2024m. March 29d. 16:41:36

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Varliagyviai
 Spausdinti temą
Tritonai
Mai
ar galetumete padeti..man reiketu daugiau suzinoti apie tritonus kiek cia sakiciau visko iekur neradau!noreciau tie kurie augina/augino ar tiesiog zino apie juos cia parasytu ..kuo maitinasi,koks geriausias gruntas,kur serti (ar iskelus is terasiumo) ,kiek kartu serti t.t. labai aciu jei kas pades Smile :aciu:
 
Mai
Beto as kaip ir noreciau tureti karaliskaji tritona...
 
evalduxx
Gal tu rinkis ne mūsiškius egzempliorius ir viskas bus gerai tuo atveju. Problemų mažiau kils.
 
Mai
as tai su mielu noru bet koki???:aciu:
 
Mai
skaiciau..bet as eublefaro nelabai noriu ..o kaip karaliskasis tritonas??o kitiems reikia daugiau patirties na ne visiems bet reikia..:yes:
 
evalduxx
Į lietuviškus egzempliorius gali net nežiūrėti, nes su jeis turėsi daug problemų.
 
evalduxx
Gekonai, anoliai. O ir šiaip pasirinkimas yra didelis, tik rinkis, ir žinok ko nori, ir kiek kam gali skirti lėšų.
 
Mai
man reiketu tkio kuris nereikalautu labai daug demesiu ,daug pinigu ir vietos..na aip terasiumui kad neuzauktu kaip iguana Grin
 
evalduxx
Hm, na tada gal geriau neaugink nė vieno driežo, nes visiems savaip reikės daugiau ar mažiau dėmesio, pinigų taip pat, o jeigu norėsi, kad gyvūnas jaustūsi gerai, tai ir vietos reikės. O viso to finale reikės litų, ir pastoviai jų reikės, nes kainuos tai maistas, tai įranga, tai dar kas nors.
 
Mai
na as galiu skyrti pinigu, terariuma irgi jau turiu, tik ziurint kiek pinigu reikes kaip hamaleonau ai tiek nelabai galiu kaip eublefarui ar kam nors panasaus galeciau ir as suprantu kad kiekvienas gyvunas reikalauja pinigu ..o jei ne drieza tai ka???? bet as labiausiai noriu driezo .. taigi man reiketu kad pasakytumete kokia paprasta rusi..ir kaip ja rupintis ..
 
evalduxx
Geriau neaugink, jeigu nežinai ką augint, ir prašai, kad kiti tau išrinktu būsimą augintinį, turi pati nuspręsti, ką nori auginti, ir viskas, tada domėtis tuo, paskirti tam lėšų ir volia. O ne taip, kad išrinkit man augintini, noriu paprasto ir dar informacijos apie jį ant lėkštutės. Negalima taip daryt.
 
Mai
sulyny??neradau tokio..beto as kaip ir buvau apsisprendusi bet pasake kad labai daug rupesciu tarkim karaliskaji tritona.. taigi paklausiau daugiau rusiu tik reiketu kad taisiklingai parasyti tada as googlei paieskociau ir apsispresciau tai tada ar galit rusiu parasyti????tada as apsispresciau ir nereikia man padeti ant padekliuko juk gi as tik patarimo prasau.. :svilp:
 
GiX
Mai parašė:
sulyny??neradau tokio..beto as kaip ir buvau apsisprendusi bet pasake kad labai daug rupesciu tarkim karaliskaji tritona.. taigi paklausiau daugiau rusiu tik reiketu kad taisiklingai parasyti tada as googlei paieskociau ir apsispresciau tai tada ar galit rusiu parasyti????tada as apsispresciau ir nereikia man padeti ant padekliuko juk gi as tik patarimo prasau.. :svilp:


siulyciau geriau medvarles augint, kaip tik yra pardavime graziu...reikes lempos, terrariumo su gyvu augalu lapoto ir nemazu telkiniu vandens ir gera ventiliacija
 
www.scorpions.lt
Mai
pagalvosiu :0 tikrai aciu uz pasiulimus,patarimus ir pastabas :laughShock kur galeciau nusipirkti medvarle ??zinoma ne iskarto pirkciau dabar veliau reik daugiau suzinot kad tiktu salygos ir nebutu blogai :hap:
 
Mai
fainiausias man buvo Aublepharis macularius :naiv: bet dabar visiskai susimaisiau ...kiek zmoniu tiek nuomoniu.. vieni sako medvarles gerai kiti kita o ma ir medvarles labai patinka ir Aublepharis macularius jei abu tokie ..tokie... o ka tureti taip ir nezinau Grinisap: pagal ka spresti ka tureti irgi nezinau man jie abu labai patinka Grinisap:Grinisap:
 
lithater
siulau nekvarsint sau ir kitiems galvos o nusipirkti pvz koki nors vora!mazai reik pinigu,demesio,be to ir vietos!valgo ne daznai!jis pradedanciajam kaip tik!o kada paugs tavo voriukas ir gyviai tau nenusibos galesi galvot apie ropli ar varliagyvi.... :conf:
tik Brachypelma albopilosum
[img]http://pic.ipicture.ru/uploads/090711/36679/XSt6T8q4sM.jpg[/img] is not a valid Image.
Nevok - valdžia nemėgsta konkurencijos! :conf:
i.smiles2k.net/big_smiles/big_smiles_257.gif
 
karolis
jai bnori gali dar pirkt ambystoma mexicanum kaip tik du turiu laisvus geltonus.
as esu toks ir nekitoks
 
KaTiNyTe
Aš auginau karališkuosius tritonus ir priežiūra jų visai nesunki :geek: Lempos irgi nestačiau ir normaliai gyveno, kol nepabėgo... :no:
 
Mai
aisku :aciuShock kur man ju gauti ??daug vietos jiemreikia??:aciu::arty::gift:
 
KaTiNyTe
Aš pirkau kalvarijų turguje už 2,50 Smile
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36152537 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma