2026m. June 18d. 01:58:01

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
Mire voras :(
polllas
taigi kaip pirkai sake kad sunku su sveikata jam...arba mirs arba nersisi Wink
 
-
Flix
Siandien ryte voras susiguzes(kojos susitraukusios) stovejo ant durpiu. Pakrutines pajudejo medziu link. Jokios isnaros, bet gyvas. Tiek pat gyvas, kiek ir anksciau Smile Nieko nevalgo... Nu nezinau kaip ten su juo bus.
B. vagans L14
L. parahybana L8
 
guitar
Patikrink šilumą, drėgmę...
 
Flix
Atitinka reikalavimus.
Vora apziurejau, neradau nei erkuciu, nei kokiu kumbu ant pilvo. Is paziuros lyg ir turetu buti sveikas, jei ne toks kojos sulenktos ir mazas pilvas. kojas istiesia tik kai buna ant medziu, o nulipes (arba nukrites) kojas sutraukia, kaip negyvelis.

B. vagans L14
L. parahybana L8
 
pikciurna
maniskis irgi mire Sad bet jis buvo kaip ridikelis sveikas... Sad o jau toks buvo...
kaip yra, taip yra
 
Aphex
Kaip saugiai pakelti dregme nerimosi metu, jei matos kad jos neuztenka? :S
 
sardelius
siandien mire mano a.brocklehursti patele, net nezinau kodel, apziurejau, parazitu nera, pilvelis sveikas, net keista kodel taip atsitiko, tai pirmas pas mane taip mires voras, kai nematau jokios priezasties. gal pasakysit kas galejo but?
sardelius prisegti paveiksliukai:
dscf0318.jpg

Redagavo sardelius 2009-08-11 21:11
saugok ir globok, mylėk savo šalį, savo žemę
 
sardelius
dar viena foto
sardelius prisegti paveiksliukai:
dscf0320.jpg

saugok ir globok, mylėk savo šalį, savo žemę
 
Vobleris
Kokio didumo ji buvo ? maža kas galėjo būt :geek: automat kaškas netiko-nepatiko....pasitaiko Wink
[img]http://s5.rimg.info/8bbd60b820f4a5ecc77e2b592834b28b.gif[/img] is not a valid Image. [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/c050.gif[/img] is not a valid Image.
 
www.egzotika.info
sardelius
Didziule buvo, pilnai suaugus, kunas apie 10cm. Bet lyg ir dregme tiko, valgyt duodavau, daznai nevalgydavo, tai isimdavau maista, bet stora buvo, tai nepergyvenau, kad nevalgo. Gaila, kad taip nutiko, tai noriu suzinot gal kas konkreciau pasakytu.
saugok ir globok, mylėk savo šalį, savo žemę
 
yovi
Senatvė? Gal jau pirkai suauguse? Šiaip turejau ir aš tokiu nelabai paaškinamų mirčių, tik vorai dar nebuvo pilnai suauge.
 
Mantas
gali būti koks grybelis, išoriniai požymiai ne visada matosi, tiesiog miršta ir tiek. Arba su maistu ko negero gavo, ypač jei šėrei lauke pagautu maistu.
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Vygis
sardelius parašė:
siandien mire mano a.brocklehursti patele, net nezinau kodel, apziurejau, parazitu nera, pilvelis sveikas, net keista kodel taip atsitiko, tai pirmas pas mane taip mires voras, kai nematau jokios priezasties. gal pasakysit kas galejo but?


čia ne maniškė kartais?
 
sardelius
taviske
saugok ir globok, mylėk savo šalį, savo žemę
 
Vygis
... gaila.... bet tikrai ne dėl senatvės... dar pas vilmantą pirkta tarp vienų pirmųjų mano vorų...
 
arvisss
mano ir mire, tika isineres pradejo ropineti kaip sulauzytom kojom kita diena kapec, kaS GALEJO JAM NUTIKTI, PS NERESI NEAPSIVERTES
mazas bet drasusSmile !
 
Mantas
neišsinėrė gal apatinė pilvelio dalis, kur yra trachėjos (malpigijaus vamzdeliai) ?
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
arvisss
tai kad buvo viskas lyg ir ok isinere pilnai , nes isemiau iskart ta isnara dar ziurinejau, man toks vaizdas kad jis netokioj pozio neresi.... ar neresi vorai ant pilvo guledami?
mazas bet drasusSmile !
 
Mantas
visaip neriasi, bet dažniausiai gulėdami aukštyn kojom
Redagavo Mantas 2010-01-18 19:04
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
arvisss
as dar dauko nznau vadinasi, na mire tai mire neprikelsi.... pirksim kita prie to pacio paklausiu ar "bloni" labai sudetinga laikyti, ar nelepus voras?
mazas bet drasusSmile !
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2026-03-23 12:11
Sugalvojau po 14os metu vel isigyti vora.. kur geriausiai ieskoti? kokia facebook grupe labiausiai tinkama?

2026-03-22 19:26
Tai ne. Grin

2026-03-19 12:07
Ir egzotika nepritaikyta telefonui. Dabar visi į telefonus sulindę. ????

2026-03-01 13:16
Pats Ravenous tik prieš metus buvo prisijungęs. Grin

2026-03-01 13:13
Facebook neturėtų būti konkurentai, čia info sistematiškai ir paprastai randama, Facebook belenkiek scrollinimo... Frown

2026-02-22 18:49
Gal Gramostola Pulchra parduodat?

2026-02-09 20:22
Sunku su faceboke konkuruoti Smile

2026-02-08 21:29
Seni geri laikai. Turėjau ir augintinių ir saitas buvo gyvas

2025-05-30 12:38
Forumas mires, chatas ciut gyvas

2025-05-27 08:22
O forumas gyvas ?

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 10076
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39604
 
 
  
  40841649 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma