2024m. March 29d. 07:15:22

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Terariumo šildymas termokabeliu
Pao
Kadangi, kol kas apklausa rodo, kad daugiausiai vartotojams truksta informacijos apie terariumus ir ju iranga, todel nusprendziau sukurti temele apie viena is terariumu sildymo priemoniu - termokabeli. Sioje temoje butu idomu, kad kas papasakotumete ir bendrai pasidalintume apie termokabeliu privalumus ir minusus...

Kiek esu susidures su siais sildytuvais, asmeniskai nesu nusivyles. Naudoju Prodac (Italija) ir naudojau AquaEL (Lenkija). Pastarasis siek tiek pigesnis, taciau tai nelabai aisq del ko?... Gal but del to, kad Prodac savo kabeliuka pakuoja i dezute ir prie jo dar prideda siokia tokia vartojimo instrukcija, arba kad atgabenti is Italijos yra toliau nei is Lenkijos. Su brokuotu vienos ir kitos firmos kabeliu neteko susidurti... (beje, AquaEL prie savo kabelio raso, kad jis skirtas naudotis ir akvariume, idomu butu pamatyti kaip tai pasiteisina... O gal kas bandete?).

Siuo metu naudoju Prodac termokabelius, jie yraterariumo viduje, nors rosiuosi deti po terariumu. Dedant i pati terariuma (labiau tinka tai daryti megstantiems pasisildyti pilveli drieziukams, kur ant kabelio dedasi akmenys) susiduriame su viena problemele - kaip tvarkingai ivesti kabeli i terariuma. Sios problemos sprendimo budas greiciausiai yra tik vienas - grezti skyle terariumo sone, apacioje ir per ja ivesti kabeli Siuo atveju dedamas po terariumu kabelis sukelia maziau problemu. Galima vesti ir per virsu, jei terariumas dengiasi virsutiniu dangciu, taciau del jo gali terariumas nesandariai uzsidaryti, arba jei is viso dangcio nera - juo gali islipti krabas ar skorpionas, pasirodo, jiems tai nera didele problema!

Dedant i terariuma butina prisiminti, kad kabelio negalima deti tiesiai ant stiklo! Pries tai reiketu pakloti vienoki ar kitoki substrata, tam tiks smelis ar didesnis sluoksnelis kokoso durpiu.

Termokabeliu yra ivairiu, nuo 15 W iki 80 W. Tai gan ekonomiska terariumo sildymo priemone.

Butu idomu, jei pasidalintumete savo patirtimi apie kabelius, ar yra kam nors sugedes ir del ko?
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Ravenous
turiu AquaEL 50W, bet pirmus 50cm nuo rozetės jis nešildo, ar čia brokas, ar čia taip turi būti ?
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
AndriusN
Ravenous parašė:
turiu AquaEL 50W, bet pirmus 50cm nuo rozetės jis nešildo, ar čia brokas, ar čia taip turi būti ?

Taip turi but! Ir pas mane nesildo! Grin
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Pao
Paziurek kabelyje yra juodas bruksniukas, bent jau naujame tai tikrai turejo buti, nuo kurios vieots jis sildo... Pradzioje kabelio tikrai neturi sildyti... Wink
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Pao
Kabeli galima isigyti ivairiose gyvunu parduotuvese, kurie uzsiima, terariuminiais, akvariuminiais vyvunais. Jei tik vienam terariumui, kurio ismatavimus parasiai pilnai uztektu 15 W kabelio. Bet jei galvoji vienu kabeliu apsildyti daugiau nei si viena terariuma - rinkis siek tiek galingesni, pvz: 50 W.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Sandra
Aš naudoju čekiškus. firmos nžnau. Vienas šildo nuo pat pradžių, kol kas (pirmasis pirktas ir neišjungiamas jau trejus metus) negenda. Skirtingi ilgiai, galingumai.
 
Vladas
Na mano nuomonė apie termokabelius toke :yes: mano lenkiškas kabelis jau gal penkis metus dirba beperstojo... nebijo drėgmės, nes dažnai pitonu nustumiamas patenka į baseiną... tagi geras dalykas :clap: beto elektros daug neima (kas ypač svarbu Grin)
 
Pao
Tikrai dug ekonomiskliau nei lempute ir patvariau... Idomu butu paskaiciuoti kaip greit atsipirktu kabelis, lyginint su lempute (nors tai nera tinkama alternatyva)...
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Pao
Dienos sviesa.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
diabolic
O kokios tų termokabelių kainos?
 
Pao
Nuo 35 Lt uz 15W, mazdaug iki 80 Lt uz didesnio galingumo.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Pao
Ieskok aquaEL kabelio, jie nebuna supakuoti i imantias dezutes, ir todel buna nebrangus, skirtingai nei PRODAC
Redagavo Pao 2006-08-16 10:54
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
diabolic
kokio galingumo termokabelio reikėtų eublefarui?
 
Sandra
koks terariumas ir kur/kaip jį dėsi
 
diabolic
planuoju daryt arba pirkt ~100x50x60 matmenų terą. o statysiu turbūt ant grindų, nes daugiau niekur vietos nėr.
 
diabolic
atsakykit jei žinot kasnors į klausimą. teras bus 90x40x40
 
Damon
O kaip apskaiciuoti ta kokio kabelio reikia, jei gyviai randasi pvz.: 7 dezutese? Kuriu skersmuo nedidesnis, nei 10cm, o kitos perpus mazesnes.
 
Damon
Tai aisku, kad i septynis nu gal šešis terus Grin
As tik nesuprantu, kaip atitaikyti kiekvienoj "bankeje" reikiama temperatura? Juk laipsniai nevisiem vienodi.
 
Pao
Bet mazdaug panasus bus. Sudek visas dezutes i viena dideli teriu ir po tuo dideliu terium (ar akvariumu isvedziok kabeli, kad vienur butu siltesnis - kitur siltesnis dugnas...
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
-PiErCiNgAs-
o kaune yra parduotuviu kurios parduoda tuos kabelius???
Brachypelma Albopilosum
Brachypelma Boehmei
Lasiodora Cristata
Acanthoscurria Brocklehursti
Pseudemys Scripta Elegans
Gromphadorhina Portentosa
Blaberus Craniifer
Zophobas Morio
Tenebrio Molitor
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150437 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma