2024m. April 18d. 04:49:38

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
gekonas
MoonHunter
gal kas gali pasakyti kas geriau kabelis ar lempa sildymo kad apsildyti terariuma,ir ar lengva isirenkti terariuma ir kokia kaina, ir ar ziema sunku gauti maisto eublepharis macularius(leopardiniam gekoniui) ir ar darznai jam maista kaitolioti reikai?
 
Natrix
Geriausia ir lempa ir šildimo kabelis Grin.Maistą geriausia auginti pačiam,tada nekils poblemų nei žiemą nei vasarą.
Redagavo Natrix 2007-02-25 12:39
Aš pasaulio valdovas.
 
AugisZ
wega maisto jeigu tu kaunietis gali gauti vos ne betkada! Yra kelios vietos kur gali gauti maisto ( zoofobusu, milciu, svirpliu, skieriu) pats dabar auginu milcius ir bandysiu zoofobusu !
 
MoonHunter
jo kaunietis,Smile o maista ar sunku augintis ir kiek maistas kainuoja ir kiek jis pats kainuoja, ir kur galima isigyti eublefara, ar kaip nors pigiau kur galima, o uztektu jam 70x40x30 terariumo?
 
AugisZ
hmm.....pas mane eublefaras gyvena tere 60x30x30 maista auginti tai nera labai sunku pavyzdziui milcius, bet milciais negalima visalaika serti! maisto isigyti nera taipogi sunku yra vilmantas jis dirba tado ivanausko muziejuje tenai jis ir pardavineja maista. As uz savo eublefara mokejau 50 LT taip pat is vilmanto dabar jis jau pardavimui neturi bet sake turetu jau vel greitu metu deti kiausinius tai vel bus!Smile
 
MoonHunter
asq tai tik is jo galima gauti kaune?o kainos tu milciu ar zoofobusai, ir kaip gyvena jau tavo gyvunelis,dazniai maitini ji ir kaip retai kaitai maista?ir jai irenkciau sildyma tik kabeli o sildymo lempa nedeciau ar atvirksciai butu kasnors blogai, ir ar skauda kai ikanda?Grin:aciu:
 
Beprotishkai
wega, tipo eublefaras kai ikanda? Nėra man taip buvę niekada, bet manau trutį skaudėt turėtų, ną tarsi suspaustas pirštas su sagtuku, nes jie dantų neturi, tik stiprius žandikaulius Wink
"Protas turi ribas,o beprotystė beribė."
 
MoonHunter
vienam video maciau kaip uzsimoves pirstine band paimti eubleforiuka ir jis jam kando kokiu 4 kartus tai ir pagalvojau kad skauda kad upirstinemis ima Smile o ar sunku eubleforiuka priziureti,o taip ir niekas nepasako kiek kainuoja jam maistelis per diena,ir ar daznai jam reikai maisto rascijona kesti nes zinau kad jai maitinsi vienu maistu tai nekas i gali susirgit viena tik lyga kaip jiems truksta kalcio ir pan.tia noriu suzinoti jo maisto racijona kad zinociau kiek reikai pinygeliu islaikyti labai tokio noriu Smile ziauriai grauz turiu sipnybe roplems o jis man ziauriai grzu Smile
 
MoonHunter
nu man jokio skirtumo kiek pinygu reiks,as tik noriu suzinoti kainas kiek kas kainuoja, o del maisto ir zinau kad reikai ivairaus ir maitinti kelis kartus per diena,nu del maisto papildu tai nzn uztai aciu, o del to vieno eubleforiuko tu teius kad jie gupem gyventu bet dauguma juos po viena augina.
 
Natrix
Jie paprastai nekanda...Tik jaunikliai kartais kandžiojasi.
Maitinti geriausia svirpliais,zoofobusais,skėriais,o milčiai kaip jau minėta gali būti TIK papildomas maistas,nes turi labai tvirtą chinino sluoksnį,trukdantį roplių virškinimui.
Redagavo Natrix 2007-02-25 15:45
Aš pasaulio valdovas.
 
MoonHunter
asq, tai kokios kainos 1vnt. to gyvo maistelio, tai ir nelabi supratau tai leike tos lempos(uv) ar tik uztenka kabelio apsildymui, jai jis yra nakties padarelis.
 
AugisZ
ka zinau as viewnetas tai nezinau kiek kainuoja pvz zoofobusu dezute kainuoja 5 Ly joje 20 zoofobusu , milciu dezute kainuoja 5 LT ju ten 100 vnt. svirpliu dezute 5 lt ju ten 20...pas mane tere tiktai sildomas akmuo , lempa pokolkas idejas paprasta staline (bet greitu laiku reiks pakeist) milciai taip sake kad negalima duoti ju kaip pagrindinio maisto o jeigu duoto tai stenktis tups baltesnius katik issinerusius!
 
MoonHunter
aaa tai aisku,nzn kad jie po viena neperka,nu jai as desiu kabeli 3.5m i 70x40x30 gal uzteks.o kiek idena reikia jam duoti valgyti zianu kad galima pora kartu o pvz kiek reikai zoofobusu ar skieriu ar ziogu ir pan.kiek ideina to maistelio suvalgo ir kiek kartu reikai duoti vitaminu kalcio?
 
AugisZ
as tai esti duodu kaskur kas diena, kartais kas antra diena..duodu 1 karta i savaite isterliota kalciu zoofobusu o milciais seriu retkarciais.Smile
 
MoonHunter
o kiek tas kasdiena viena vabaliuka ar kelis ar tis per diena tas vienas kartas skaitosi, ir kada zinoti kada jia pavalges nes zinau kad jsi visada alkanas
 
MoonHunter
o kas geriau apsildo terariuma kabelis ar akmuo sildomas?
Redagavo MoonHunter 2007-02-25 18:04
 
AugisZ
nu as duodu beveik i diena po zoofobusa ! bet kartais jis pats nenori valgyti ir nevalgo! pagal mane geriau kabe;is dabar turiu sildoma akmeni bet tikriausiai reiks pirkt kabeli, ir lempa kuri sildo !
 
MoonHunter
o kabelio uztnka per akis kad apsildytu ir ar su juo iseina temperatura kontruoluoti?o kaip per ziemo kom maitynai?ir kokio tavo eublefaro ilgis ir ar labai sunku ji laikyti
 
AugisZ
kaip sakiau kabelio pats neturiu! ziema tuo paciu maistu ka ir vasara ( dabar gi ziema) :laugh:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8287
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36244271 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma