2024m. April 19d. 22:55:50

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Pitonai
 Spausdinti temą
Reikia pagalbos!!!
Zuikyta
turiu bėdą.. vakar vakare mano karališkas pitonas įlindo į metalinę vazą.. ir iki šiol neišlindo.. išimti nepavyksta.. bijau, kad ten nebūtų įstrigęs.. kaip man jį ištraukti?? :help:
Redagavo mildaster 2008-01-05 11:57
 
GiX
Apversk vazą. jei nepadeda, ir ji nėra iš storo metalo, paguldžius vazą, dugną su žvake kurį laiką padegink...pitonai negali pakęst karščio..išlėks kaip mat:hap:
Redagavo mildaster 2008-01-05 11:58
 
www.scorpions.lt
Zuikyta
o ką daryt, jei užstrigo..??? kaitinom.. nepadeda..
Redagavo mildaster 2008-01-05 11:59
 
Vygis
kaip jis po galais sugebėjo susirast metalinę vazą terariume? :geek:
 
Pao
Užpilk spiritu, užkimšk kamščiu, ir po metų gali kviestis į svečius!
Redagavo mildaster 2008-01-05 12:00
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Zuikyta
na jis buvo ne terariume.. mes jį paleidžiam po namus pašliaužiot Smile susirado vazą ir įlindo Sad bet niekaip neišlenda.. :no: Frown
Redagavo mildaster 2008-01-05 12:06
 
AndriusN
Zuikyta parašė:
mes ji palejdziam po namus pasliauziot Smile

Gudriai čia. Gyvatė yra būtent tas gyvūnas, kurį butinai reikia leist po namus pašliaužiot.... Grin
"Šalta!" (P. Coelho)
 
boiga
Pabandyk vazą pripilti drungno (ne šalto, kad neištiktų šokas) vandens. Jeigu manai, kad pitonas gali įstrigti, vazos kaklelį iš vidaus sutepk aliejumi. Turėtų padėti.
Redagavo mildaster 2008-01-05 12:11
 
Zuikyta
nu pagaliau jau išlindo :hap: tereikėjo peliuką į terariumą įdėt, ir kaipmat išlindo :laugh:
Redagavo mildaster 2008-01-05 12:13
 
Vygis
:hug: sveikinu, bet manau atkreipsi dėmesį į Andrelio komentarą... :geek:
 
Zuikyta
aš nesuprantu, o kodėl gyvunėlis negali pašliaužiot? Grin nėra kur užlįst, kad neislįstų.. tai manau, reikia gyvunėliui laisvės suteikt ...
Redagavo mildaster 2008-01-05 12:14
 
garsas
Zuikyta parašė:
as nesuprantu o kdl gyvunelis negali pazliauziot?!?!? GrinGrin nera kur uzlyst kad neislystu.. tj manau rejkia gyvuneliui laisves suteikt ...

sakai laisvės, terariumą normalų įsigyti reikia ir užteks tos vietos, beto į lauką nešk pasimaudyti saulėje kaip šilta o ne po lova.
 
herpetologas
į drugną vandenuką tokiais atvejais įkišus vazą padeda...regiusai, kaip ir kiti ropliukai, mėgsta slėptis; pavasarį norėjau dekoratyvine kaukole papuošt terą...irgi buvo įlindęs į 28c vandenuką porai minučių ir išlindo; galima ir po vandens srove pakištSmile
Redagavo mildaster 2008-01-05 13:08
su egzotika idomiau
 
Saulius
:help: Mano karališkas pitonas jau virš trijų mėnesių nevalgo. Jam maždaug pusantrų metų; prieš keturis mėnesius paskutinį kartą išsinėrė, po to suvalgė tris peles ir viskas (maitinosi ir gyvom, ir negyvom pelėm, dabar viską ignoruoja). Gyvena jis 80cm ilgio terariume, yra sausa šilta ir vėsesnė drėgna zona. Šiaip jis atrodo neblogai, ryškios spalvos, kartais pašliaužioja po terariumą, visą laiką netupi susigūžęs. Šiandien pabandžiau per prievartą pamaitinti, bet veltui. Akivaizdu, padariau klaidą, nes jam tai labai nepatiko.
Labai prašau, kas neturėjo patirties, nuo komentaru susilaikykit. Ir prašau galinčius mums padėti išreikšti savo nuomonę:aciu:
Redagavo mildaster 2008-01-05 13:15
 
agnulllka
Saulius parašė:
:help: Mano karaliskas pitonas jau virs tryju menesiu nevalgo. Jam mazdaug pusantru metu, pries keturis menesius paskutini karta issiniere, po to suvalge tris peles ir viskas (maitinosi ir gyvom ir negyvom pelem, dabar viska ignoruoja). Gyvena jis 80cm. ilgio terariume, yra sausa silta ir vesesne dregna zona. Siaip jis atrodo neblogai, ryskios spalvos, kartais pasliauzioja po terariuma, visa laika netupi susiguzes. Siandiena pabandziau per prievarta pamaitinti, bet veltui. Akivaizdu padariau klaida, nes jam tai labai nepatiko.
Labai prasau kas neturejo patirties, nuo komentaru susilaikyti. Ir prasau galincius mums padeti isreiksti savo nuomone:aciu:

Manau tai normalu, girdėjau, kad karališkiems taip būna, kad net pusę metų atsisako maisto, taip jie matyt elgiasi ir gamtoje, manau nieko baisaus... :geek:
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
Saulius
Vakar išsinėrė mano pitonas. Keista, tiek ilgai neėdęs, o išsinėrė gan sėkmingai. Išnara nebuvo vientisa, ir tik uodegos patį galiuką padėjau nunerti. Labai tikiuos, kad pagaliau pradės maitintis, nes as jau nebežinau, ko griebtis:no:
Redagavo mildaster 2008-01-05 13:16
 
titana
Manau gali nesijaudinti,nes tikrai jie turi tokį būdą,kad nesimaitina ilgą laiką.Tikiuosi mano regiusas man tokių bajerių nedarys.Pasakyk,kaip sekėsi maitinti,manau ims maistą.
 
garsas
na maniškis apžora kol mažas buvo ir besinerdamas rydavo, dabar jau nebe. baltom akim dar ima, o vėliau tik parą po nėrimosi. kokio taviškis amžiaus ar ilgio?
Redagavo garsas 2007-10-25 19:02
 
Richardas
Va tame ir reikalas FrownRašo: mano pitonas neėda:help:Visų pirma prašom parašyti viską:conf:Koks,Kokio amžiaus,dydžio,ilgio,kiek tiksliai neėda,kokia temperatura, kokia drėgmė..... kuo daugiau info. Nes čia tas pats kas gidytis konsultuojantis telefonu. Joks gydytojas nepasakys apytikslės diagnozės:conf:neišklausęs simptomų sumos ir priešistorės. Taip kad mandagiai prašau visus klausiančius:help:nurodyti kuo daugiau info apie savo gyvūną ir jo laikymo sąlygas.:aciu:
PS. neprošal būtų susižinoti savo gyvūno ypatybes, nes gal tai būdinga šiam gyvūnui pagal prigimtį:conf: pvz.Python Regius gamtoje nustoja maitintis rugsėjo mėnesį, o pradeda maitintis balandžio-gegužės mėnesį:aciu:

Moderuota: pataisytos rašybos klaidos :svilp:
Redagavo Richardas 2008-03-06 03:44
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Saulius
Mano Python Regius maždaug pusantrų metų, 75cm. ilgio ir dabar sveria 350gr. Šiuo metu jam įrengiau visiškai naują terą metro ilgio, nes senasis buvo perdarytas iš akvariumo, ir jame buvo prasta ventiliacija.
Kiek girdėjau, kad iki trejų metu daugumos pitonų negalima auginti ant durpių, smėlio ir t.t. Nes valgydami peles, prisivalgo ir grunto, kol jie buna jauni, jų skrandis sunkiai pašalina "svetimkūnius", gali net atsirasti skrandyje žaizdos. Dėl tokių bėdų ir gali atsisakyti maisto. Aš durpes pakeiciau dirbtina žolyte, nors pagal Richardą, pvz.Python Regius gamtoje nustoja maitintis rugsėjo mėnesį, o pradeda maitintis balandžio-gegužės mėnesį. Tai teks man apsišarvuoti kantrybe.
Dabar dar maniškis ignoruoja maistą, bet labai laukiu tos dienos, kai čiups tą prakeiktą graužikąSmile
Redagavo mildaster 2008-01-05 13:19
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247145 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma