2024m. April 20d. 19:29:48

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Vaivorykštinis krabas
Rita
labai norėjau pasigirti, kad mano krabauskaitė išsinėre šendien. ja turiu keleta menesiu, tai pirma kart ji pas mane taip Smile neteko mergina dvieju kojyciu, bet ataugs Smile
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
Renatasx
Tai krabu irgi galunes ataugs:hap:
 
addictive
Aš jau gavau krabiukštį be galines kojikės, tai išsinėrė ir atsirado koja, bet kaip keista, viso normalaus dydžio, likau apšalęs Grin:clap:
|----------------------------------|
N.Chromatus - L2-3
A.Metallica - L2-3
B.Auratum - L3-4
L.Parahybana - L8-9
P.Murinus L3-L4
|----------------------------------|
 
Rita
manajai ir kojytė augo, kol nebuvo išsinėrusi. Atrodė toks mažas spuogiukas,paskui kai išsinėre atsirado visa koja Smile bet uztat dvieju kojyčių neteko besinerdama...
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
pukuotas
Sveiki, ziurekit ka darot su filtracija vandens? kiek ten pas jus vandenuko, kokius filtrus naudojat/nenaudojat?
maniski tai dergia kaip paseles. pasidalinkit patirtim.
 
Rita
aš naudojau pradžioj fun mikro filtrą, bet jis buvo mažas tai krabauskaitė nuplešdavo ji nuo stiklo ir nuvilkdavo i akvo vidurį. Dabar turiu didesnį filtrą, ant kurio mėgsta sedėti.
pas maniškei labai apsidergė vanduo nuo krabam skirto maisto, granulių tokiu. tai nebeduodu. o šeip išvalau ir išplaunu visą akva kas dvi savaites. kartais džniau.
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
Rita
addictive parašė:
Aš jau gavau krabiukštį be galines kojikės, tai išsinėrė ir atsirado koja, bet kaip keista, viso normalaus dydžio, likau apšalęs Grin:clap:


o tavo krabiūkštis kai išsinėrė, po kiek laiko sutvirtėjo kiautas? nes manoji slapstėsi urvelyje keliata dienų. paskui kai išlindo i sausumą bandžiau ją pakelti bet, kad kiautas žiūriu dar visai minkštas...
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
pukuotas
Maniškis visiškai nebevalgo Sad NIEKO! Taipogi tapo mažiau aktyvus, praktiškai sėdi išsikasęs urvelyje po kokosu. Ar tai normalu, ar pradėt nerimaut.
Kažkur viena akim esu skaitęs lyg ir taip gali daryt prieš nerimasį?
 
Rita
mano prieš nėrimąsi elgėsi agresyviai ir nevalgė...
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
pukuotas
vat mano mažylis išsinėrė. Smile Dabar gražus, ryškus, kojų, žnyplių neapametė Smile pirmas kartas pas mane jam toks Smile
 
aferistas
sveiki as ir laikiau toki vaivorykstini bet nudvese po kokiu gal 2-3 menesiu manau del to kad laikiua ji akvariume ir nebuvo jam islipimo is jo i sausuma nors pardavejas sake kad jiems dzin gali visada po h2o gyvent ...uzsikabinau su crabiukais db laikau 2 mangro crabus.... tiesa laikiau dar iki siu 2 toki pati bet buvo pabeges is akvos -suradau imeciau ji i akva ir nudvese ....
 
Shagis
Gal kas nori kaune tokio krabo?turiu mergaite(vienodo dydžio žnyplės) galiu parduoti.dar gana jauna.
 
Rita
Shagis parašė:
Gal kas nori kaune tokio krabo?turiu mergaite(vienodo dydžio žnyplės) galiu parduoti.dar gana jauna.


juk ne pagal žnyples krabų lytis nustatoma, pagal pilvuką juk. Ar aš labai klystu? Smile bet manau,kad ne Wink
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
Shagis
siaip as irgi skaiciausi kazkur kad pagal pilvuka o apie sita rusi buvau rades kazkur kad pagal znyples ir netik skaites bet ir kalbejes su tuo kas egzotuose labai patyres:conf:Cooltai va ce jau tau paciai sprestFrown:hap:
 
Rita
Shagis parašė:
siaip as irgi skaiciausi kazkur kad pagal pilvuka o apie sita rusi buvau rades kazkur kad pagal znyples ir netik skaites bet ir kalbejes su tuo kas egzotuose labai patyres:conf:Cooltai va ce jau tau paciai sprestFrown:hap:


hmm...aš skaičiau ir Richardas dar sakė... nes pas jį pirkau savo krabą. Ir pas mane buvo dvi mergaitės, esu ir patinėlį turėjusi...pilvukai skyrėsi Wink tai manau pagal žnyples spresti nereikėtų, nes matai jiem galūnės neriantis nutrūksta vėl atauga...o jei žnyplė nebuvo nutrūkusi tai jos ir yra vienodo dydžio. O pagal pilvuką ką rodo? jei į žnyples nežiūrėtum Smile
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
Shagis
istikro tai neziurejau jei atvirai :nezin: ryt paziuresiu ir pasakysiu :read::hap:
 
Rita
Na tai kokia krabo lytis? Grin
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
Brigutis
Sveiki, gal kas galit patarti kaip įsirengti kuo geresni akvariumuką krabukui ? :naiv:
 
pukuotas
Vaivorykštiniam akvariumas nelimpa jei būti tikslėms, nes jie sausumos krabai skaitosi. Tam kas ten sakė, kad gali gyvent vien vandeni - bullshit!
O ta "akvariuma" daryk, arba su vandeniu, bet kad buti lengva gyvūnui išlipt i sausuma, arba gali inda idet su vandeniu toki, kad visas krabas tilptu, arba gali kazka savo nuoziura. Esme, turi but islipimas i sausuma ir vanduo (sausumoj kvepuoja, vanduo reiklaingas, kad palaikytu organus slapius).
Dargi jei jaunas krabas ir daznai neriasi, jam geriau daugiau vandens, jei senesnis ir reciau - daugiau sausumos.
Va cia mano teorines ir praktines zinios baigiasi. Seip jei su anglu nesusipykęs/nesusipykusi paieskok interneta daugiau info. Google -> cardisoma armatum, raibow crab.
 
krabosoma
Idealus krabariumas turėtu būti toks:
1. Sienelėje ventiliacija (skylutės), kad nerasotu ir turėtu pastoviai šviežio oro;
2. Vanduo / sausuma per puse, šaka, ola būtinai jog turėtu kur pasislėpt, gruntas žvyriukas, nes mėgsta pertvarkinėt, kasinėtis.
3. Apšildymas tiek vandens tiek oro reguliuojami termostatais. Vandeny ~23C ore keliais laipsniais daugiau ~26C
4. Apšvietimas exo terra sun glo ar kokia kita bendro apšvietimo lempa ir repti glo 5,0 UV spindulių dozei. UV BŪTINA.
Na o kita pagal skonį ir spalvą. Akva bent 50l, kelių augint nepatartina, nors pats rizikuoju ir kolkas sutaria gana draugiškai :hug: .
Tai tiek kiek pastebėjau iš praktikos ir www, ne visi reikalavimai ir pas mus įvygryti. Problema su vent., šildomas tik vanduo kolkas, taigi stengtis vietos yra Pfft Kai kas turbūt perskaitys ir pagalvos "o aš jį bliūde auginau" Grinead: bėda jog parduotuvės neinformuoja žmonių apie jų poreikius ir gyvūnėlius pardavinėja kaip dekorus. :no:
Redagavo krabosoma 2009-04-17 08:45
 
aivy.veltinis.lt
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8291
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36249080 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma