2024m. April 18d. 09:47:02

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
B. Smithis
Vincas
aš tą patį dabar pas savo albopilosumą mačiau, ir jis taip pat lipa ant sienelės. Tos erkutės labai blogai?
B. Albopilosum L10
P. Regalis L6
H. Spinifer I3
 
sarikas
Arba manau gal cia del to, kad durpes buvo labai saltos? Smile Bet dbr sila jau jos, tai manau viskas gerai bus :} o jei erkutes Vincai, tai reiktu tau jau keist durpes.
 
sarikas
mano voriukas l5-l6 nevalgo jau daugiau nei menesi. Issinere vasario 4. Dar nei kart per menesi nera valges. Voriuks dabar vel paliko nejudrus, vel patamsejo nejaugi vel nersis?:conf:
 
Zankedan
Tai ir normalu kad neėda po išsinerimo viena savaitę, reikia šerti po išsinerimo taip - kiek turi L plius vieną dieną. Ne anksčiau.:yes:
 
ddj-darius
Mano situacija panasi. Voras lipa ant sienu ir kartais ant lubukiu ( mano terariumas dar laikinas ir nera labai aukstas). O del erkucių, tai nepastebejau.. Dregmes nera labai daug. kokios priezastys del to lipimo ant lubu? beje voras l8
 
tekk
Zankedan parašė:
Tai ir normalu kad neėda po išsinerimo viena savaitę, reikia šerti po išsinerimo taip - kiek turi L plius vieną dieną. Ne anksčiau.:yes:


Cia ne formule ir ne taisykle. kaip pvz: mano albopilosumas arti L10, issinerus jau po dienos- dvieju griebia svirpli ar tarakona kaip pasiutes. ir edrus iki pat sekancio issinerimo.
 
sarikas
mire musu b smithi l6, nerimosi metu, iki puses issinere ir sustingo. Mirties priezastys?
 
RadzyS
per mažai drėgmės Frown
Redagavo RadzyS 2012-03-11 10:18
Daug galvok, mažai kalbėk, o rašyk dar mažiau.
 
www.google.lt
virr
sveiki noreciau ji auginti tik nezinau kur ji pirkti:help: vilniuje ieskau pardotuves
 
paurok89
Parduotuvėsė kosminės kainos... Pirk iš žmonių skelbimuose yra Smile
 
virr
is zmoniu nenoriu nes pas juos gyveno jau noreciau kad butu mazas kad priprastu prie maneso paskitus jau priprate
 
paurok89
Pirmiausiai mažų parduotuvėse dar nematęs visi būna jau paaugę, pas žmones kaip tik yra mažų kurie dar neturi nė poros mėnesių.... Taip pat mažų voriukų imti į rankas negalima! Jie labai judrus ir jeigu nukris, kad ir nuo vieno metro aukščio plyš pilvukas ir tai jam bus labai skausminga ir lėta mirtis Smile Na ir galiausiai prašau parašius sms paskaityk jį kelis kartus ir bandyk rasti klaidas, nes pusės žodžių galima ir nesuprasti Smile
 
Stakta
Na ką atėjo ir mano eilė pasireikšti. Nepykit už offtopic.

Kadangi pardavėjas esu aš :

sarikas ,sakai kad pardavejas sakie kad L5 ?man irgi tas pats buvo:no ,kada pirkau jis po savaites isniere galvojau jau L6 o pasirode kad L3 ,pas tavie irgi ciuju tas pats,gal gali man parasiti i AZ kas pardavejas ,blin nesamone gaunasi kad apipi****ja naujokus ,


Visu pirma niekada nesakau koks tiksliai išsinėrimas. Aš jų neškaičiuoju sprendžiu pagal tiek kiek laiko jie pas mane kokius pirkau. Come on, 300 vorų ir kiekviena apžiūrėt ar neišsinėrė. Oj, o jei suvalgė išnarą.. Niekas dėl išsinėrimų nemeluoja, nebent jų neskaičiuoja. Wink

tame ir ira prikolas kad as domejausi ,buvau pas pardavejo namuose ,ir abudu rinkome kuo didesini vora ,ant dezuciu buvo parasita kiekvieno voro L-as,pas sita buvo parasita L4 .bet jis ir atrode anta visu L4,parveziau i namus ,suliginau B,A su smithi ,tai smithi buvo vos vos didesinis,o B,A buvo irgi L4 ,bet po savaites B,A isnere i L5 ir gerokai paaugo,po kaskiek laiko ir smithi isnere i L5 bet skirtumas buvo nedidelis ,meniesio begi as pastebejau kad tas smithi per puse sumazejo po isnerimo jis buvo kaip 2 ct didzio o mazdaug po meniesio jau buvo piski mazesnis kaip 1 ct.tai nezinau kaip tai galiejo atsitikti,gaila kad nietuziu foto pries ir po ,po tai turiu ,bet pries buvau paskolines savo fotika sesei.AndriusN ka pakomentosi i si fakta


Jei gerai atsimenu tikrai ne visos buvo sužymėtos pagal L. Per puse sumažėjo voras, šitoj vietoj tikrai neturiu ką pasakyt Grin

ne, saligos vienodos,kam L zinoti nes tiek pinigu atodavus abidna kad tave apip***so is kauno laisva 2 vorus galiejau parsiusti ,va kame reikalas


Niekas peilio prie kaklo nelaikė, savo noru vorus apžiūrėjai, pinigų niekas neatiminėjo. Be to visada paklausiu ar tikrai gerai apsprendėt, čia ne kačiukas.

kad dar karta sakau kad pirkau beveik L5 uz tokius pinigus ,o pasirode po paskutinio isnerimo kazkur L3 , tai ir sakau kad is kauno su pristatimu galima buvo L3 spakainiai nupirkti


Visų pirma pas mane nėra l5 ar l7 yra apie L3-5 arba L6-8. Taip tikrai ir buvo pasakyta. O buvo galima ir Kenedį nuo šuvio išgelbėt, bet....

sarikas ,ta vora pirkau pas ,,Stakta,, aisko as kada pirkau ji as paklausiau ar nebus tokio prikolo kad tai nebus smithi ,,sako nebus ,, o jai bus pakieis vora,tik as abejoju kad jis galies pakieisti sita vora


Isivaizduoju tą paklaustą klausimą Grin
"-ar nebus tokio prikolo kad tai nebus smithi
-Oj ne, ne tikrai ne. Na bet jai bus apkeisiu "
Šia žiema turėjau problemą, nes vienas klientas atėjo ir apžiūrinėdamas visus vorus sumaišė dangtelius. Ir tai tik tarp B.s ir B.Albiceps. Dėl to kitas kuris pirko vora Albiceps ir Smithi buvo perspėtas, kad gali būt sumaišyt. Ir vorai. Dėl to bet kada, gali rašyt skambint ir bus sukeisti vorai. Bet viskas tvarkoj mačiau nuotraukas kiekvienas gavo savo.Nesuprantu kodėl niekas nesikreipė, nes apie ši konfliktą sužinojau tik iš kito nario.

Pawel, as su stakta kalbejau taigi jis man sake kad pas ji tik daug daug albinosu, o smithi tik viena turejo ir tai suaugusia patele uz kuria 150 norejo O dar klausiu smithi tikrai neturejo o kalbejau su juo gruodzio pradzioj


Gruodžio pradžioje aš turėjau :
Viena suaugusią B.Smithi patelę
0.0.5 b.smithi
0.0.164 b.a
0.0.5 b.albiceps
0.0.15 p.murinus
Nepamenu makulatų ar jau turėjau ar dar ne

oj ne ne ne as su jo to momentu irgi kalbejau. as pirkau smithi pas ji spalio 24 ir jis tada turejo nemazai smithiu , tik gerokai mazesniu ,ir sitas buvo tas pats tik didesnis


Aš neturėjau daug smithčių, pas mane daug abopilosumų buvo. Viršuje parašiau koks santykis buvo to ką aš turėjau.

Ai nu tai gali but Bet man jis pats sake kad veisiu albinosus :} man siule po 50lt l4-l5


Aš neveisiu vorų.
 
http://staktosvoras.lt
Mode
net juokinga skaityt Grin "albinosai", "voras sumažėjo per pusę"...
www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_spider.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bluefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_orangefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_schooloffish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_cat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bunny.gif
 
bambalys
Nerades maisto voram tai nupirkau kazkoki mini pelena. Pelenas leisgyvis tupi, o b.s. palubej kabo Grin Cia norma? pirma karta taip seriu, tai idomiai atrodo. Teoriskai turetu jau noret est, nes ant vandens soka, o needes nuo kaledu(neres tokiu laiku). Kad maistas per didelis is karto atmetu, nes:
1)pelenas kazkoks apspanges
2)pries mazdaug metus seriau suaugusiais madagaskarais, tai iveike po geru imtiniu, tai manau bejegis peliukas turetu buti vieni niekai.
 
paurok89
Ryškiai bijo... Nu palauk gal išsidrąsins ir paims... Mano b.s išviso nieko neima kokią 1h įmetus maistą tik paskui jau matau ryjant... O šiaip nieko negaliu patarti tiesiog lauk... Vėliau manau jau pats žinai jog jei neima išimk Smile
 
bambalys
Tai va ir esme, kad madagaskarinius ir didziuosius ziogus imdavo be problemu.. Taip pyktis ima, nes sulaksciau per 3 parduotuves tokiu oru..
 
paurok89
Tai kam iš viso pirkai ? Vorai gali gyventi ir be peliukų... O kad smalsumas ir įdomumas tave kankino jo nekaltink Smile Jisai tikriausiai to peliuko net matęs nebuvo ir žinoma bijo... O po kiek parduotuvių ir kokių oru lėkei niekam nesvarbu galėjai ir rytoj ar kitą savaitę kaip sakant geru oru nulėkt Smile
 
bambalys
O kas butu rytoj? poryt? parduotuvej vistiek vienas ir tas pats atsakymas: svirpliu neturim ir nezinom kada turesim, zoofobusu pats nelabai megstu, nes poto tenka is dugno atkasinet kai gyvunijai ramadanas menesiais uzeina, arba va milciu pridvesusiu uz 10lt nusipirkt Grin
p.s. pelem nemasciau sert, tiesiog pardaveja pasiule, tai sugalvojau pabandyt.
Nezinau kaip ten Marijampolej, bet Vilniuj viena diena +10, o kita diena buna sniego iki keliu Wink
Na o siaip moralu nepageidauju. Pats zinau ka darau, tiesiog norejau pasidalint nuotykiais Wink
 
paurok89
Tas pats ir pas mus su oru... O šiaip zoofobusam galima sutraiškyti galvas ir jie neužsikas...

P.S O tu pabandyk užsiveisti to maisto tai nereikės lakstyti po visą miestą Smile
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8287
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36244515 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma