2024m. April 29d. 17:44:19

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
Darinys
Pao
Paprasytas vienos portalo nares sukuriau nauja tema ir prisegu foto.
Klausimas - kas tai per daiktas?
Mano nuomone tai kokonas.
[img]http://img453.imageshack.us/img453/9276/23581024x768yy3.th.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://img364.imageshack.us/img364/148/23691024x768ac9.th.jpg[/img] is not a valid Image.
Redagavo Pao 2007-01-06 18:26
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
mekshrys
ash irgi manau kad kokonas,matyt kiausineliai widuje:yes:Grin:hap:
Jei sumuštinį sutepti sviestu iš dviejų pusiu, tai nukritęs jis voliosis nuo vieno šono ant kito. (Remiantis Merfio dėsniu)
 
aladnas
o kas is ju issiris ? kokio jie didzio ir kur rasti?
 
Pao
Rasti pas vora teraiume, (todel jau aiski voro lytis) Smile Teoriskai turetu issiristi voriukai, daugiau ka gali papasakoti pati augintinio savininke...
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
lumberjack
o ji buvo suleidusi su patineliu??? jai ne tai neturetu issirist... :conf:
Chaotic Neutral
 
Pao
lumberjack parašė:
o ji buvo suleidusi su patineliu??? jai ne tai neturetu issirist... :conf:

jei nebutu buvus suleista su voru - neturetu kokono sudeti, juk cia voras o ne vista, kad kiausinius detu...
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Julius_Spiderling
Pao parašė:
lumberjack parašė:
o ji buvo suleidusi su patineliu??? jai ne tai neturetu issirist... :conf:

jei nebutu buvus suleista su voru - neturetu kokono sudeti, juk cia voras o ne vista, kad kiausinius detu...


Klystate Serloke, sakydamas jog jai nebuvo suleista negalejo sudeti kokono. Pas mane buvo tiks atvejis kai uzteko gretimame terariume ileisti patina ir po poros men. patele sudejo neapvaisinta kokona. O is sio kokono nuotrauku tai matyti jog is jo jau nieko gero nebus nes jis jau isdraskytas.... tai vat buna kad ir taip sudeda kokonus tik jie jau buna negyvibingi... :conf:
kokia tai rusis?
Redagavo Julius_Spiderling 2007-01-08 20:54
 
Pao
Julius_Spiderling parašė:
Pao parašė:
lumberjack parašė:
o ji buvo suleidusi su patineliu??? jai ne tai neturetu issirist... :conf:

jei nebutu buvus suleista su voru - neturetu kokono sudeti, juk cia voras o ne vista, kad kiausinius detu...


Klystate Serloke, sakydamas jog jai nebuvo suleista negalejo sudeti kokono. Pas mane buvo tiks atvejis kai uzteko gretimame terariume ileisti patina ir po poros men. patele sudejo neapvaisinta kokona. O is sio kokono nuotrauku tai matyti jog is jo jau nieko gero nebus nes jis jau isdraskytas.... tai vat buna kad ir taip sudeda kokonus tik jie jau buna negyvibingi... :conf:
kokia tai rusis?


:yes: aga, teko ir man pasidometi siuo klausinu, suabejojus, tikrai taip, gali sudeti... Tik naturaliai taip neturetu buti. Idomu kodel kartais sutrinka hormonine sistema...?
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Pao
G. rosea, neseniai pirkta, todel jos ankstesni keliai nezinomi (neaisku ar nekaltas prasidejimas, ar ji (vore) iki patekdama pas dabartine seimininke buvo siek tiek pasileidusi (vore)...)
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Julius_Spiderling
Nu jo cia jau kitas reikalas, tai taip kad gali buti jog buvo suporuota, bet labai nedidele tikimybe jog kas nors parduotu suporuota patele Frown arba ji is gamtos pagauta cia dar didesne retenybe butu... :nezin:
 
Pao
Na parduotuveje ji greiciausiai neuzsistovejo?... O kur jos nameliai anksciau buvo tik ji pati ir tezino greiciausiai... Arba aplinkos salygos jai sumaise proteli ir pradejo streikuoti hormonine sistema, arba ji kazkokiu budu buvo maciusi patineli (1 variantas paimta is gamtos; 2 variantas poruota, bet pasirodzius kad nesekmingai - stengtasi iskisti pirkejui (kuo visai patikeciau); 3 variantas netycia susiporavo gabenant ir t.t. kazkaip nelabaia itiketina)
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Gafri
tai va,esu to radinio užmatytoja ir šio voro (tiksliau jau vorės) savininkė..pirkau šį padariuką šaltinėlio terroje ir pasakė,kad tai L6-L7 voras..gyvena pas mane jau pusantro mėnesio..
o įdomu būtų sužinot, koks laiko tarpas turi praeit nuo poravimo iki kiaušinėlių padėjimo?
Tai žiūrėkit,vadinasi iš to kokono ir kiaušinėlių jau nieks neišsiris, nes neatsispyriau smalsumui ir apžiūrėjau, kas viduj,ane?
Jei zmogus linksi ne i takta,dar nereiskia,kad jis neturi klausos,galbut jis girdi kitokia muzika...
 
Sandra
Manau, neapvaisinti ir tiek. Abejoju, kad parduotų suporuotą patlę ar gr. rosea iš gamtos GrinGrinGrin
 
Deleted_User
Vaiku darzeliui- rusis mokslininkai atskiria pagal genus. Jei skirtingu rusiu genu skaicius ar seka nesutampa, hibridai (jei tokiu gime ar isirito) nevaisingi .O siaip ektotermu "netikras nestumas"- neretas reiskinys . Kiausineliai sudedami, rezultato ner.Tam kartais uztenka ir mazo stimulo(pvz uzuost kito savo rusies atstovo feromonus) Pasauly yra tokia driezu (tiksliau - drieziu(pateliu)) rusis , kurios gali vest jaunikles (irgi gimsta tik pateles) be apvaisinimo. Bet sie ropliai-mutacijos ir evoliucijos stebuklas( ar liekana??- moksl. nezino). Draskyt kokono nevertejoSad- vores patinu seklos maiselius gali nesiotis ilgai - kol sugalvos "pastoti". Gal butu buve mazyliu. Cia kaip su vistom - jom irgi reik gaidzio naujai kartai .Wink
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
Deleted_User
Cia del drieziukiu- as ne apie varanus . Per TV maciau, tik rusies nepamenu- ten visai maziukai driezai buvo. Suaugeliai ropliai palaikydavo aseksualius santykius, gimdavo pateles (gal vadoj ir budavo patinu , bet suaugeliai- tik pateles). Pasirodo, jau ir varanai apsieina vieni be kitu....
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
Gafri
sijax parašė:
O siaip ektotermu "netikras nestumas"- neretas reiskinys . Kiausineliai sudedami, rezultato ner.Tam kartais uztenka ir mazo stimulo(pvz uzuost kito savo rusies atstovo feromonus)



manau, kad tai ir buvo priežastis kiaušinėliam sudėt, nes kai pirkau ši vorą, tai buvo dėžutėje padėtoje ant daugelio kitų šios rūšies vorų "laikinų namų"... Smile
taigis, manau, galit nenusimint, brangieji,nes greičiausiai Lietuva nieko neprarado :shy:
Redagavo Gafri 2007-01-10 22:00
Jei zmogus linksi ne i takta,dar nereiskia,kad jis neturi klausos,galbut jis girdi kitokia muzika...
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36260311 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma