2026m. June 12d. 22:53:54

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
a.versicolor
Silmaren
Maniškis L2 išsikasa iš durpių dzyką, pasikabina palubėj ir mielai doroja :nezin:
 
Indreaja
maniškis vakar musę man iš rankų išplėšė..
 
duhallow
o versicolor brangesni uz c.c.?
 
Kaaarolis
Visaip buna, bet šiaip tai kainos jų panašios.
 
bambalys
O sie vorai neriasi savo tinkle ar ant zemes?
Vakar dar aktyvus buvo, puse muses sudorojo, o sendien visa laika palubej susiguzes sedejo, tik dabar link zemes leistis pradejo. Gal nertis planuoja. Bijau, kad galas tik neateitu.. :no:
 
Damon
tinkle, tai kaip manai kam jie ji daro? kaip busta, kur nerias, eda Smile
 
bambalys
Nu bet ten tas jo tinkliukas toks mini. Nespejo daug primegzti po atsikraustymo. Tikiuosi tokiu elgesiu nertis ruosiais..
 
Mantas
nepergyvenk, kai perkeliau i nauja indą ryt išsinėrė, tinklų nebuvo, o likus 2 valandom iki nėrimosi pradėjo megst kaip beprotis Smile ir išsinėrė
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
azrael
ar galeciau i voro tera deti pusies saka? skaiciau kad kedrai nuodingi bestuburiams bet nzn ar pusis taipat.. (i versicolor tera) :read:
 
-
NerukantiS
maniskis irgi is ranku plesia Grin valgo du kart per diena ryte ir vakare :yes: kazin ne per daug? Frown
Avicularia versicolor ~L7
Chilobrachys fimbriatus ~L5
Haplopelma lividum ~L7
 
GiX
azrael parašė:
ar galeciau i voro tera deti pusies saka? skaiciau kad kedrai nuodingi bestuburiams bet nzn ar pusis taipat.. (i versicolor tera) :read:


Dėk geriau lapuočio medžio šaką arba dar geriau, kokį pagaliuką paprastą. Bet jei norės a.v. susisukti tinklą, susisuks beveik betkokiom sąlygom.
 
www.scorpions.lt
NerukantiS
As tai drebuline saka dejau :yes: girdejau kad spigliuociai netinka :conf:
Avicularia versicolor ~L7
Chilobrachys fimbriatus ~L5
Haplopelma lividum ~L7
 
Mantas
lapuočiai greit pelyja net sterilizuoti Angry , o pušis ne
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
NerukantiS
Rusų psl. rašo, kad galima dėt spigliuočio žievę. O lapuoti kad nepelytų ir nesiveistų kenkėjai reikia nužievinti. Aš tai ir padariau, žiūrėsim kas čia gausis :nezin:
Avicularia versicolor ~L7
Chilobrachys fimbriatus ~L5
Haplopelma lividum ~L7
 
yovi
Spigliuočiai tikrai mažiau pelyja, o netinka del galimu saku. Kad ir koks medis būtu svarbu gerai išdžiovinti.
 
Mantas
spigliuočiai geriausia kelis metus pragulėję ant žemės, miške ar dar kur.. (Saulius sakė), ir tikrai, tokią pragulėjusią spigliuočių žievę naudoju, net kvapo spigliuočiu nebėra, sakų irgi Smile kolkas nepelyja(tfu tfu tfu) nors liečiasi su drėgnu substratu
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
dzakartas
Sveiki, planuoju įsigyti a.versicolor
Turiu terą, tik jame grotelės tik viename šone, ar pakaks gaivaus oro ?
 
Mantas
nuo grotelių dydžio priklauso .. įmesk fotkę
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
dzakartas
terras 20x30xh30cm, grotelės jame viso labo 20xh5cm ?
Redagavo dzakartas 2008-08-02 10:36
 
Mantas
mažokai..
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2026-03-23 12:11
Sugalvojau po 14os metu vel isigyti vora.. kur geriausiai ieskoti? kokia facebook grupe labiausiai tinkama?

2026-03-22 19:26
Tai ne. Grin

2026-03-19 12:07
Ir egzotika nepritaikyta telefonui. Dabar visi į telefonus sulindę. ????

2026-03-01 13:16
Pats Ravenous tik prieš metus buvo prisijungęs. Grin

2026-03-01 13:13
Facebook neturėtų būti konkurentai, čia info sistematiškai ir paprastai randama, Facebook belenkiek scrollinimo... Frown

2026-02-22 18:49
Gal Gramostola Pulchra parduodat?

2026-02-09 20:22
Sunku su faceboke konkuruoti Smile

2026-02-08 21:29
Seni geri laikai. Turėjau ir augintinių ir saitas buvo gyvas

2025-05-30 12:38
Forumas mires, chatas ciut gyvas

2025-05-27 08:22
O forumas gyvas ?

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 10069
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39604
 
 
  
  40813052 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma