2024m. April 28d. 08:32:39

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Lietuviški driežai
paja
labai teisingai pastebeta"GERBKITE VIENI KITUS"
 
Vladas
Na jei jau pradėta trinti, tai manau reikėtų dar šiektiek patrinti, nes perskaičius likusias žinutes daugelis gali pagalvoti, jog auginti LT roplius yra labai paprasta (arba tegu kas nors parašo normalų straipsnį). Nes manau, tai gan aktuali problema, kai yra gaudomi iš gamtos įvairūs ropliai ir per pirmąją žiemą, 70% jų miršta.
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
paja
ju laikymo salygos daug paprastesnes nei egzotisku ropliu.Jei jau nutarei pasiikti juos ziemai, tai bet kokiu atveju tu ju nematysi nes jie "miegos", o jei jie "miegos" tai isnesi juos su visu terariumu i rusi ir palieki iki pavasario va tau ir visas gudrumas.Analogiskai ziemoja daugiametes geles.
 
iguana
hm...esu auginus lietuviskus drieziukus tiek vikriuosius tiek gyvavedzius,abi rusys pas mane kambary gyveno ir ziema ishgyveno 1 metus po to paleidau nes atsirado namie iguanaSmile
 
Vladas
paja, tikrai nemanau, kad laikymo sąlygos paprastesnės už egzotinių roplių, manau netgi atvirkščiai... va kaip tik paruošiau straipsnį apie jas, ten viskas kuo puikiausiai aprašyta kaip laikyti ir nekankinti gyvūną...

iguana, ropliai pasižymi savo gyvibingumu... jūriaiviai vėžlius su savim pasimdavo kaip konservus, nes jie net iki kelių metų be maisto dėžėse išbūdavo... bet tik klausimas vėžliai ten "gyveno" ar "išgyveno" ?
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Pao
Vladas parašė:
paja, tikrai nemanau, kad laikymo sąlygos paprastesnės už egzotinių roplių, manau netgi atvirkščiai... va kaip tik paruošiau straipsnį apie jas, ten viskas kuo puikiausiai aprašyta kaip laikyti ir nekankinti gyvūną...

iguana, ropliai pasižymi savo gyvibingumu... jūriaiviai vėžlius su savim pasimdavo kaip konservus, nes jie net iki kelių metų be maisto dėžėse išbūdavo... bet tik klausimas vėžliai ten "gyveno" ar "išgyveno" ?


Vezlius imdavo kaip konservus, kad gautu kitokios mesos, isskyrus zuvi, sakoma kad labai vertinga vezliu mesa (nesu ragaves), o patys vezliai manau kad tik "egzistavo" - nebuvo gyvenimas ten...
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Vladas
na bet esmė tame, kad jie ilgai gali išgyventi visai netinkamose sąlygose, o ne skani ar neskani jų mėsa...
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
iguana
drieziukams buvo sudarytos palankios salygos daugintis,buvo patele su patinukuSmile ir gyveno jie be jokiu ligu,valgydavo ivairu maista
 
Vladas
UV lempa buvo ?
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
iguana
buvo visos lempos kuriu reikejoWink
 
Vladas
na nebent, jei UV lempa buvo... tai tada kitas reikalas Smile nes aš nesakiau, kad jų laikyti namie neįmanoma, tiesiog laikymo sąlygos daug sudetingėsnes už "egzotinių" roplių...
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
iguana
na taip laikymas drieziuku nera lengvas reikalasGrin dziaugiuosi kad tuo metu kai jie pas mane augo ne karto nesirgoSmile
 
paja
na va,pagaliau mano vikrieji susilauke jaunikliuSmilesiandien pastebejau maziukus terariume,reikia skubiai juos atskirti kol neprasidejo kanibalizmas:conf:
 
Forget_me_not
paja parašė:
na va,pagaliau mano vikrieji susilauke jaunikliuSmilesiandien pastebejau maziukus terariume,reikia skubiai juos atskirti kol neprasidejo kanibalizmas:conf:


:geras: Sveikinu :hap: Gal foto galima? :shy:
 
paja
greitu laiku bus foto:yes:
 
Deleted_User
kaip juos auginti ka jie lavgo ir ka jie meksta aisku kalbu apie gyvavedy. :help:
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
Deleted_User
kaip juos auginti ka jie lavgo ir ka jie megsta aisku kalbu apie gyvavedy drieza.
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
iguana
jei turi ji, tai geriau paleisk jeigu nezinai nei kaip ji sert nei kaip ji priziuret.
 
Erica
:help: nezinau kas per padarelis apsigyveno mano sodo baseinely, gal galite padeti....
 
Erica
mano sodo baseinely apsigyveno kazkoks padarelis, manau driezas, bet noreciau suzinoti tiksliau... man cia niekaip neleidzia ideti jo foto, gal kas galetu pagelbet, prisijunkit skype: erica2u, arba parasykit i privata ir ta nuotraukele atsiusiu... tikrai noreciau suzinot kas per padarelis toks demetas gyvena pas mane.. dekui Smile
Redagavo Erica 2007-08-15 19:03
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8305
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36258451 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma