2024m. April 27d. 07:46:17

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
Kur šerti? Terariume ar išėmus iš jo?
Mariezas
Sveiki, norėjau paklausti, kaip jūs šeriate savo gyvates: ar terariume, ar išėmus iš jo, ar dar kokiais būdais, nes, kiek esu girdejęs, terariume šeriami gyvūnai po kurio laiko pradeda kandžiotis. tai norėjau paklausti, kur ir kaip savo gyvunus šeriate, ir kodėl.
:aciu:
Redagavo mildaster 2008-01-05 10:23
 
Vygis
aš šeriu tere... šiaip po kurio laiko pastebi: kai įkiši ranką, ji seka akimis.. bet tik gyvatę tvirčiau suimi, ir ji supranta, kad čia ne maistas, o šeimininkas... :yes: nors pirmas 2 savaites buvo baimės iki kaklo...
Redagavo mildaster 2008-01-05 10:25
 
Natrix
Šeriu tere.Gyvatės dažniausiai puola užuodusios grobio kvapą,tad po to kai laikėte graužiką (ar kitą roplio maistą) būtinai nusiplaukit rankas,o tik po to imkit gyvatę.Smile


Aš pasaulio valdovas.
 
steu
kai kurios maitinasi ten kur ir gyvane, kitos (kaip kukurūziniai žalčiai) išimami į atskirą akvariumą ir pamaitinami ten, bet ne dėl to, jog nesikandžiotų, o kad paėstų visi po vieną, nes maitinant kartu gali pradėti ryti tą patį grobį iš skirtingų pusių. taigi atskirinėju tik kartu gyvenančias gyvates.
Redagavo mildaster 2008-01-05 10:36

-
 
evalduxx
Na maitinu saviškius visus atskyrai, yra to kelios priežastys, kad rankos kišimą paiimti gyvačioką neužskaitytu kaip maisto davimą, antra, kad kartu su imamu maistu, gali prisivalgyti substrato. Tai, va gana svarios priežastys, o dėl, kvapo tai tamsta Natrix biški apsirinkti, kartais joms nebūtina jokio kvapo užuosti peliukų, kad kirstu į ranką.
 
Mariezas
Ypač gyvatėms, kurios labiau reaguoja į šilumą, ir norėjau paklausti, kaip prirpatinti gyvates šerti ne teruose? nes maniškė neėda už tero ribų
Redagavo mildaster 2008-01-05 10:38
 
evalduxx
Bandyk pratinti taip, išėmęs tarkim į indą atskirą, palaikyti tamsoje, be jokių trukdžių ir panašiai, nekišti nagų, bei nosies, kad ramiai tamsoje galėtu būti taviškis augintinis, turėtu po kiek tai laiko imti. Jeigu maitini negyvu maistu, pabandyk pamaklinėti palei nosi su maistu, tačiau žiūrėk, kad netrinkteltum iš maisto į nosi ar panašiai, nes tada jau bus streso daugiau, ir labiau bijos maitintis.
 
steu
pamėginkime įvardinti pliusus ir minusus šėrimo terariume bei išėmus:
pliusas tai, kad gyvatė neprisiris substrato
tačiau perkeltas gyvūnas į jam nepažįstamą aplinką gali stresuoti ir nesidomėti grobiu. tačiau vėlgi, auginat ne vieną gyavtę tame pačiame terariume - bŪtina maitinti jas atskirai! ar bent jau stebėi visą procedūrą, kol grobis bus nurytas, kad kaimynė nesugalvotų pagriebti už kitos grobio pusės.

Nemanau, jog gyvatei nesimaitinant terariume išvis išnyks instintas, ir ji toleruos jūsų kaišomas rankas. vis dėlto gyvatė nelygi gyvatei. yra tokiu, kurios slėpsis, jums atidarius terariumą, ir yra tokiu, kurios ateis arčiau ir sakys "ka duosi?"

kaip jau buvo minėta, gyvatės reaguoja į rankų šilumą bei kvapą. tai nėra dresuojamas gyvunėlis: stovėt, sėdėt, į vietą ir t.t. .

Taigi kada ir kur bemanipuliuotumeme jomis, reikia visad numatyti kaip gyvūnas gali pasielgti. juk ne jūrų kiaulytes auginame ;](netaikoma tiems, kas augina pastaruosiu dailius ir protingus graužikus)
Redagavo mildaster 2008-01-05 10:45

-
 
evalduxx
Na, šiaip ar taip, išdresuoti negalima, tačiau tikimybė, kad gausi per nagus, kišdamas rankas į terariumą sumažėja sakykim taip truputėli, tad nauda visgi išlieka, o dėl to maitinimo atskirame inde, galima juk pripratinti ir visgi yra naudinga tai padaryti, nes kartais tai yra pravartu, tiek tiems, kas substrato nenaudoja kaip laikrasčio, ir nenori, kad jų augintinis prisiėstu visokio š.... Vat, mano nuomonė būtų tokia, kad maitinti atskirame inde, išimant gyvačioką, ir liksiu, prie jos, kad ir ką sakytumėt. :yes:
 
Efka
As jau dveji metai maitinu terariume, ir jokios agresijos nebuvo kol kas. O kukurūzinukus išimu pamaitinti atskirai todėl, kad gyvena kartu. bet ir tai - išimu tiktai vieną kurį nors, o kitas lieka. ir jokių problemų dar nekilo. na, tikiuosi, ir nekils
Redagavo mildaster 2008-01-05 10:47
 
Natrix
Na,šiaip mano žaltys nesikandžioja,bet aš padariau tokį ''bandymą'' ,palaikiau rankose peliuką ,o poto įkišau jas į žalčio terą.Žaltys į rankas regavo taip pat,kaip į peles,bandė paciupt.
Aš pasaulio valdovas.
 
Mariezas
Natrix, žaltys tai žaltys, maniškiai žalčiai irgi be jokios agresijos, tik naujieji amūriukai biškį, o smauglys reaguoja kaip į maista į viską, kas šilta.
dėl jo nežinau kaip, nes sušėriau 2 peles, jam pasirodė maža, ir kai norėjau terą patvarkyt, tai jau taikos. gerai kad spėjau ranką ištraukt Smile
Redagavo mildaster 2008-01-05 10:50
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8303
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36255683 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma