2024m. March 28d. 15:14:23

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Terariumo šildymas termokabeliu
Jokotau
klausimas ar nenukepins voro 50w ir galingesnis :nezin: as asmeniskai rinkciaus 2x25w nors pradziai gal pabandyciau isigyt tik viena ir paziuret kaip sildo
 
Shagis
30x30x30 ir dvi juostos kabelio po teru tai po saviškių teru visą kabelį galėtum išvyniot ir viskas ok būtų:thumb:, o su 50w kabeliu iškeps voras, Jokatau kokį patys naudojat kabelį? ar svarstot kas būtų jeigu būtų?
Atleiskite savo priešams, bet niekada nepamirškite jų vardų. (John F. Kennedy)
 
Jokotau
70x50x50 sildau su 80w kabeliu iseina ~12 laipsniu virs kambario temperaturos. o 15w kabeli isvyniojau visa po tarakonais tai jie tesyla iki 28-29 o kambary 21-22...tiesa, nenaudoju akytojo politileno tik siaip kazkokia folija tai dalinasi siluma su spintele po apacia. ir pamirsau pamineti kad tarakonu tik apie 15 tai jie sildosi 35x17x20 dezej
Redagavo Jokotau 2011-10-11 18:08
 
Vincas
dabar net nežinau kuri klausytGrin
B. Albopilosum L10
P. Regalis L6
H. Spinifer I3
 
AndriusN
Jokotau parašė:
70x50x50 sildau su 80w kabeliu iseina ~12 laipsniu virs kambario temperaturos. o 15w kabeli isvyniojau visa po tarakonais tai jie tesyla iki 28-29 o kambary 21-22...tiesa, nenaudoju akytojo politileno tik siaip kazkokia folija tai dalinasi siluma su spintele po apacia. ir pamirsau pamineti kad tarakonu tik apie 15 tai jie sildosi 35x17x20 dezej


Neblogai kepini. Aš truputį daugiau nei pusė 25w kabelio po terariumu pakišęs, kurio matmenys 80x45x50. Karščiausioj vietoj pasiekia 32 laipsnius. Smile Kambario temperatūra apie 22-23.

Kokias išvadas galima daryt? Nu nešyla kabeliai šiais laikais nors tu ką. Grin
 
Jokotau
nekepinu termostatas dideliam viska reguliuoja. man ir paciam keistai labai pasirode kad tiek tesyla, manau cia del to kad izoliacines medziagos normalios neturiu patiesti po apacia Smile
 
Vincas
tai 25w uzteks man?Smile
B. Albopilosum L10
P. Regalis L6
H. Spinifer I3
 
ReMaX
tau turėtu užtekt, nes savoju 50w šildau 2 terus(50x50x50 ir 40x30x40) ir skirtumas tarp kambario ir teru temperaturos apie 5 laipsnius
 
artiuxas
sveiki, isigijau nauja tera, bet jis nera visiskai stiklinis, dugnas, virsus ir galine sienele medzio plokstes apie 1.5-2cm, tai nekazka ir prisildys 25w kabelis po teru... tai noreciau jusu patarimu kaip geriau elgtis, ar det i tero vidu kabeli ir ant jo kazkoki stikla ar pan, kad zalciukas neturetu tiesioginio kontakto su kabeliu ar kazka kito patarsit? :aciu:
 
mantinis
Dėk į vidų tą kabelį ir kaip minėjai prispausk su stiklu. Tikrai bus geriau nei po terariumu. Wink
 
rolka
Sveiki, gal zinote kur Vilniuje galima isigyti sita termo kabeli? ir kokia jo kaina butu? Smile arba gal kas turite nereikalinga kabeli parduoti? Smile geriau kad atrasytumet i AŽ nes dar nelabai gaudausi sitame forume Smile:aciu:
 
Stakta
rolka parašė:
Sveiki, gal zinote kur Vilniuje galima isigyti sita termo kabeli? ir kokia jo kaina butu? Smile arba gal kas turite nereikalinga kabeli parduoti? Smile geriau kad atrasytumet i AŽ nes dar nelabai gaudausi sitame forume Smile:aciu:


Dabar deficitas. Neviena tera neturi Grin nors gal jau atsirado . Yra kelios parduotuvės viena Pilaitei kita Fabijoniškėse Smile kaina 65lt 15w
 
http://staktosvoras.lt
paurok89
Marijampolėje joks deficitas ten ir pigiau galit paprašyt aš jum nupirksiu, ir atsiųsiu autikais yra 15w,25w,50w nu žodžių daug kainos tarkim 15w 52lt
 
Embay
gal kas bandet http://www.reptil...6-watt-ft/ toki sildymo buda?
 
artiuxas
sveiki, pas mane terariumas mediniu dugnu, tai det termokabeli po juo nelabai verta, nes teras negreit isyla. tai norejau paklaust ar idejus kabeli i tera ir ji uzdengus stiklu, stiklas neikais per daug kad galetu nudegint kukuruza? tero matmenys 70x40x40, o kabelis 25w
 
Giedriusss
Tikrai stiklas nenudegins,jis dar ir isklaidys siluma
 
donatas_s
Pas mane žalčio terariume taip ir padaryta. Medinis dugnas, tada folija su paminkštinimu, ant jos išvyniotas termokabelis ir uždėtas stiklo lakštas, kurio visi kraštai užhermitizuoti silikonu.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
artiuxas
o visa kabeli isvyniojot ar dali tik jo? o tai nebus per daug karsta temperatura?
 
Giedriusss
I medini tera siuliciau det kabeli visa nes likusios kabelio dalies nepanaudosi ,o jei bus per didele temperatura tiesiog dek storesni zemiu sluoksni :geek:
 
donatas_s
Pas mane visas išvyniotas. Didelis terariumas. Pastoviai įjungtas būna, tai žalčiui pats tas.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8239
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36148242 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma