2024m. April 20d. 15:01:25

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Ziurkinis zaltys
SerpentLithuania
Tai ir pilk šaltą ( ne ledinį, aišku). Bet klausimas tai kaip visada - :clap:
 
donatas_s
Kas tau šalta, man gal būtu visai šilta, kas tau šilta, kitam karšta. O jeigu iš šio sakinio neaišku apie ką tai, tai tavo pasakymas šiltas, šaltas tai tavo ir mano subjektyvūs pojūčiai, kurie nieko nereiškia. Reikia kalėti konkrečiomis temperatūromis, arba bent jau vartoti sąvoka kambario temperatūros.
 
http://www.egzotika.info
ArnasPythoN
Sveiki, aš auginu Elaphe obsoleta - žiurkinį žaltį ar būtų galima jį suporuoti su pvz: Elaphe obsoleta rossalleni ar kitokiu žalčiu?






file:///C:/Users/Acer/Desktop/IMG_2745.JPG. Čia mano Elaphe obsoleta (patinas)
 
rapolasl
Gal Tu geriau nieko neporuok..
 
SerpentLithuania
Jei porūšiai skiriasi ir tai žinai, tai kam mixint juos? Nieks neparduoda tokio porūšio, kurį pats turi?
 
ArnasPythoN
Nu nžn gyvnaciuk. Zologijos sode parduoda bet bijau, kad po to kokio ligoto nenusipirkciau. Gal galėtum patart kur Lietuvoje būtų galima nusipirkti lyginai tokį patį?
 
SerpentLithuania
Lietuvoj kas parduoda nežinau, tik http://terraristik.com/tb/list_classifieds.php
Ir pagalvok kaip su jauniklių maitinimu iki realizacijos, ar apsimokės.
 
mentisw
Kauno zoo parduoda lindheimeri, o ne rossalleni. Jei Tavo žaltys pirktas ir veistas Lietuvoj, didelė tikimybė, kad jis yra obsoleta obsoleta arba obsoleta lindheimeri, nes nelabai kas Lietuvoj kitokių porūšių turi. Teoriškai porūšius veist tarpusavy galima, dauguma atveju net gerokai sveikiau, negu grynas rūšis, nes nėra tokios inbreedingo tikimybės, kadangi jie nebus giminingi. Tačiau tai jau bus mišrūnas, o norinčių įsigyti mišrūnus yra labai labai mažai, tuo labiau, kad žiurkiniai neišsiskiria spalvų ar raštų įvairove,tad niekas tokiu dvarneška nesusidomės. O ir kaip gyvnaciukas sako, išaugint vadą ir rast, kur ją parduot, yra didelis, didelis darbas.
 
mentisw
Ir beje, jei Tu taip „įkeli nuotrauką”, darau prielaidą, kad nesi pats gudriausias žmogus, taaai, jo, gal nederėtų su gyvų padarų veisimu užsiimt.
 
ArnasPythoN
Prie ko čia nuotrauka kaip mokėjau taip įkėliau vajė vajė tai dar pasakyk, kad mano raidžių šriftas netoks kokį nori matyt.GrinDD
Redagavo ArnasPythoN 2016-10-24 20:07
 
mentisw
Bet tai Tu nenusakomo bukumo esi....Tau šimtus kartų sakyta-jei nesupranti elementarių dalykų,neaugink Tu to gyvūno, vaikyti. Pažiūrėk šitą foto, suprasi:

untitled.jpg
 
ArnasPythoN
Nu ir....?
 
rapolasl
Tokią nuorodą į nuotrauką tai tas pats kas tiesiog padaryt taip :


[nuotrauka]


graži nuotrauka ?
 
ArnasPythoN
Šiandien matinau savo žaltį gyvu maistu kaip visada, ir isai labai kestai valgė (vangiai). Valgydamas paskutine pelę pagavo užsmaugė ir beveik iškart atleido po to ta pelė vėl pradėjo bėgiot vėl užsmaugė ir paleido po to pradėjo lyg uostinėt nesuprasi. Niekad taip nesielgdavo. Gal čia dėl artėjančios žiemos ar panašiai?


P.s. Dazniausiai suvalgydavo 5-6 peles o šiandien 3.



Nepeikit jai klausimas atrodo/yra kvailas
 
rapolasl
Ar pelė neįkando žalčiui ? siūlyčiau apžiūrėti ar nėrą niekur žaizdos
 
ArnasPythoN
Nu šiaip neturėjo įkast bet ryt/poryt apžiūrėsiu. O kaip dėl žiemos miego? Jam būtina juo miegot ar ne? Papasakokit truputį.
 
rapolasl
Reikia ne ryt ar poryt, o kaip įmanoma greičiau patikrint, nes jei yra žaizda ją reikia kuo greičiau gydyti. Žiemos miegu žaltys nemiegos, nes terariumas šildomas ir jame per didelė temperatūra žiemojimui, veisėjai žiemos miegu pamiegot duoda poroms kurias ketina pavasarį veisti, kad būtų aktyvesnės poruojant ir sudėtų daugiau kiaušinių, todėl miegoti Tavo žalčiui žiemos miegu nereikia.
 
ArnasPythoN
Apžiūrėjau ir jokio įdrėskimo ar panašiai.
 
SerpentLithuania
Jei patinas, tai gali žiemos metu nesimaitint.
 
ArnasPythoN
Sveiki, visus su praėjusiais, atsiparašau jai ką pasakiau ne taip praeitais metais, šiais metais tikiuosi to nepasikartos ir linkiu gerų šių metų Smile. O šiaip norėjau paklaust dėl žalčių žiemos miego: Ar būtina žalčiams juo miegot?
Kaip reiktu žaltį užmigdyti žiemos miegu?
Iki kada jie juo turėtų miegoti?
Nes internete kai kur rašo, kad būtina jai nori poruoti o kai kur rašo, kad išvis nereikia žalčiams žiemos miego tai nežinau, man reik patarimo.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8291
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36248678 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma