2024m. April 19d. 20:25:50

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
Kada mirtis...?
Adele
Sveiki, auginu brachypelma boehmei vorą, gavau jau nemažą tačiau kokio dydžio ir kiek išsinėrimų jau buvo turėjęs nežinau. Tačiau pas mane jis jau daugiau nei 2 metai. 3 kartus išsinėrė reguliariai, maždaug kas pusė metų, tačiau dabar, neišsinėrė, nors turėjo maždaug vasaros pabaigoje.
Taip pat, plinka ( bet ne nuo streso, nes streso neturėjo jokio), kai nuplikdavo nuo streso anksčiau, plaukeliai ataugdavo - dabar nebe.

Ar nebesinėrimas, ir plikimas gali reikšti, kod voras planuoja mirti? Jis tikrai nemažas, per delną. Iki šiol dar maitinosi gan gerai, dabar nustojo.

Ačiū už atsakymus ar patarimus.
 
Mantas
Jeigu jau voras buvo įsigytas didelis, ir per du metus nenustipo - auginat patelę.
O Brachypelma genties vorai gyvena ilgai... kartais iki 20 ir net daugiau metų (patelės) Grin Išsiners ir plaukeliai ataugs. Neriasi suaugę vorai retai, vieną kartą per metus arba dar rečiau.
Redagavo Mantas 2014-02-23 21:35
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Kaunietis
Įmesk nuotrauką savo voro, nes kaip sakė Mantas, augini matyt patelę.
O dėl streso tu gal jo ir nesukėlei, bet gal namiškiai sukėlė ir nupliko Smile
 
Lokys
arba tiesiog voras yra judrioje vietoje kur zmones pastoviai vaiksto del to ir stresuoja. reiketu laikyti ten kur ramiau tykiau ir maziau apsviesta.
 
Adele
Ačiū, nuraminote. Nenorėčiau dar netekti voro. Dėl namiškių galite būti teisūs, kad jie galbūt sukėlė stresą. Įkeliu ne naują nuotrauką, bet gal truputi padės susipažint su voru, dabar kur kas didesniu pilveliu ir aišku ne toks ryškus, kaip ankščiau būdavo prieš nėrimąsi, tačiau dabar dar niekaip nesulaukiu išsineriant...
Adele prisegti paveiksliukai:
537800_560336620653480_1341225204_n.jpg
 
Lokys
nuotrauka reiketu ikelti is virsaus vora nufotkinus nes is sios ft nelabai ka ir pasakyt eina. o pagal sudejima tai gal but ir patinas mano manymu Smile
Redagavo Lokys 2014-02-23 22:17
 
Adele
Dabar nuotraukos neturiu, nebent išnaros nuotrauką, jei ji padėtų.
 
Adele
Tik nuotrauka neryški.
Adele prisegti paveiksliukai:
207059_463162280370915_558645152_n.jpg
 
Lokys
gerai issilaikiusi isnara atmirkink ir gerai nufotkink bus galima nustatyt kas yra per lytis galesi uztikrintai jaustis. o kaip tai padaryti cia aprasyta.
http://egzotika.info/readarticle.php?article_id=14
 
BOSTON
(facepalm)
 
Adele
Dėja išnaros nebera... Naujoko klaida. Bet ačiū už informaciją, truputi nusirminau, dabar belieka laukti kas bus toliau Smile
 
AndriusN
Aš tai kažkaip užuodžiu, kad čia patinas. Grin
 
Kaunietis
AndriusN parašė:
Aš tai kažkaip užuodžiu, kad čia patinas. Grin


Man taip pat atrodo,kad patinas bus čia, tos ilgos kojos mažas užpakalis, nu bet čia tik aklas spėjimas.
 
AndriusN
Kaunietis parašė:
AndriusN parašė:
Aš tai kažkaip užuodžiu, kad čia patinas. Grin


Man taip pat atrodo,kad patinas bus čia, tos ilgos kojos mažas užpakalis, nu bet čia tik aklas spėjimas.


Nes dar nė kart neturėjau patelės, kurios subinė po išsinėrimo būtų tokia maža.
 
menesienos_saule
Labas vakaras, norėčiau paklausti kiek nhandu chromatus vorai gyvena metų? Maniškis įtariu (bet nesu tikra) buvo berniukas, būdamas 6 metukų numiro.. tai galvoju ar nuo senatvės, ar jam kažkas negerai buvo?
 
Mantas
menesienos_saule parašė:
Labas vakaras, norėčiau paklausti kiek nhandu chromatus vorai gyvena metų? Maniškis įtariu (bet nesu tikra) buvo berniukas, būdamas 6 metukų numiro.. tai galvoju ar nuo senatvės, ar jam kažkas negerai buvo?


Yra informacijos, kad apie 13 metų (priklausomai nuo laikymo sąlygų) gyvena šios rūšies patelės. Patinas tikrai 6 metų išgyvent negalėjo.
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
ugnythee
HELP! Auginam mažiuką brachypelma boehme. Jis buvo prisikasęs keletą urvelių žemėse ir pastaruoju metu bandėme šerti krevetėmis, nes laukėm siuntos kirmėlių, net neįsivaizduoju jis jas valgė, bet jau tris-keturias dienas nepasirodo ir ne išlenda. Gal numirė ar taip kas atsitiko? Ką daryti? :help:Frown
 
normantas
Pas mane B. smithi atkeliavo maždaug L4 dydžio ( apie 1,5cm), tai praėjus mėnesiui buvo užsikasęs 2 savaites ir visai nesirodė. Vėliau išlindo išsinėręs ir išbadėjęs
 
ugnythee
Kai pirkau rašė, kad jis yra 1,5 cm (pirkau birželį), liepos pradžioje jis išsikėlė, o va dabar pasislėpė. Tai man nusiraminti ir nebandyti jo iškasti? Čia normalu, taip?:kvail:
 
normantas
jei liepos pradžioj išsinėrė, o dabar pasislėpė, tikrai nersis... kantrybės... kaip rašiau, pas mane tas pats buvo
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36246929 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma