2024m. April 20d. 18:49:56

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
Ieškomi Gyvačių augintojai
Stakta
Sveiki, visi kurie auginate šiuos roplius. Delfis labai norėtų parašyti straipsnį apie Jus ar tiesiog Jūsų augintinius. Puikiai galima susitarti, kad vardai ir pavardės minimos nebūtų. Jei auginate ir norite šiek tiek prisidėti prie mitų apie egzotinius gyvūnus griovimo. Parašykite. Galite až, galite e-mailą. Skaipas taip pat kartais įjungtas būna.
 
http://staktosvoras.lt
dumerili
Sveiki. Siūlau su delfi neprasidet. Žada vienaip, padaro kitaip. Turbut visi prisimenat skandalingą straipsnį apie mane (Nuomuojamą butą pavertė gyvatynu). Po šio straipsnio pusė metų teko kovoti tiek su kaimynais, tiek su inspektoriais. O buvo žadama kad nebus jokių vardų ir pan ir bus gražus populiarinimo straipsnis. Bet pavadinimas jau daug ką pasako. Žodžių aš perspėjau, o kas norite galite elgtis savaip. Ar tik delfi neužsiima priešinga veikla....?
 
akis
manau, jei iš tikro taip delfis neetiškai pasielgė, reiktų tą "žurnalistą" ir delfį perduoti žurnalistų etikos komisijai, ar kaip ji ten vadinasi. O tu bandei su juo vėliau susisiekti kokie jo motyvai tirieji buvo?
 
Stakta
dumerili parašė:
Sveiki. Siūlau su delfi neprasidet. Žada vienaip, padaro kitaip. Turbut visi prisimenat skandalingą straipsnį apie mane (Nuomuojamą butą pavertė gyvatynu). Po šio straipsnio pusė metų teko kovoti tiek su kaimynais, tiek su inspektoriais. O buvo žadama kad nebus jokių vardų ir pan ir bus gražus populiarinimo straipsnis. Bet pavadinimas jau daug ką pasako. Žodžių aš perspėjau, o kas norite galite elgtis savaip. Ar tik delfi neužsiima priešinga veikla....?


Kodėl man atrodo, kad ne delfis pirmas parašė straipsni. Jie gal tik nusikopijavo iš kito laikraščio. Na bet šioje vietoje nesiginčiju, jei kartą blogai gavosi antro nesinori. Bet šiaip jei paprašai jų straipsnio prieš paskelbiant persiskaityti visada duoda ir dar pataiso klaidas. Na čia mano patirtis Smile
 
http://staktosvoras.lt
dumerili
Dėja delfi pats interviu iš manęs ėmė, prašiau paskaityt, tai ... paskaičiau jau internete. Žodžiu susidariau nuomonę, kad pats delfi tik skandalų ieško ir užsiima destruktyvia veikla. Tai mano asmeninė nuomonė. Kas norit rizikuot, galit. Aš jau nudegiau. Pliusas tik tame, kad laimėjau kovą prieš gyvosios gamtos inspekcijos inspektorių Darių Jurevičių.
 
Mantas
Mėšlo krūva tas delfi.lt. Senai jau aišku, kad nesamones rašo ir pučia burbulus iš oro (visomis temomis). Nemanau, kad verta rizikuoti savo ir kitų augintojų kailiu. Gerbiamo nario dumerili atvejis manau pamoka visiems turėtų būti. Labiausia tikėtina, kad dabar ant tokio grėblio užlips koks naujokas.
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
SharXan
Pritariu, su delfi ir 15min reikia atsargiai elgtis, jie rašo tai, ką jie nori rašyti, jeigu skaitytojai norės girdėti, kad egzotai yra blogai, jie tai ir gaus ir nieko čia nepadarysi, mūsų žiniasklaida iš to gyvena...
P.S. Verta vien tik pažiūrėti, ką žiniasklaida rašo apie Rusiją. Ir darosi aišku pagal kokią dudelę šoka mūsų delfiai ir visi kiti.
Redagavo SharXan 2014-10-06 09:02
Tebūnie taip.
 
Stakta
Nuo gyvačių prie politikos Grin Apie Rusija, manau kiekvienas savo nuomone turi. Asmeniškai suprantu dumerili atveji. Tiesiog asmeniškai kol kas problemų nėra buve. Na bet teisingai, reikia pamąstyti ar nebus po to problemų, kaip su tuo krokodilu Grin
 
http://staktosvoras.lt
akis
na apie rusija dar per mažai rašo, reiktų ne tiek, bet čia nevarykim politikos Smile
 
Karry
http://grynas.del...d=66072200

rado ką apie gyvates parašyt Grin
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8291
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36249042 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma