|
Mire voras :(
|
| polllas |
parašyta 2008-11-06 23:14
|

Narys
Pranešimai: 62
Įstojo: 2007/05/05 12:46
|
taigi kaip pirkai sake kad sunku su sveikata jam...arba mirs arba nersisi  |
| |
|
|
| Flix |
parašyta 2008-11-07 09:07
|

Narys
Pranešimai: 26
Įstojo: 2008/08/23 09:24
|
Siandien ryte voras susiguzes(kojos susitraukusios) stovejo ant durpiu. Pakrutines pajudejo medziu link. Jokios isnaros, bet gyvas. Tiek pat gyvas, kiek ir anksciau Nieko nevalgo... Nu nezinau kaip ten su juo bus.
B. vagans L14
L. parahybana L8
|
| |
|
|
| guitar |
parašyta 2008-11-07 09:11
|

Narys
Pranešimai: 150
Įstojo: 2008/05/03 10:56
|
Patikrink šilumą, drėgmę... |
| |
|
|
| Flix |
parašyta 2008-11-07 09:16
|

Narys
Pranešimai: 26
Įstojo: 2008/08/23 09:24
|
Atitinka reikalavimus.
Vora apziurejau, neradau nei erkuciu, nei kokiu kumbu ant pilvo. Is paziuros lyg ir turetu buti sveikas, jei ne toks kojos sulenktos ir mazas pilvas. kojas istiesia tik kai buna ant medziu, o nulipes (arba nukrites) kojas sutraukia, kaip negyvelis.
B. vagans L14
L. parahybana L8
|
| |
|
|
| pikciurna |
parašyta 2008-11-07 18:24
|

Narys
Pranešimai: 15
Įstojo: 2007/04/24 16:56
|
maniskis irgi mire bet jis buvo kaip ridikelis sveikas... o jau toks buvo...
kaip yra, taip yra
|
| |
|
|
| Aphex |
parašyta 2008-11-09 03:21
|

Narys
Pranešimai: 18
Įstojo: 2008/10/20 18:37
|
Kaip saugiai pakelti dregme nerimosi metu, jei matos kad jos neuztenka? :S |
| |
|
|
| sardelius |
parašyta 2009-08-11 21:10
|

Narys
Pranešimai: 62
Įstojo: 2007/05/24 14:26
|
siandien mire mano a.brocklehursti patele, net nezinau kodel, apziurejau, parazitu nera, pilvelis sveikas, net keista kodel taip atsitiko, tai pirmas pas mane taip mires voras, kai nematau jokios priezasties. gal pasakysit kas galejo but?
Redagavo sardelius 2009-08-11 21:11
saugok ir globok, mylėk savo šalį, savo žemę
|
| |
|
|
| sardelius |
parašyta 2009-08-11 21:11
|

Narys
Pranešimai: 62
Įstojo: 2007/05/24 14:26
|
dar viena foto
saugok ir globok, mylėk savo šalį, savo žemę
|
| |
|
|
| Vobleris |
parašyta 2009-08-11 21:11
|

Administratorius
Pranešimai: 925
Įstojo: 2007/06/14 20:32
|
Kokio didumo ji buvo ? maža kas galėjo būt :geek: automat kaškas netiko-nepatiko....pasitaiko
|
| |
|
|
| sardelius |
parašyta 2009-08-11 21:20
|

Narys
Pranešimai: 62
Įstojo: 2007/05/24 14:26
|
Didziule buvo, pilnai suaugus, kunas apie 10cm. Bet lyg ir dregme tiko, valgyt duodavau, daznai nevalgydavo, tai isimdavau maista, bet stora buvo, tai nepergyvenau, kad nevalgo. Gaila, kad taip nutiko, tai noriu suzinot gal kas konkreciau pasakytu.
saugok ir globok, mylėk savo šalį, savo žemę
|
| |
|
|
| yovi |
parašyta 2009-08-11 21:32
|

Narys
Pranešimai: 174
Įstojo: 2006/08/22 19:38
|
Senatvė? Gal jau pirkai suauguse? Šiaip turejau ir aš tokiu nelabai paaškinamų mirčių, tik vorai dar nebuvo pilnai suauge. |
| |
|
|
| Mantas |
parašyta 2009-08-12 09:49
|

Narys
Pranešimai: 730
Įstojo: 2007/08/01 15:01
|
gali būti koks grybelis, išoriniai požymiai ne visada matosi, tiesiog miršta ir tiek. Arba su maistu ko negero gavo, ypač jei šėrei lauke pagautu maistu.
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
|
| |
|
|
| Vygis |
parašyta 2009-08-12 14:42
|

Narys
Pranešimai: 314
Įstojo: 2006/08/30 14:29
|
sardelius parašė:
siandien mire mano a.brocklehursti patele, net nezinau kodel, apziurejau, parazitu nera, pilvelis sveikas, net keista kodel taip atsitiko, tai pirmas pas mane taip mires voras, kai nematau jokios priezasties. gal pasakysit kas galejo but?
čia ne maniškė kartais? |
| |
|
|
| sardelius |
parašyta 2009-08-13 10:17
|

Narys
Pranešimai: 62
Įstojo: 2007/05/24 14:26
|
taviske
saugok ir globok, mylėk savo šalį, savo žemę
|
| |
|
|
| Vygis |
parašyta 2009-08-13 12:15
|

Narys
Pranešimai: 314
Įstojo: 2006/08/30 14:29
|
... gaila.... bet tikrai ne dėl senatvės... dar pas vilmantą pirkta tarp vienų pirmųjų mano vorų... |
| |
|
|
| arvisss |
parašyta 2010-01-18 17:34
|

Narys
Pranešimai: 5
Įstojo: 2010/01/16 22:10
|
mano ir mire, tika isineres pradejo ropineti kaip sulauzytom kojom kita diena kapec, kaS GALEJO JAM NUTIKTI, PS NERESI NEAPSIVERTES
mazas bet drasus  !
|
| |
|
|
| Mantas |
parašyta 2010-01-18 17:48
|

Narys
Pranešimai: 730
Įstojo: 2007/08/01 15:01
|
neišsinėrė gal apatinė pilvelio dalis, kur yra trachėjos (malpigijaus vamzdeliai) ?
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
|
| |
|
|
| arvisss |
parašyta 2010-01-18 18:21
|

Narys
Pranešimai: 5
Įstojo: 2010/01/16 22:10
|
tai kad buvo viskas lyg ir ok isinere pilnai , nes isemiau iskart ta isnara dar ziurinejau, man toks vaizdas kad jis netokioj pozio neresi.... ar neresi vorai ant pilvo guledami?
mazas bet drasus  !
|
| |
|
|
| Mantas |
parašyta 2010-01-18 18:52
|

Narys
Pranešimai: 730
Įstojo: 2007/08/01 15:01
|
visaip neriasi, bet dažniausiai gulėdami aukštyn kojom
Redagavo Mantas 2010-01-18 19:04
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
|
| |
|
|
| arvisss |
parašyta 2010-01-18 19:31
|

Narys
Pranešimai: 5
Įstojo: 2010/01/16 22:10
|
as dar dauko nznau vadinasi, na mire tai mire neprikelsi.... pirksim kita prie to pacio paklausiu ar "bloni" labai sudetinga laikyti, ar nelepus voras?
mazas bet drasus  !
|
| |
|