|
a.versicolor
|
| Silmaren |
parašyta 2008-07-07 10:40
|

Narys
Pranešimai: 98
Įstojo: 2008/02/19 22:24
|
Maniškis L2 išsikasa iš durpių dzyką, pasikabina palubėj ir mielai doroja :nezin: |
| |
|
|
| Indreaja |
parašyta 2008-07-07 12:27
|

Narys
Pranešimai: 40
Įstojo: 2007/12/12 17:24
|
maniškis vakar musę man iš rankų išplėšė.. |
| |
|
|
| duhallow |
parašyta 2008-07-07 12:39
|

Narys
Pranešimai: 23
Įstojo: 2008/03/07 22:56
|
o versicolor brangesni uz c.c.? |
| |
|
|
| Kaaarolis |
parašyta 2008-07-07 13:57
|

Narys
Pranešimai: 146
Įstojo: 2007/04/06 17:40
|
Visaip buna, bet šiaip tai kainos jų panašios. |
| |
|
|
| bambalys |
parašyta 2008-07-11 21:46
|

Narys
Pranešimai: 192
Įstojo: 2007/01/05 22:20
|
O sie vorai neriasi savo tinkle ar ant zemes?
Vakar dar aktyvus buvo, puse muses sudorojo, o sendien visa laika palubej susiguzes sedejo, tik dabar link zemes leistis pradejo. Gal nertis planuoja. Bijau, kad galas tik neateitu.. :no: |
| |
|
|
| Damon |
parašyta 2008-07-11 21:50
|

Narys
Pranešimai: 286
Įstojo: 2006/03/21 13:59
|
tinkle, tai kaip manai kam jie ji daro? kaip busta, kur nerias, eda  |
| |
|
|
| bambalys |
parašyta 2008-07-11 22:00
|

Narys
Pranešimai: 192
Įstojo: 2007/01/05 22:20
|
Nu bet ten tas jo tinkliukas toks mini. Nespejo daug primegzti po atsikraustymo. Tikiuosi tokiu elgesiu nertis ruosiais.. |
| |
|
|
| Mantas |
parašyta 2008-07-11 22:42
|

Narys
Pranešimai: 730
Įstojo: 2007/08/01 15:01
|
nepergyvenk, kai perkeliau i nauja indą ryt išsinėrė, tinklų nebuvo, o likus 2 valandom iki nėrimosi pradėjo megst kaip beprotis ir išsinėrė
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
|
| |
|
|
| azrael |
parašyta 2008-07-12 14:21
|

Narys
Pranešimai: 45
Įstojo: 2008/01/18 18:07
|
ar galeciau i voro tera deti pusies saka? skaiciau kad kedrai nuodingi bestuburiams bet nzn ar pusis taipat.. (i versicolor tera) :read: |
| |
|
|
| NerukantiS |
parašyta 2008-07-12 15:16
|

Narys
Pranešimai: 5
Įstojo: 2008/07/09 22:31
|
maniskis irgi is ranku plesia valgo du kart per diena ryte ir vakare :yes: kazin ne per daug?
Avicularia versicolor ~L7
Chilobrachys fimbriatus ~L5
Haplopelma lividum ~L7
|
| |
|
|
| GiX |
parašyta 2008-07-12 15:25
|

Narys
Pranešimai: 507
Įstojo: 2006/04/04 10:48
|
azrael parašė:
ar galeciau i voro tera deti pusies saka? skaiciau kad kedrai nuodingi bestuburiams bet nzn ar pusis taipat.. (i versicolor tera) :read:
Dėk geriau lapuočio medžio šaką arba dar geriau, kokį pagaliuką paprastą. Bet jei norės a.v. susisukti tinklą, susisuks beveik betkokiom sąlygom. |
| |
|
|
| NerukantiS |
parašyta 2008-07-12 15:28
|

Narys
Pranešimai: 5
Įstojo: 2008/07/09 22:31
|
As tai drebuline saka dejau :yes: girdejau kad spigliuociai netinka :conf:
Avicularia versicolor ~L7
Chilobrachys fimbriatus ~L5
Haplopelma lividum ~L7
|
| |
|
|
| Mantas |
parašyta 2008-07-12 15:49
|

Narys
Pranešimai: 730
Įstojo: 2007/08/01 15:01
|
lapuočiai greit pelyja net sterilizuoti , o pušis ne
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
|
| |
|
|
| NerukantiS |
parašyta 2008-07-12 16:30
|

Narys
Pranešimai: 5
Įstojo: 2008/07/09 22:31
|
Rusų psl. rašo, kad galima dėt spigliuočio žievę. O lapuoti kad nepelytų ir nesiveistų kenkėjai reikia nužievinti. Aš tai ir padariau, žiūrėsim kas čia gausis :nezin:
Avicularia versicolor ~L7
Chilobrachys fimbriatus ~L5
Haplopelma lividum ~L7
|
| |
|
|
| yovi |
parašyta 2008-07-12 18:45
|

Narys
Pranešimai: 174
Įstojo: 2006/08/22 19:38
|
Spigliuočiai tikrai mažiau pelyja, o netinka del galimu saku. Kad ir koks medis būtu svarbu gerai išdžiovinti. |
| |
|
|
| Mantas |
parašyta 2008-07-12 18:59
|

Narys
Pranešimai: 730
Įstojo: 2007/08/01 15:01
|
spigliuočiai geriausia kelis metus pragulėję ant žemės, miške ar dar kur.. (Saulius sakė), ir tikrai, tokią pragulėjusią spigliuočių žievę naudoju, net kvapo spigliuočiu nebėra, sakų irgi kolkas nepelyja(tfu tfu tfu) nors liečiasi su drėgnu substratu
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
|
| |
|
|
| dzakartas |
parašyta 2008-08-01 21:19
|

Narys
Pranešimai: 9
Įstojo: 2008/06/15 18:20
|
Sveiki, planuoju įsigyti a.versicolor
Turiu terą, tik jame grotelės tik viename šone, ar pakaks gaivaus oro ? |
| |
|
|
| Mantas |
parašyta 2008-08-01 21:40
|

Narys
Pranešimai: 730
Įstojo: 2007/08/01 15:01
|
nuo grotelių dydžio priklauso .. įmesk fotkę
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
|
| |
|
|
| dzakartas |
parašyta 2008-08-02 10:35
|

Narys
Pranešimai: 9
Įstojo: 2008/06/15 18:20
|
terras 20x30xh30cm, grotelės jame viso labo 20xh5cm ?
Redagavo dzakartas 2008-08-02 10:36
|
| |
|
|
| Mantas |
parašyta 2008-08-02 10:53
|

Narys
Pranešimai: 730
Įstojo: 2007/08/01 15:01
|
mažokai..
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
|
| |
|