2024m. March 29d. 17:48:31

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 10

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
Paskaitykit
Tomas Nagys
Sveiki žadu pirkti pirma savo tarantulą, apsiskaitęs esu pakankamai ir video žiūrėjas apie nerimasi valgymą ir t.t, žadu pirkti Brachypelma albiceps nes jis man labai gražus, ir skaičiau kad Brachypelmos genties vorai papraščiausi. Betn orėčiau paklausti tų kurie gerai nusimano ir atsakytu ir gal net ką nors pridėtų . Smile

1. Ar galima slings vorą auginti kibirėlyje, nes kaip kiti augintiniai augina ir jie ten išsilaiko ir gyvena pakankamai

2. Čia tik ekspertų kuo maitinti L1/2 Vorą (Brachypelmą) nes visi šeria įvairiai bet klausiu ekspertu kurie pasakytų tiksliai kuom šerti :0 nes jisai dar mažas

3.kas kiek laiko drėkinti durpes, kad neišdžiųtu greitai

dar patarkite jei nesunku gi -inot naujokas Smile
 
Exotic
1. Apie kokį kibirėlį kalbi? Mažam vorui - maža ir dėžutė, puikiai tinka fotojuostelių dėžutės, kiek mano atmintis išneša, tai kibirėliai būna be dangtelių, tai jei neuždengsi jo, tai ir pabėgs, be to, kad ir kokioje talpoje auginsi, nepamiršk skylučių ventiliacijai.
2. Maitinti gali įvairiai nuo svirplių jauniklių iki liaudiškai vadinamų ,,moškių" , kadangi aš asmenšikai retai turiu tokio mažo grobio vorams, dažniausiai maitinu iš anksto užmuštom milčiaus lervom.
3. B.Albiceps ganėtinai mėgsta drėgmę, optimali apie 70%, porą kart purkštelk durpes ir tuomet leisk joms išdžiūti beveik visiškai ir kartok procesą, svarbu nepersistengti.

Jei kyla tokių klausimų manau vis dėlto pritrūko apsiskaitymo. Sėkmės auginant vorą.
 
Tomas Nagys
Exotic parašė:
1. Apie kokį kibirėlį kalbi? Mažam vorui - maža ir dėžutė, puikiai tinka fotojuostelių dėžutės, kiek mano atmintis išneša, tai kibirėliai būna be dangtelių, tai jei neuždengsi jo, tai ir pabėgs, be to, kad ir kokioje talpoje auginsi, nepamiršk skylučių ventiliacijai.
2. Maitinti gali įvairiai nuo svirplių jauniklių iki liaudiškai vadinamų ,,moškių" , kadangi aš asmenšikai retai turiu tokio mažo grobio vorams, dažniausiai maitinu iš anksto užmuštom milčiaus lervom.
3. B.Albiceps ganėtinai mėgsta drėgmę, optimali apie 70%, porą kart purkštelk durpes ir tuomet leisk joms išdžiūti beveik visiškai ir kartok procesą, svarbu nepersistengti.

Jei kyla tokių klausimų manau vis dėlto pritrūko apsiskaitymo. Sėkmės auginant vorą.


Kyla nes labai keistai atrodo visi skirtingai daro Smile, skirtingai maitina, skirtingai laiko kibirėlis su dangtukų į tokius kur tarkim braškės 500 g dedamos pradurčiau silutes ir va. Dėl drėgmės ačiū Smile kad patariai Smile.
 
Tomas Nagys
Tomas Nagys parašė:
Exotic parašė:
1. Apie kokį kibirėlį kalbi? Mažam vorui - maža ir dėžutė, puikiai tinka fotojuostelių dėžutės, kiek mano atmintis išneša, tai kibirėliai būna be dangtelių, tai jei neuždengsi jo, tai ir pabėgs, be to, kad ir kokioje talpoje auginsi, nepamiršk skylučių ventiliacijai.
2. Maitinti gali įvairiai nuo svirplių jauniklių iki liaudiškai vadinamų ,,moškių" , kadangi aš asmenšikai retai turiu tokio mažo grobio vorams, dažniausiai maitinu iš anksto užmuštom milčiaus lervom.
3. B.Albiceps ganėtinai mėgsta drėgmę, optimali apie 70%, porą kart purkštelk durpes ir tuomet leisk joms išdžiūti beveik visiškai ir kartok procesą, svarbu nepersistengti.

Jei kyla tokių klausimų manau vis dėlto pritrūko apsiskaitymo. Sėkmės auginant vorą.


Kyla nes labai keistai atrodo visi skirtingai daro Smile, skirtingai maitina, skirtingai laiko kibirėlis su dangtukų į tokius kur tarkim braškės 500 g dedamos pradurčiau silutes ir va. Dėl drėgmės ačiū Smile kad patariai Smile.
Tomas Nagys prisegti paveiksliukai:
slingcareexperiments010.jpg
 
donatas_s
Čia tose kibirėliuose jau kokie L5/L6 dydžio vorai, L1/L2 dydžio, pats tas mažiausi indeliai iš vaistinių skirti šlapimo mėginiams. O maitinti galima iš bėdos ir užmuštomis musių lervomis, arba kaip minėjo negyvomis ir perkirptomis milčių lervomis.
 
http://www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36152756 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma