2024m. April 20d. 06:49:38

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Vaivorykštinis krabas
Egida
Sveiki visi Pfft Per ateinancia savaite tureciua isigyti Vaivorikstini kraba , viskas kas yra siame ir ne tik puslapiuose jau perskaiciau ir tikiuosi , kad pakankamai jau zinau.. Norejau paklausti ar galiu auginti kraba 1 akvariume su islipimu i sausuma, filtru , termoreguliatorium ir to akvariumo talpa yra 25 litrai , ar nebus jam jau labai maza vietos?? Akvariume jis butu vienas aiskuSmile
Is anksto dekoju uz atsakymus ir sry uz klaidas Grin:aciu:
 
komandoras
Manau užteks Smile
 
Egida
DekuiSmile gal tureciau kanors zinot kaip su jeis elgtis kaip tik atsinesiu is pardotuves? kaip pripratinti? kiek laiko gali neesti?Pfft
 
komandoras
Žinai vistiek jam /ai kažkiek laiko bus stresas , kai parsineši įdėk į akvą ir palik keliom dienom apsiprast jau sekančią dieną gali bandyt duot ėst , o taip tai pabus kelias dienas ir pripras Smile
 
Egida
Gerai ;] kaip viskas bus padaryta tai idesiu foto savo augintinioPfft
 
komandoras
Būtinai Smile
 
Shagis
25 lirtrai mažoka ištikro, nebent kol mažas, bet reik nepamiršt kad jie auga.
Pas mane dabar 40 litrų ir jau žadu dar į talpesnį akvariumą perkelt
 
Egida
Galima vaivorikštiniuj krabui duoti lauke pagautu buožgalvių??
 
gmeilute
Laba diena. Jungiuosi prie jusu. jau savaite kai auginu 2 vaivorykstinius krabuskus. jie kolkas dar maziukai. kai pasvezem buvo aktyvus. dabar visa diena tupi vandenyje pasislepe uz sildytuvo ar uz akmens. islenda tik nakti kai niekas nebevaiksto ir stumdo akmenis vaiksto, valgo. ateina rytas vel tik mus pamato vel slepiasi ir buna toj pacioj vietoj visa diena.nei valgo nei vaiksto. ar cia normalu? neina net paziureti kokia lyti Grin
dekui uz info Frown
 
Karolina585
Na,SVEIKI draugai ir ne draugai!!! Smile
Norėčiau paklausti,ar galite man padėti? Man reikėtų informacijos apie šiuos padarėlius , nes noriu įsigyti 1 tokį. Kas tas šildytuvas ir filtras? Ta prasme aš žinau kas tai yra,bet gal galite įmesti jų foto? Kokia maždaug kaina ? Ir dar-jiems reikia sūraus ar paprasto vandens? Jie valgo saikingai ar ne? Kiek kartų per dieną maitinti?
Frown Frown Frown :nezin:
 
SerpentLithuania
Gal nueik į google? :svilp:
 
AndriusN
Karolina585 parašė:
Na,SVEIKI draugai ir ne draugai!!! Smile
Norėčiau paklausti,ar galite man padėti? Man reikėtų informacijos apie šiuos padarėlius , nes noriu įsigyti 1 tokį. Kas tas šildytuvas ir filtras? Ta prasme aš žinau kas tai yra,bet gal galite įmesti jų foto? Kokia maždaug kaina ? Ir dar-jiems reikia sūraus ar paprasto vandens? Jie valgo saikingai ar ne? Kiek kartų per dieną maitinti?
Frown Frown Frown :nezin:


Labuliukas. :alus:
Apie gyvūną nekalbėsiu, nes nesidomėjau juo. Apie filtrus ir šildytuvus taip pat nieko nesakysiu, nes nežinau kokio dydžio bus akvariumas. Kai žinosiu šią informaciją, tai galėsiu patart. Wink Filtrų ir šildytuvų foto gali susirast šitame puslapyje www.google.lt Įvesk "akvariumo filtras" ir pamatysi tiek vidinių filtrų foto, tiek ir išorinių. Su šildytuvais toks pat principas.
O straipsnius skaitei apie šiuos krabus internete? Nes aš va dvejoju, atrodo, kad lyg ir nori krabo bei domiesi juo, tai turėtum būt skaičiusi, bet kai užduodi tokius elementarius klausimus apie jį, tai viskas apsiverčia ir atrodo, kad visiškai nesidomėjai. Kaip yra iš tikro?
Vienu žodžiu, parašiau daug, bet mažai patariau.
 
Karolina585
Atsitiko problema. Nežinau,ar pirkti antrą akvariumą ar parduoti vieną krabą,nes pirkau vieną krabą,atvežė du. O MAN REIKĖJO TIK VIENO :nezin: Ir va jau pešasi šie blogiukai. Parduodu vieną už 20-30 Litų. Pirkau už 45litus . Jeigu norite pirkti, rašykite į tlf 864878229 ,bet nesakmbinkit. :help: :nezin:
 
Daidzho
turiu du krabus, kad ir vienam akvariume, kad ir pasipeša būna, bet mažesnis paskutiniu metu išmoko išvengt didžiojo, tačiau ne tame problema.
Mažylis išsinėrė, neteko 2 kojų, kaip ir normalu, gyvena, tačiau su didžiuoju nutiko problema, ilgą laiką neėdė, vaikščiojo kaip flegmatikas, beveik visą laiką praleido sausumoje, ir šianakt galiausiai išsinėrė, bet neteko visų galūnių, neliko nė vienos žnyplės ir beveik visų kojų, viena tik... kadangi jis net nepajūdėjo be kojų, tai užšaldžiau, kad nesikankintų..
noriu paklaust kodėl taip galėjo nutikt? kodėl išsinėrė taip nepasiruošęs, ar ko trūko, ar kaip tik perdaug? yra ir vandens, ir sausumos, ir šildomas vanduo, ir filtrai, ir uv uvb lempa, dar ant palangės stovi akvariumas, gauna ant rytinės saulutės pasišildyt noriai, kol nusisuka, tai kame problema
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247920 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma