2024m. March 29d. 15:11:43

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Pitonai
 Spausdinti temą
Pitono maitinimo problemos
neo
armani, bet ir rasai, reikia skaityt kelis kart kol supranti teksta. Jei maistas negyvas, jis dazniausiai buna saldytas, nebent pats pribaigi grauzika pries seriant, kitu atveju uzsaldyta ziurke beabejo reikia atsildyti, kas per klausimas... palauk siek tiek, jis naujoje aplinkoje, reikia apsiprasti, kuri laika palik ji ramybeje. Su serimu neskubek, pitonas ne kate...
 
Shizo
Na, kol kas tai neišsipūtė į problemą, bet pasikonsultuoti vistiek noriu.
Pitonas elgiasi keistai. Šiaip yra, gana ramus, jaunas. Apie 6 mėn. Pastebėjau, kad kai prie tero tvarkausi jis sekioja mane pirmyn ir atgal prisispaudęs prie stiklo, tai nusprendžiau, kad alkanas. Jau kaip ir laikas būtų jį maitint.
O dabar papasakosiu kaip maitinau jį aną kartą. Pasiūliau jam suaugusią pelę, tikrai jam tinkamą. Jis staigiai reagavo ir pelę nužudė, tačiau nevalgė. Nu ką, ir užšaldžiau... Tuomet pasiūliau jam mažesnę pelę. Šį taip pat nusmaugė ir norėjo palikt, bet aš žaidžiau gal dešimt minučių kol pagaliau teikės suvalgyt.
Šiandien gerai paruošiau ir atšildžiau tą aną pelę. Jis ją griebė, palaikė šiek tiek ir paleido. Žaidžiau gal pusvalandį, jis tik ją nosimi baksnojo ir stūmė. Negi ji jam taip nepatiko? Grin
Taigi klausimas. Ar man bandyt jį šerti mažesniais gyvais (nuo ko nežinia ar jis pasisotina, nes vistiek ieško aukos) ar gyvą normalų, kurį ir taip jau ėdęs?
Gal dar nealkanas, palaiksiu šiek tiek, bet atsakymai nepamaišytų Smile
Redagavo Shizo 2010-11-17 23:24
Python molurus bivittatus
Pantherophis Guttatus.
Brachypelma Emilia
 
neo
Pele pasmaugia ir palieka, kai pats prie jos prisliauzia ar kai tu ja po nosim pakyses laikai?
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Shizo
Aš ji Smile
Gyvą pelę pats nusmaugė ir paliko. Šaldytą griebė ir apsivyniojo, aš kelis kartus timptelėjau už uodegos ir palikau ją kad ramiai valgytų. Palaikė ir paleido lyg galvos neradęs, o buvo ją apžiojęs.
Tiesa, dar pastebėjau, kad kai siūliau su žnyplėm pelę jau po jo cirko ir žaidžiau, jis labiau domėsoji mano ranka ir bandė užkopti aukščiau link mano pirštų >.> tai tikriausiai teks gyvom maitint jei taip trukdo žnyplės ir judesiai.
Python molurus bivittatus
Pantherophis Guttatus.
Brachypelma Emilia
 
Iloniukas
isigijom karaliskaji pitoniuka 1 metuku,o jis jau savaite needa.Kiekviena velu vakara palieku po pelyte saldyta-atsildyta vandeny,bet jis net neziuri i jas.Parduotuveje ,kur pirkom,sake,kad tik saldytom pelytem maitina.ka daryti?Isbandziau ir vandeny siltam ir vistienos buljone pamirkyt pele ir nieko.Pitoniukas guvus,smalsus,mielai bendrauja,bet needa.Patarkit ka daryti?
 
SerpentLithuania
Kad saveitę neėda nieko tokio. Po poros metų (o jau gal kitais metais) gali neėsti apie tris mėnesius.
Pelę paliekat pačiam vandeny? Grin
 
Iloniukas
Pele atsildau karstam vandeny ir paskui isimu ir dedu i narva velai vakare.Parduotuveje,kur pirkome sake,kad jis eda kas tris dienas.Skaiciau,kad jie megsta smiltpeles,bandysiu vaziuot ieskot zoo parduotuvese
 
Iloniukas
dar norejau paklausti ar nieko tokio,kad jo terariumas stovi salia zuvyciu akvariumo?
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36152167 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma