2024m. April 18d. 03:46:22

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Egzotika.Info » Plepalai
 Spausdinti temą
Skirtingos rūšys viename terariume
Fladas
Sveiki, kiek mačiau daugeliui kilo klausimų kokios skirtingų egzotinių gyvūnų rūšys sugyventų su kitomis rūšimis todėl pamaniau kodėl gi tam nesukūrus temos.
rašykime savo nuomone pavyzdžiui: iguana gali sugyventi su vandens agama, nes jos panašaus dydžio ir tt... manau ši tema daug kam pravers.
sėkmės SmileSmile
 
Fladas
Na kaip matau ši tema sustojus todėl parašysiu pirmasWink

ar sugyventu keletas kaukuolėtūjų tarakonų su afrikos gigantiškuoju šimtakoju??

laukiu jūsų nuomonėsSmile
 
rapolasl
sustojus :? ji net neprasidėjus Smile sugyvent manau sugyventu. Tik manau kiekviena gyvūnų rūšis turėtu būti laikoma atskirai Wink
 
SerpentLithuania
Taip, kiekviena gyvūnų rūšis PRIVALO būti laikoma atskirai. Kitu atveju nukentės paties gyvūno gerovė. Gali pradėti ,,dalintis" teritoriją, varžytis dėl maisto, to pasekoje atsiranda žaizdos ir kiti negalavimai, ar net susilaukti hibridų. Trumpai sakant: nėra sąlygų laikymui - nereikia pirkti ir gyvūno.
 
Fladas
Manau viskas priklauso nuo terariumo dydžio ir gyvūnų agresivumoWink
 
rapolasl
Tai tie patys tarakonai ir šimtakojai gali būt visiškai ramūs, bet tu nežinai kada ir kas jiems užplauks tada ir prasidės "skerdynės". O man atrodo, kad geriau pora mažesnių terariūmų skirtingoms rūšims nei vienas didelis visoms rūšims Smile
 
donatas_s
Jau matau, kaip sugyvens šimtakojis afrikinis su tarakonais, kai per tą šimtakojį pralėks tarakonus, jis išleis savo nuodingą skystį iš odos, ilgai tie tarakonai ten negyvens kartu...
 
http://www.egzotika.info
Fladas
o ką manote apie vandens vėžlio laikymą kartu su iguana? aišku jei pas iguaną yra įrengtas baseinėlis.Smile
 
SerpentLithuania
Manau, kad jei nėra pinigų ar galimybių auginti tam tikrą rūšį, tai jos auginti paprasčiausiai negalima. Kas per bajeriai ,,ar sugyventų..." Kiekvienam turi būti atskira erdvė ( terariumas, akvariumas... )
 
Fladas
Iguanai irengt gera baseineli su plytelem plius filtru kainuoja ne maziau nei vezliui akvariumas su yranga taigi islaidos butu panasios. Pats zoo soda lankau 7-8 metus ir viename terariume ten gyvena 2 iguanos, sausumos ir vandens vezliukai ir jau sekmingai gyvena daug metu kartu. Tai dabar sakysit, kad zoo sodas neturi pinigu laikyt atskirai kitu rusiu ? Nesakau, kad visos rusys gyvens kartu ir nesusipes, bet jus net y tai nesigilinate ir visi uzsibreze vienos nuomones. Labai atsiprasau uz ne L T rastaSmile
 
SerpentLithuania
Taip, zoo neturi pinigų... Tikrai neturi... Ir kaip ten laikoma nėra pavyzdys.
 
SerpentLithuania
Išvis temos esmė kaista. Kaip jau sakiau: gali arba negali. Netalpink gyvūnų į savo nuožiūra nustatytas minimalistines normas.
 
Fladas
pilna žmonių laiko atskiras rūšis KARTU . gyvnaciuk, net nesigilinat kodėl kartu negali gyventi kitos rūšys.... be to aš visad savo gyvūnams suteikiu optimalias sąlygas Smile
 
SerpentLithuania
,,pilna žmonių laiko atskiras rūšis KARTU " ir ką? Gal tiesiog pripažinkim, kad jie nėra pavyzdys ir dėl savų gyvūnų gerovės dar viena terariumą nusipirkti?
 
Fladas
terariumą aš tikrai galiu nusipirkti, bet aš klausiu priežasčių kodėl pagal jūsų nuomonę negali iguana gyventi su vandens vėžliu:geek: sakyti, kad rūšys turi gyventi atskirai visi moka, o paaiškinti kas nutiks blogo jei gyvens kartu?Grinisap:
 
EraLazdis
Klausimas: kokios gyvalazdžių rūšys GALI sugyventi su vietaminėmis gyvalazdėmis Medauroidea extradentata (kiti jas vadina Baculum extradentatum)? Manau , kad tikrai bus nors viena rūšis nes gyvalazdės gan taikūs gyvūnai, o jų gynyba yra maskuotė (na, kai kurių skystis arba spygliai)... Būsiu dėkingas už atsakymus!
P.S. skirtingai negu kiti šios temospranešimai, mano paminėtos rūšys yra labai artimos :yes:
Vietnaminės gyvalazdės (Medauroidea extradentata)
Amerikiniai skydvėžiai (Triops longicaudatus)
 
donatas_s
Esmė tokia, kad gyvalazdės nėra protingi gyvūnai ir dažniausiai jeigu jų proporcijos skiriasi, kitos rūšys vienos kitoms nugraužia kojas, ar kūną, nes galvoja kad tai augalų šakutės.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8287
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36244220 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma