2024m. April 28d. 09:34:03

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Lietuviški driežai
Ravenous
mačiau tavo foto, čia neleidžia įdėti, nes prasta kokybė, daryta su telefonu?
prikabink čia į forumą, čia leis Wink
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
Erica
ne, ir cia neisein.. nezinau, viskas gerai tai foto, pakeiciau, sumazinau, ne su telefonu daryta, siek tiek nesufokusuota, kas galetu pagelbet tai ir atsiusiu ta foto, cia neisein idet...
 
paja
kur komentaras dingo?Smile
 
Edga123
Sveiki,
ka daryt jei driezas nieko nevalgo, jau kokios 5 dienos,
seniau viskas gerai budavo, kol nepakeicau terariumo i geresni, siaip nenaudoju UV lempos tik paprasta...
kame problemos?
 
iguana
tame ir reples kad tu tos lempos nenaudoji.....o gal jam siaip atsibodo vienodas maistas,arba iskrovas daro,arba tai reiskia kad greit numirs nes nepriziurejai.....arba gal jam reikia laiko prisitaikyti prie naujos aplinkosSmile
Redagavo iguana 2007-09-03 19:55
 
paja
nu jo,priezasciu gali buti labai daug...nors kartais jie daro iskrowas,nieko needa kelias dienas,o po to ir wel pradeda normaliai maitintis,gal but tai oro slegio ytakaFrownnegali zinotiShockbet reikia stengtis jiems sukurti kuo naturalesnes salygas ir viskas bus ok:thumb:tarp kitko vienodas maistas jiems irgi su laiku atsibosta,todel reikia ji paivairinti,maniskiai tai ima maista is ranku ir wisai nesibaidoSmile
 
iguana
maniskiai irgi man is ranku imdavoSmile ir taip pat net po savaite neesdavo....
 
Edga123
Daugiause tai esdinu ziogais,( lengviausiai randamas maistas man Smile ) reciau kitais vabalais. Bet jei sakot po savaite needimo normalu dar tai gal bus viskas gerai...
 
Edga123
Ar valgo vikrieji driezai specialu maista kur buna pirkt gyvunu parduotuvese ropliams?
 
Deleted_User
kur buna vikriuju driezu kaune?
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
Deleted_User
kaip atskirti gyvavedy drieza patele nuo patino?
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
paja
Edga123 parašė:
Ar valgo vikrieji driezai specialu maista kur buna pirkt gyvunu parduotuvese ropliams?



nu zinok nelabai....jie apskritai newalgo nieko kas negywa ir nejuda:yes:
 
paja
matis parašė:
kaip atskirti gyvavedy drieza patele nuo patino?


bijau dabar sumeluoti,bet atrodo kad pateliu pilwo spalva buva balksvai-zalia,o patinu oranzine.
 
varanas
mano kaimyne rado kausinius ir issirito du gyvavedziai ,tai kolkas pas mane gyvena , bet kuo tikslai jie minta nes as juos maitinu vandeniu ir sudziuvusiomis musiu lervomis(pirkau kikoj) ar gerai?:help:
 
Vladas
varanas parašė:
mano kaimyne rado kausinius ir issirito du gyvavedziai ,tai kolkas pas mane gyvena , bet kuo tikslai jie minta nes as juos maitinu vandeniu ir sudziuvusiomis musiu lervomis(pirkau kikoj) ar gerai?:help:


iš kiaušinių išsirito gyvavedžiai ? Shock

O su tokiu racionu jie pas tave ilgai neištvers, reik maitinti mažais svipliais ir drozofilom... geriausia būtų, jei tu juos paleistum į laisvę Wink
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Richardas
Siulau šia tema uždaryti---nes perskaičius ja nuo a iki čia--visiškai aišku kad ji tik skatins jaunuosius brakonierius---dalintis patirtimi ir gaudyti mūsų lietuviškus driežus-----Adminai ir tai ant jūsu sažinės:yes:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
varanas
kaip as juos paleisiu jeigu jiems vos kelios dienos?! istikruju tai as ir norejau pleist bet kai palei dau tai jie tupejo kol vos ziogas galvos nenukando:nezin:tai tos minties atsisakiau. kur gaut svirpliu tokiu laiku?
 
paja
varanas parašė:
kaip as juos paleisiu jeigu jiems vos kelios dienos?! istikruju tai as ir norejau pleist bet kai palei dau tai jie tupejo kol vos ziogas galvos nenukando:nezin:tai tos minties atsisakiau. kur gaut svirpliu tokiu laiku?


nesupratau,jei is kiausiniu issirito tai tada jie ne gywawedziai....

o siaip tai jie pakankamai sawarankiski issirito ir gali drasiai pradeti sawarankiskai gywenti,nes mazus driezus per daug sudetinga namuose laikyti,be to kad ir gamtoj niekas ju uz rankutes newedzioja.
 
Pao
varanas, šiek tiek pristabdyk vadžias, nes jau nuėjai per toli į lankas. Gavai patarima iš kelių protingų žmonių, jei tavęs tai netenkina - daryk kaip išmanantis ir nenervink kitų žmonių.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Vladas
Richardas parašė:
Siulau šia tema uždaryti---nes perskaičius ja nuo a iki čia--visiškai aišku kad ji tik skatins jaunuosius brakonierius---dalintis patirtimi ir gaudyti mūsų lietuviškus driežus-----Adminai ir tai ant jūsu sažinės:yes:


Ir dar ant adminų sąžinės rūkantis vikrusis driežas :evil:
http://www.egzoti...to_id=1511
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8305
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36258509 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma