2024m. April 29d. 10:42:54

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
B. Smithis
kiminis
dėkui, nuraminai Smile o dėl šokio tai tikiuos kad ir man sušoks kada Grin
Armpower.lt
 
sarikas
Draugai turiu klausima, apie sleptuves, turbut graziausia ir geriausia is kokoso, o ar butina pirkt ja is zoo parduotuves? Negalima nusipirkt kokoso ji iskapuot ? AR reiktu kokiu tai skysciu istept ar nepeles?
 
pawel
siaip pelesiu neturetu buti ,as galvoju kad nuo ventiliacijos priklauso ,as esu padares sleptuve irgi is kokoso gana graziai atrodo
brachypelma albipilosum L10
 
sarikas
O pirkai kokosa pats skoptinejai ?
 
pawel
taip pirkau po 2lt uz vnt.pragreziau skilutes taip kad galima butu pastatit kad ne apvestu voras ir tipo iejimas ,paemiau plaktuka ir ismusiau ,ten kur buvo neligu su replemis pataisiau ir viskas:hap:,na zinoma:conf: reikia isimti pati kokosa is vidausGrin,aisko galima ir su bulgarke viska tai padariti bet man negrazu :no:
brachypelma albipilosum L10
 
sarikas
Nu aš kokosa irgi nusipirkau tokį pailga didoka, tikrai dailios formos, be jokiu išsikišimų ar itrukimų. Tai su geležies pjukleliu atsargiai nupjoviau gala, gavos ~7cm įejimas Smile Na dabar beliko tik vora gaut ;D
 
pawel
tai tu dar neturi ?vistiek turbut pirksi maziuka vora ,ar nori iskarto dideli?jiai maza pirksi tai kokius 3-5men tikrai nereikies terariumo ,aisko ir kokosoSmile
brachypelma albipilosum L10
 
sarikas
Pawel l6 penktadieni gausiu :hap:
 
pawel
o geras ,tai iki terariumo dar toli galvoti ,na jaigu tik greitai augs.as irgi pirkau l4 poto isnere i l5 paskui po 2 men dar isnere .o pasirodo kad maniskis dabar apie l3 nu gal gal l4nes pas drauga ira l3 tai jis mazesinis nei mano.o b,a auga idealiai jau l7 gigantasGrin
brachypelma albipilosum L10
 
sarikas
Turiu klausimeli, mano terariume rodo temperatura ~25-24 po apacia laikau kabeli. Dregme 70-80. Nieko tokio, kad durpes gan gerai isilusios ? Smile Ar jos turi but saltos ? :help::help:
 
donatas_s
Tai pala, kur tu matuoji temperatūrą? Turi matuoti ten kur ir bus voras, o ne kažkur tarkim terariumo viršuje.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
pawel
Grin geras pastebejimas Grinpagal mane jai as normaliai suprantu voras beveik visa laika buna ant zemes (substratas) o kai jam truksta dregmes jis lipa i virsu ,terariumo senomis,ar ne taip? tai sarikas turi ir matoti temperature ir dregme tero apacioje :yes:
brachypelma albipilosum L10
 
Germiod
KELIU PANIKĄ :help:
Pirkau smiti l3 prieš savaitę, paskutinis išsinerimas 2011,09,24. Ant užpakalio milžiniškas juodas plėmas, kai bandžiau pamaitint- atsisakė. Aš aišku labai tikiuosi kad jis tiesiog neriasi, tačiau nuo vakar vakaro guli kamputyje isirauses į gruntą, ryte dar krutino kojikėm kažkiek. Liest tikrai nenoriu jo, kaip man suprast jis nertis ruošiasi ar mirti? Grinead: Čia mano pirmas voras ir nelabai suprantu kas daros su juo Frown Kiek po RU forumus skaitinėjau tai gal nersis, bet man atrodo kad ilgokai jis jau nieko nedaro.
 
zippo1
Man atrodo viskas gerai,lauk ir tiek.Turetu nertis.Nebent salygos blogos tada kitaip Grinisap: bet jei gerai augini tai nera ko jaudintis,lauk :thumb: sekmes
Brachypelma smithi
Brachypelma vagans
Pantherophis guttatus
 
Germiod
Pergyvenu dėl to kad nesenai voras išgyveno ilgą kelionę vilnius- kaunas vidinėje striukės kišenėje. Sąlygos geros jei internetas tiesą sako apie tai kokios turi but. O kiek maž daug nerimas gali trukti?
 
Jokotau
gal idek nuotrauka ir jei turi nertis zmogus patyrusia akim tau pasakys :laugh:
Redagavo Jokotau 2012-01-15 22:18
 
Germiod
Tikiuosi matosi kas nors, po ranka tik telefonas fotkinimui
Germiod prisegti paveiksliukai:
1voras.png

Redagavo Germiod 2012-01-15 22:17
 
Jokotau
-
Redagavo Jokotau 2012-01-15 22:29
 
Germiod
Pataisiau pranešimą, iš telefo keliau tai pamiršau formatą ir matmenys pataisytą pirmą
 
Jokotau
ne per sausa pas ji ten? o siaip tai nieko nesuprasi is nuotraukos bet jei nevalgo tai nersis kitaip nebuna, nereiktu per daug jaudintis ir prakaituot i marskinius.

siek tiek mires jis be to atrodo, bandei judint?
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36259926 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma