk pamasazuot pilva,tik atsargiai nespausdamas ir palaikyk smaugliuka vandenyje.Ziurek,kad vanduo nebutu perkarstas
 
titana
ozas parašė:
sveiki, :help:
norejau paklausti, gal kas galit paaiskinti kodel mano boa jau tris savaites nesitustina? jis dar mazas, seriu ji viena karta i savaite ir praejus mazdaug sesioms dienoms po serimo jis issitustindavo. o dabar - ne. nesuprantu kas jam yra... gal kas negerai?:aciu:


Gal ruošiasi nertis.
Geriau prileisk į vonią šilto vandens ir leisk jam paplaukioti. Manau tai turėtų padėti.
 
ozas
vonia nepadejo:no:
 
AndriusN
ozas parašė:
vonia nepadejo:no:


Tai nesinervink. Gi ne kukurūzinis žaltys čia, kad kokotų per savaitę kelis kartus. Pamatysi kokį turtą jis padės po tokio laiko. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
ozas
Andrelis parašė:
ozas parašė:
vonia nepadejo:no:


Tai nesinervink. Gi ne kukurūzinis žaltys čia, kad kokotų per savaitę kelis kartus. Pamatysi kokį turtą jis padės po tokio laiko. Wink



tai lauksiu to turtoGrin
 
Richardas
Vonią kartok :yes:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
guitar
Šiaip aišku velnias žino, gali būti, kad ir kokia bakteriją pasigavęs... :no:
 
Richardas
guitar parašė:
Šiaip aišku velnias žino, gali būti, kad ir kokia bakteriją pasigavęs... :no:
Negazdink vaiko :conf:.Dažniausiai būna banalus užsikietėjimas.nuo per aukštų ar per žemų temperatūrų.Per didelio maisto.Žinoma ir jis gali visaip baigtis.Grinead:...Rekomenduotina-pirma vonios,vėliau klizma su šiltu vandeniu ar šaltalankio aliejumi,švelnus mosažas .SEKMĖS
Redagavo Richardas 2008-08-26 21:55
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
titana
ozas parašė:
vonia nepadejo:no:


Tu nenorėk, kad viskas būtų po pirmo karto. Vonias kartok kasdien. Kada jis paskutinį kartą nėrėsi?
Redagavo titana 2008-08-26 16:08
 
Vygis
Richardas parašė:
guitar parašė:
Šiaip aišku velnias žino, gali būti, kad ir kokia bakteriją pasigavęs... :no:
Negazdink vaiko :conf:.Dažniausiai būna banalus užsikietėjimas.nuo per aukštų ar per žemų temperatūrų.Per didelio maisto.Žinoma ir jis gali visaip baigtis.Grinead:...Rekomenduotina-pirma vonios,vėliau klizma su šiltu vandeniu ar šaltalankio aliejumi,švenus mosažas .SEKMĖS


Atsimeni Richardai, ir mano boa taip buvo ;] pakėliau temperatūrą iki 30 ar 32 ir viskas... :thumb: Dabar tįsta į visas puses :thumb:
 
ozas
titana parašė:
ozas parašė:
vonia nepadejo:no:


Tu nenorėk, kad viskas būtų po pirmo karto. Vonias kartok kasdien. Kada jis paskutinį kartą nėrėsi?


neresi tai neseniai.pries pusantros savaites.temperatura irgi normali.ziurkenus gal per didelius daviauFrownreikes vis leist paplaukiot.
 
titana
ozas parašė:
neresi tai neseniai.pries pusantros savaites.temperatura irgi normali.ziurkenus gal per didelius daviauFrownreikes vis leist paplaukiot.


O kartais tu jo neperšeri? Kiek duodi žiurkėnų? Šiaip patarčiau maitinti peliukais, nes iš žiurkėnų jokios naudos, nes pas juos per daug kailio.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8302
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36254694 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma