2024m. March 29d. 16:00:31

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 10

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Ziurkinis zaltys
ArnasPythoN
laba, gal kas augina sita zalty? Noreciau paklaust gal zinot koks lotyniskas pavadinimas?
Ir jai zinot kokiu faktu tai butu labai smagu suzinot.Ir dar noreciau tiksliau suzinot apie nerimasi.


Is anksto aciu.
 
mentisw
Elaphe Obsoleta. Labai įdomių faktų nepapasakosiu, nes nežinau, ar jų išvis yraSmile auga vienas iš didesnių, gan stambus, spalvos kiek kinta su amžium, kaip ir bet kokių kitų žalčių, smalsūs, gan judrūs palyginus su kukurūzais, nepratinti gali būti truputį agresyvoki. Mano pirmasis buvo visiškas kačiukas, gal todėl, kad pasiėmiau visai slieką. Antrasis mėgdavo pasikandžiot, bet su laiku apsiramino. Ėda visada, ėda daug, minusiukas-baisiai daug tuštinasi ir šiaip tokie truputį smirdaliai yra. Bent jau mano patirtis tokia.
O nėrimasis niekuo nesiskiria nuo visų kitų gyvačių. Mažiukai gali nertis maždaug mėnesio intervalais, paaugę vis rečiau, mano metų-pusantrų nerdavosi kas maždaug porą-trejetą mėnesių. Prieš nėrimąsi pravartu pakelt drėgmę.
 
ArnasPythoN
6d (sekmadieni) as pamaitinau o vakar pabandziau paimti i rankas ir pradejo labai daug isiziojineti tai padejau i terariuma ir isveme pele. ar tai blogai? ir kiek laiko virskina gyva pele?


Atsiprasu jai sukeliau sleikstuli.
 
mentisw
Temperatūra gali būti per žema virškinimui, jei po tiek laiko atrijo arba pelė galėjo būt per didelė. Sveikas žaltys pelę/žiurkę suvirškina per daugmaž dvi-tris dienas, tada išsituština. Kokia temperatūra šiltajame terariumo kampe?
 
ArnasPythoN
Nu kaip pirkom tai seimininke sake kad isai nelepus ir jam uztenka sildomo laido kuris yra po terariumu o namuose jo terariumas labai netoli radiatoriaus.
 
ArnasPythoN
O galima ziurkini zalti laikyt su kukuruzine gyvate arbas su kazkokiu driezu?
 
rapolasl
Žiurkinį žaltį su kukurūziniu žalčiu auginti galima, bet dydis turėtu būt panašus. O su driežu jokiu būdu.. tai stresuos tiek žaltį tiek driežą, nekalbant apie tai, kad daugumai driežų reikia visai kitokių sąlygų nei žalčiui.
 
ArnasPythoN
As dar nemates kaip gyvate neriasi. Tai dar norejau paklaust ar nereikia tam kazkokiu specialiu priemoniu kad jis jaustusi komfortiskai?
 
rapolasl
Nėrimuisi papildomų priemonių nereikia, bet kaip sakė mentisw drėgmę pakelti pravartu Smile
 
ArnasPythoN
Is kur zinot kada tiksliai nerimasis prasideda?
 
rapolasl
Prieš nėrimasi gyvatė pamelynuoja/pabaltėja dažnu atvėju net nebesimaitina. o kai pradės nertis tikrai pamatysi Wink
 
ArnasPythoN
Kokia zeme turi buti terariume nes pas mane dabar toki rudi tai nezinau kas geriau nes daug kas sako skirtingai tai gal jus zinosit kokia butu geriausiai.
 
ArnasPythoN
kaip naikinti gyvates ismatu kvapa nes kai isvalai tas kvapas vistiek lieka.:aciu:
 
mentisw
Substratas-kokoso durpės, kokoso plaušas ir pan. Jei ne paslaptis-iš kur įsigijai žiurkinį žaltį? Buvęs savininkas turėjo viską papasakot ir paaiškint. Beje, prieš įsigijant gyvūną reiktų sužinot viską apie jį, o ne tada, kai jis jau sukištas į terariumą.
 
ArnasPythoN
gyvate pirkom kartu su terariumu ir tenai buvo plusai toki tai as ji pakeiciau i koralini smeli.
Redagavo ArnasPythoN 2016-03-12 12:33
 
mentisw
Į kąąąą??? Žalčiui??? Tai gal tikrai paskaityk prieš pirkdamas. Greit atgal į durpes arba plaušus...koralinis smėlis, jėzau jėzau...
 
ArnasPythoN
Ai gerai pakeisiu nes turiu tokiu rudu durpiu.
Redagavo ArnasPythoN 2016-03-12 13:33
 
ArnasPythoN
Sveiki, gali buti kvailokas klausimas bet ar zalciai turi dantis?
 
ArnasPythoN
Dar karta norejau paklaust ar mano zaltys kai issijemu is terariumo gali pagalvot kad suo jo pietus? P.s dazniausiai suni uzdarau.
 
Arctica
Baisu skaityt tiesą sakant, na bet visi naujokai buvom kažkada. Siūlau pasėdėt porą valandų ir pasiskaityt įvairios lietratūros, youtube video pažiūrėt apie žalčius. Taip, dantis jie turi. Dėl šuns... priklausomai nuo dydžio matyt... bet žinant kad tai nėra natūraliai jiem sutinkamas maistas ir neturi specifinio kvapo kuris keltu asociacijas su maistu, bėdų kilti neturėtų. Asmeniškai kontaktuot neleisčiau niekada
0.1 Brachypelma Smithi
0.0.1 Grammostola Pulchra
1.0 Pantherophis Guttatus Snow
0.1 Python Regius Pastel het albino
0.1 Boa Constrictor Imperator het albino
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36152366 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma