|
a.versicolor
|
| Rukytas |
parašyta 2009-04-18 11:53
|

Narys
Pranešimai: 20
Įstojo: 2008/04/10 21:52
|
Auginu vora ( l7 ) indelyje. Aukstis jo gal kokie 10cm, plotis 7cm ir ilgis 10cm. Tai kada man ji perdet i kita tera ar indeli ? |
| |
|
|
| Stakta |
parašyta 2009-04-18 12:08
|

Vyr. administratorius
Pranešimai: 675
Įstojo: 2009/01/10 16:51
|
Rukytas parašė:
Auginu vora ( l7 ) indelyje. Aukstis jo gal kokie 10cm, plotis 7cm ir ilgis 10cm. Tai kada man ji perdet i kita tera ar indeli ?
Na manau mažokas, bent man taip atrodo o dyžio jis kokio pas tave? |
| |
|
|
| Rukytas |
parašyta 2009-04-18 12:11
|

Narys
Pranešimai: 20
Įstojo: 2008/04/10 21:52
|
As ji prie savaite nusipirkau. Vakar issinere. Dydis nzn, nematavau, bus gal kokiu 4-5cm. |
| |
|
|
| Stakta |
parašyta 2009-04-18 12:20
|

Vyr. administratorius
Pranešimai: 675
Įstojo: 2009/01/10 16:51
|
Na aš tikrai didesnę daryčiau bent kokiu 15-20cm i aukšti o viso kito gal ir užtenka |
| |
|
|
| Mantas |
parašyta 2009-04-18 15:33
|

Narys
Pranešimai: 730
Įstojo: 2007/08/01 15:01
|
O užtenkamai ventiliuoja tik per viršu? ar dar ten šone yra tik nesimato?
yra šonuose irgi.
Auginu vora ( l7 ) indelyje. Aukstis jo gal kokie 10cm, plotis 7cm ir ilgis 10cm. Tai kada man ji perdet i kita tera ar indeli ?
gali ieškoti panašių indelių turguose, patogūs, nebrangūs, įvairiausių dydžių.
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
|
| |
|
|
| Stakta |
parašyta 2009-04-18 15:37
|

Vyr. administratorius
Pranešimai: 675
Įstojo: 2009/01/10 16:51
|
Būna visai nieko tie kibirai permatomi dideli nepamenu nuo ko jie pas mane irmute ten kolkas gyvena  |
| |
|
|
| Mantas |
parašyta 2009-04-18 15:44
|

Narys
Pranešimai: 730
Įstojo: 2007/08/01 15:01
|
būna ir visai naujų pirkt, keletą litų tekainuoja Pas mane zoofobusai 5-7litrų kibire gyvena
Redagavo Mantas 2009-04-18 15:44
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
|
| |
|
|
| Stakta |
parašyta 2009-04-18 15:50
|

Vyr. administratorius
Pranešimai: 675
Įstojo: 2009/01/10 16:51
|
Na man papraščiau pasigamin koki 12l ar daugiau pigiau gaunas ir geriau  |
| |
|
|
| Rukytas |
parašyta 2009-04-18 17:59
|

Narys
Pranešimai: 20
Įstojo: 2008/04/10 21:52
|
Aisku, O tai kur rasti tu kibiru ? :laugh::laugh::laugh: Man labai reiktu ju.  |
| |
|
|
| Stakta |
parašyta 2009-04-18 18:12
|

Vyr. administratorius
Pranešimai: 675
Įstojo: 2009/01/10 16:51
|
Rukytas parašė:
Aisku, O tai kur rasti tu kibiru ? :laugh::laugh::laugh: Man labai reiktu ju. 
gali ieškoti panašių indelių turguose, patogūs, nebrangūs, įvairiausių dydžių. |
| |
|
|
| Rukytas |
parašyta 2009-04-18 18:19
|

Narys
Pranešimai: 20
Įstojo: 2008/04/10 21:52
|
Aciu uz info. Mano voras issinere vakar ar uzvakar. Tai kada galeciau duoti jam maisto ? Ir koki duot ? (l7) |
| |
|
|
| Stakta |
parašyta 2009-04-18 18:24
|

Vyr. administratorius
Pranešimai: 675
Įstojo: 2009/01/10 16:51
|
Ne nu klausimas tai lyg būtum katik nusipirkęs Duok blynu su uogiene svirpliuka, trukiu pora. Kuo tu ji ankščiau šėrei? ką turi?
Redagavo Stakta 2009-04-18 18:25
|
| |
|
|
| Rukytas |
parašyta 2009-04-18 20:03
|

Narys
Pranešimai: 20
Įstojo: 2008/04/10 21:52
|
As rasiau, kad sita vora pirkau pries savaite. :yes: Gal nematei. Nezinau neseriau nes pardavejas sake kad jo man nesert nes jis greit turetu isinerti. Tai nzn ka duoti jam . |
| |
|
|
| Stakta |
parašyta 2009-04-18 20:04
|

Vyr. administratorius
Pranešimai: 675
Įstojo: 2009/01/10 16:51
|
O ką turi? šiap alkanas po nerimosi bus Parašiau ką galėtum duot  |
| |
|
|
| Rukytas |
parašyta 2009-04-18 20:09
|

Narys
Pranešimai: 20
Įstojo: 2008/04/10 21:52
|
Kas tie trukiu ? Svirpliuku neturiu. Tiks dzikai, muses ? |
| |
|
|
| Stakta |
parašyta 2009-04-18 20:14
|

Vyr. administratorius
Pranešimai: 675
Įstojo: 2009/01/10 16:51
|
Nu nelabai maistingi bet irgi tiks uodo trukio lervos, nepasikuklink pasiknist formuose ir rasi kuo vorus sert  |
| |
|
|
| Mantas |
parašyta 2009-04-18 20:18
|

Narys
Pranešimai: 730
Įstojo: 2007/08/01 15:01
|
iš dzykų ir uodų lervų, musių vanduo ir nieko daugiau beveik, jei ilgiau tuom šlamštu maitinsi tai gali trūkti medžiagų tavo vorui, poto gali būti problemų neriantis (nutrūkusios kojos, heliceros ir t.t..)..
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
|
| |
|
|
| Rukytas |
parašyta 2009-04-18 20:18
|

Narys
Pranešimai: 20
Įstojo: 2008/04/10 21:52
|
Aciu jum labai uz visa informacija. :yes: Nerasinesiu daugiau sitam forume. Eisiu paieskoti geriau .  |
| |
|
|
| Stakta |
parašyta 2009-04-18 20:24
|

Vyr. administratorius
Pranešimai: 675
Įstojo: 2009/01/10 16:51
|
Mantas parašė:
iš dzykų ir uodų lervų, musių vanduo ir nieko daugiau beveik, jei ilgiau tuom šlamštu maitinsi tai gali trūkti medžiagų tavo vorui, poto gali būti problemų neriantis (nutrūkusios kojos, heliceros ir t.t..)..
Na del dziku ir musių tai sutinku, bet truklis tai mažiam pats tas aišku svirpliukai ir maziai moriai geriau.
Redagavo Stakta 2009-04-18 20:35
|
| |
|
|
| Rukytas |
parašyta 2009-04-18 20:32
|

Narys
Pranešimai: 20
Įstojo: 2008/04/10 21:52
|
Kas tie triukiai ?? |
| |
|