2024m. April 28d. 00:31:18

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Lietuviški driežai
Limosa
paja parašė:
nu ko tu dabar taip plyshauji?Grin shitiems gyvuneliams sudarau geresnes salygas nei gamtoje,beje nuo ju pashalinau bent desimti erkiu, kuriu jis pats vargu ar nusiimtu...o tai kad jie veisiasi ne naturalioje gamtoje, irgi tau irodymas kad jie jauciasi kuo puikiausiaiCooltai koks tada skirtumas ar tu perki parduotuveje egzotini(kuris ne visada buna isveistas neleisveje) ar tu pasigauni gamtoje pora driezus, nei kiek nesutrikdydamas ekosistemos?
beja abu laikai nelaisveje.

Visų pirma tai aš neplyšauju, ir nesuprantu pro kurią vietą čia tau taip atrodo. Visų antra tai abejoju ar gyvūnam gali kur nors būt geriau nei laisvėje. Ir tu gyvūnų atimimą iš gamtos vadini ekosistemos nesutrikdymu? Shock
 
Pao
O kas jūsų manymu yra ekosistema? Ir kas yra ekosistemos sutrikdymas?
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
agnulllka
Aš auginau porą gyvavedžių, atsivedė driežiukų, palaikiau, paskui visą šeimyną paleidau į laisvę. Ar tai skaitosi ekosistemos sutrigdymu?
 
paja
Limosa,tu maziau cia kniauk as tawe pacia tuoj pas sawe i narva uzdarysiuGrinpati sawe swentaja turbut laikai?kazkoki gyvi tai turbut laikai namuose,visai neidomu is kur jis kiles,bet isivaizduoji kad esi geresne uz mane?isigilink i ekosistemos sawoka,tada man trink apie jos apsauga.jei as toj piewoj ispilciau sisterna mazuto,tada ekosistemai tikrai ne pyragai,o kai is didelio lauko issinesi pora driezu tai suprask kad jai zalos nepadarai,kadangi tai yra tik labai maza dalis, to kas ja sudaro.
O jeigu tau patinka loti,tai lokGrinman tokios kaip tu juoka tik sukelia.zinai kaip sako :sunys loja, o karavanas eina:confGrinel tokios kaip tu rusai mauzolieju pastate,kad viska spetum pamatyti:laugh:
 
Pao
Įžeidinėjimai forume nebus toleruojami.
Redagavo Pao 2007-05-15 20:54
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
paja
is emes tai jiems tinka viskas kas juda ir tai ka jie sugeba praryti:yes:bet megstamiausias ju maistas yra vorai,tuos tai jie greitai ir agresyviai gaudo.
 
Limosa
Ekosistema yra organizmų bendrija tam tikroje buveinėje.
Paja kažkoks šustras forumietis atsirado, ne žodžiais o darbai mes tevynę mylim, Atvažiuok ir įkišk į tą narvą jei toks gudras. Beprasmiška šita idiotišką diskusiją tęsti kai viena pusė tik paistyti niekus ir įžeidinėti moka, kaip sakoma duok durniui kelią. Neesu aš šventuolė ne vieną vabzdį esu sutraiškius ir turiu porą gyvūnų kurie gimę nelaisvėje ir tai yra visai kitas dalykas.
 
Pao
Na ekosistema nera tai - ka paminejai, o gincus prasau baigti. Si tema apie lietuviskus driezus.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Limosa
OK Funkcinė gyvųjų ir negyvųjų aplinkos elementų, kuriuos jungia tarpusavio ryšiai, medžiagų apykaitos bei energijos pasikeitimo procesai sistema. Negi tai ne tas pats?
 
Pao
Zinoma kad ne tas pats, cia jau panasiau Smile nenukrypkim nuo temos Wink
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Min-dau-gas
2savaites gryzes is mokyklos kokiom 2 valandom ejdavau y miska jieskot kokio zalcio ar driezo, bet beviltiskai Sad Radau tik styrnos stubura su galva GrinGrinGrin O kokiose vietose didzeuse tikimybe surasti zalciu ar driezu? pamiskei, krumynuose, tika iskirsame misko plote? Frown paja:kvail::tdown::tdown::tdown::tdown:
 
paja
zalcius gali rasti daugiau maziau dregnose vietose prie kudru,tvenkiniu,kur yra krumynai.Gyvavedzius driezus taip pat prie upeliu,balu kur yra mazai lankoma zmoniu.Vikriuosius-misku propersose,kur sausa dirva, dazniausiai sausu saku kruvose,jie labai megsta siltus pamiskiu slaitus ,uzuovejoje.
 
paja
beje,tokiose dregnose wietose esu ir barskuole pagawesFrownna bet jos palaikyti nebuwo noroGrin
 
Min-dau-gas
Aaa tai vikriuku butu: pernei iskirstoje misko laukymeja. O kokiu metu ir kokiu oru gerieuse jieskoti t.y svintant, per pietus, lyjany, vakarop, saulej kaintinant +30C....?
 
paja
geriausia per pietus, tada kai saule gerai spiginaCoolGrinnes wikriesiems tai kuo karsciau tuo smagiau,jie saltakraujai tai megsta sau krauja uzwirintiGrin
 
Min-dau-gas
Dabar girdziu kaip medziotojai vis puksi tai nelabai norisi ejti y miska Grin
 
paja
bet zinok jie pakankamai greiti,ne weltuj vadinami wikriaisiais, jei bus tawo pirmas gaudymas tai labai tiketina kad paliksi drieza be uodegosSad:nezin:reikia stengtis kad peliu urveliu butu kuo maziau,nes jie ten ilenda vos tik atsiranda tokia progaPfft
Redagavo paja 2007-05-15 23:02
 
paja
beje pamirsau pamineti, kad vikrieji nemegsta lapuociu misku,ten ju rasti sunku..jie pripazysta spygliuocius, na neskaitant tu kurie perbega is misko i soda gywenti:yes:
 
Vladas
na paja, prašau pirma nuo faktų pradėt, nes kolkas girdžiu tik "bla bla bla". Taigi konkrečiai kokias rūšis augini, terariumas, šildymas, apšvietimas koks ? Kokios sąlygos sudaromos žiemojimui ? Beto jeigu sakai, kad veisi, tai koks inkubatorius ?


paja parašė:
beje,tokiose dregnose wietose esu ir barskuole pagawesFrownna bet jos palaikyti nebuwo noroGrin


barškuolę Lietuvoj radai ?
Redagavo Vladas 2007-05-16 10:40
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
paja
apie ziemojima dar anksti kalbeti nes vasara tik ka isivaziawo,o ateis laikas bus ir vaikas.Veisimui joku inkubatoriu nereikia, sudaryk palankias salygas ir jie dauginasi nepriklausomai nuo tavo noru, po to aisku svarbu atskirti jauniklius, kadangi tewai juos sues:nezin:is esmes geriausia juos is kart paleisti atgal gamton, nes jie labai mazi ir per daug sudetinga ju prieziura bei maitinimas.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8304
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36257786 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma