2024m. April 19d. 02:41:08

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
apsvietimas
green
kokios tos LED lemputės? kur jų yra pirkt?
 
Sadas-Inga
Lietuviskai LED -yra sviesos diodai ir ju yra pirkti buitiniu prekiu parduotuvese -elektros skyriuje ,nueik pasiklausk ir tau parodys paaiskins irt.t .
P.S Maksimose(ir t.t) irgi yra pirkti LED pasieiskok prie elektros prekiu
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
green
o yra LED lempų raudonos spalvos?
 
guitar
yra
 
Sadas-Inga
Ne LED raudonu yra yra tik filtrai ,arba pats diodo stikliukas spalvotas kuris aisku taip pat veikia kaip filtras .,
P.S Nusiperki paprasta LEDà ir ji nudazai kokia nori spalva ir viskas
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
guitar
Tai kam pirkti ir spalvint jei galima jau raudona nusipirkt ?
http://www.jml-group.lt/produkcija/lempos/LED_lemputes

Jei diode nebus integruoto rezistoriaus tai nusipirk ir jį. Varžą paskaičiuok pagal dėdės Omo desnį (R=U/I). Be rezistoriaus lemputės tiesiogiai prijungtos prie elektros šaltinio greit perdegs.
Redagavo guitar 2008-10-11 15:49
 
Richardas
va va aš ir galvoju :kvail:kaip tai nėraFrown jaigu pas mane jos visų vaivorikštės spalvųCool Bet led nešildo (jaigu norisi apšviest ir apšildyti)ir šviečia silpnokai..Bet jai gu tik dekorativiai apšviesti tai :thumb: taupu:thumb:saugu:thumb:gražu:thumb::yes:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Loona
Guitar galiu pasakyti kad vien rezistoriaus nepakaks, mano žiniomis reiks dar mažų mažiausiai transformuoti srovę iki kokių 12 voltų pradžiai ir paversti ją nuolatine, o ne kintama ir tik tada rezistorių dėti:naiv:

Baltai spalvai panaudojome 10 led lempučių, mėlynai ir raudonai išgauti po penkias kiekvienoje lentynoje. Kiekviena lentyna apšviečiama trmis spalvomis Grin Tiesiog lietuvoje tokių lempučių nėra Pfft Apšvietimo kaina 180 Lt.
Loona prisegti paveiksliukai:
spinta.jpg

Redagavo Loona 2008-10-11 22:14
 
bambalys
20 led'u ir maitinimo saltinis uz 180lt? Shock
 
AugisZ
Na gal tas mėlynas su raudonu tiktu kaip "naktiniam apšvietimui" apžiūurėt kas ka veikia (ne nuolatos) bet šiaip tai paprastas (vidurinysis) priimtiniausiai Smile :thumb:
 
Loona
Kiekvienoje lentynoje po 20 led'ų. Kiekviena lentyna apšviečiama tiek raudonai, tiek baltai, tiek mėlynai pasirinktinai. Raudonos spalvos nemato dauguma gyvūnų, balta spalva tam, kad viskas matytusi, o mėlyna, kad linksmiau būtų. T.y. 60 led'ų ir visa kita panašiai kainavo. Bet dabar balta spalva apšviesta visa spinta naudoja 1W elektros :naiv:
Redagavo Loona 2008-10-11 22:45
 
Sadas-Inga
Na juk ponas Richardai galvokite ka norite,
bet parasyta mano komentare kad spalvotu LED nera :no::no::no::no:
spalvos isgaunamos filtru pgalba arba part ledo stikliukas yra nuspalvintas kuris veikia kaip filtras AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
Beje Loona is kur tu taip pigiai pirkai LEDùs

Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
Loona
Led'ų pirkom po 50 kiekvinos spalvos, iš Honkongo su atsiuntimu tas kainavo 130Lt.
Beje Sadai tu neteisus : "Šviesos diodas (angl. LED – Light-emitting diode) – diodas, kurio sandara pritaikyta šviesai skleisti. Srovei tekant tiesiogine kryptimi, šio diodo pn sandūra šviečia vieno beveik bangos ilgio (monochromatine) šviesa. Šiuo metu pagaminama diodų įvairiems bangų ilgiams (nuo infraraudonosios iki ultravioletinės šviesos)."
Pas mus visi diodai kol neįjungti yra skaidrūs. Tikrai be filtrų.
Redagavo Loona 2008-10-11 22:54
 
Richardas
Sadas-Inga parašė:
Na juk ponas Richardai galvokite ka norite,
bet parasyta mano komentare kad spalvotu LED nera :no::no::no::no:
spalvos isgaunamos filtru pgalba arba part ledo stikliukas yra nuspalvintas kuris veikia kaip filtras AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
Aš nesigilinu kaip ta šviesa šviečia spalvotaiCoolBet -yra- spalva :laugh:.O per ką ir kaip ten.... man dzin:evil: (juk ne ape tai klausta)Wink.........Ps.Ir visi šitie AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry kam? ir ar ne per daug Grin Ar gi rūpi kam- ar per filtra ar ne per filra (arba per ledo stikliuka):svilp:
Redagavo Richardas 2008-10-12 10:34
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
guitar
Sadai apsilankyk elektrotechnikos parduotuvėj, dar ne tiek naujovių pamatysi Grin
 
Vygis
guitar parašė:
Sadai apsilankyk elektrotechnikos parduotuvėj, dar ne tiek naujovių pamatysi Grin

:laugh: Taip pat pagalvojau Grin
 
guitar
Loona parašė:
Guitar galiu pasakyti kad vien rezistoriaus nepakaks, mano žiniomis reiks dar mažų mažiausiai transformuoti srovę iki kokių 12 voltų pradžiai ir paversti ją nuolatine, o ne kintama ir tik tada rezistorių dėti:naiv:

Baltai spalvai panaudojome 10 led lempučių, mėlynai ir raudonai išgauti po penkias kiekvienoje lentynoje. Kiekviena lentyna apšviečiama trmis spalvomis Grin Tiesiog lietuvoje tokių lempučių nėra Pfft Apšvietimo kaina 180 Lt.


Tu visiškai teisi, aišku srovė nebūtinai 12V, prikauso nuo pačių ledų. Galima naudoti įprastą maitinimo šaltinį nuo senų ZILITON ar DANDY kompiuteriukų. Ten būna 12V arba 9V, to tikrai užteks Smile Vienaip ar kitaip tikrai labai gražiai atrodo lentynos :thumb: respects:evil:
 
Sadas-Inga
Labai atsiprasau bet siuos komentarus ne as rasiau (sadas) ,o zmugus juos parases neturi jokio supratimo apie juos :no::no:
Labai atsiprasau savo vardu del siu klaidingu komentaru :alus::alus:
Tikiuosi suprasit Smile
P.s Taip atsitinka kai ne vienas naudojiesi SadSad
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
Richardas
Turiu vieną lempą, (su led diodais) tai ji įsukama į paprastą lempos patroną- kur srovė 220: :yes: Pirkau akropolio maximoj,kainavo 20 litų.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
guitar
Jap jap jap, aš mačiau led projektoriaus ir led televizoriaus prototipus, elektros ima išvis minimaliai, o kokybė superinė Smile
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8289
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36245485 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma