2026m. June 18d. 01:57:36

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
a.versicolor
Rukytas
Auginu vora ( l7 ) indelyje. Aukstis jo gal kokie 10cm, plotis 7cm ir ilgis 10cm. Tai kada man ji perdet i kita tera ar indeli ?
 
Stakta
Rukytas parašė:
Auginu vora ( l7 ) indelyje. Aukstis jo gal kokie 10cm, plotis 7cm ir ilgis 10cm. Tai kada man ji perdet i kita tera ar indeli ?

Na manau mažokas, bent man taip atrodo Smile o dyžio jis kokio pas tave?
 
http://staktosvoras.lt
Rukytas
As ji prie savaite nusipirkau. Vakar issinere. Dydis nzn, nematavau, bus gal kokiu 4-5cm.
 
Stakta
Na aš tikrai didesnę daryčiau Smile bent kokiu 15-20cm i aukšti Smile o viso kito gal ir užtenka
 
http://staktosvoras.lt
Mantas
O užtenkamai ventiliuoja tik per viršu? ar dar ten šone yra tik nesimato?


yra šonuose irgi.

Auginu vora ( l7 ) indelyje. Aukstis jo gal kokie 10cm, plotis 7cm ir ilgis 10cm. Tai kada man ji perdet i kita tera ar indeli ?


gali ieškoti panašių indelių turguose, patogūs, nebrangūs, įvairiausių dydžių.
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Stakta
Būna visai nieko tie kibirai permatomi dideliSmile nepamenu nuo ko jie Smile pas mane irmute ten kolkas gyvena Smile
 
http://staktosvoras.lt
Mantas
būna ir visai naujų pirkt, keletą litų tekainuoja Smile Pas mane zoofobusai 5-7litrų kibire gyvena Grin
Redagavo Mantas 2009-04-18 15:44
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Stakta
Na man papraščiau pasigamin koki 12l ar daugiau Smile pigiau gaunas ir geriau Smile
 
http://staktosvoras.lt
Rukytas
Aisku, O tai kur rasti tu kibiru ? :laugh::laugh::laugh: Man labai reiktu ju. Smile
 
Stakta
Rukytas parašė:
Aisku, O tai kur rasti tu kibiru ? :laugh::laugh::laugh: Man labai reiktu ju. Smile


gali ieškoti panašių indelių turguose, patogūs, nebrangūs, įvairiausių dydžių.
 
http://staktosvoras.lt
Rukytas
Aciu uz info. Smile Mano voras issinere vakar ar uzvakar. Tai kada galeciau duoti jam maisto ? Ir koki duot ? (l7)
 
Stakta
Ne nu klausimas tai lyg būtum katik nusipirkęs Angry Duok blynu su uogieneAngry svirpliuka, trukiu pora. Kuo tu ji ankščiau šėrei? ką turi?
Redagavo Stakta 2009-04-18 18:25
 
http://staktosvoras.lt
Rukytas
As rasiau, kad sita vora pirkau pries savaite. :yes: Gal nematei. Smile Nezinau neseriau nes pardavejas sake kad jo man nesert nes jis greit turetu isinerti. Tai nzn ka duoti jam .
 
Stakta
O ką turi? Smile šiap alkanas po nerimosi bus Smile Parašiau ką galėtum duot Smile
 
http://staktosvoras.lt
Rukytas
Kas tie trukiu ? Smile Svirpliuku neturiu. Tiks dzikai, muses ?
 
Stakta
Nu nelabai maistingi bet irgi tiks Smile uodo trukio lervos, nepasikuklink pasiknist formuose ir rasi kuo vorus sert Smile
 
http://staktosvoras.lt
Mantas
iš dzykų ir uodų lervų, musių vanduo ir nieko daugiau beveik, jei ilgiau tuom šlamštu maitinsi tai gali trūkti medžiagų tavo vorui, poto gali būti problemų neriantis (nutrūkusios kojos, heliceros ir t.t..)..
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Rukytas
Aciu jum labai uz visa informacija. :yes: Nerasinesiu daugiau sitam forume. Eisiu paieskoti geriau . Grin
 
Stakta
Mantas parašė:
iš dzykų ir uodų lervų, musių vanduo ir nieko daugiau beveik, jei ilgiau tuom šlamštu maitinsi tai gali trūkti medžiagų tavo vorui, poto gali būti problemų neriantis (nutrūkusios kojos, heliceros ir t.t..)..

Na del dziku ir musių tai sutinku, bet truklis tai mažiam pats tas aišku svirpliukai ir maziai moriai geriau.
Redagavo Stakta 2009-04-18 20:35
 
http://staktosvoras.lt
Rukytas
Kas tie triukiai ??
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2026-03-23 12:11
Sugalvojau po 14os metu vel isigyti vora.. kur geriausiai ieskoti? kokia facebook grupe labiausiai tinkama?

2026-03-22 19:26
Tai ne. Grin

2026-03-19 12:07
Ir egzotika nepritaikyta telefonui. Dabar visi į telefonus sulindę. ????

2026-03-01 13:16
Pats Ravenous tik prieš metus buvo prisijungęs. Grin

2026-03-01 13:13
Facebook neturėtų būti konkurentai, čia info sistematiškai ir paprastai randama, Facebook belenkiek scrollinimo... Frown

2026-02-22 18:49
Gal Gramostola Pulchra parduodat?

2026-02-09 20:22
Sunku su faceboke konkuruoti Smile

2026-02-08 21:29
Seni geri laikai. Turėjau ir augintinių ir saitas buvo gyvas

2025-05-30 12:38
Forumas mires, chatas ciut gyvas

2025-05-27 08:22
O forumas gyvas ?

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 10076
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39604
 
 
  
  40841646 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma