2024m. March 29d. 08:13:45

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Naujas kukurūzinio terariumas
Andrius_
Sveiki, noriu pasidalinti keletu naujo terariumo nuotraukų - gal kas kokių pastabų apie ką nors Smile Taip pat be iliustracijų pasistengsiu aprašyt gaminimą, nes fotografuot etapais būt buvę sudėtinga - labai užsitempė gaminimas, o ir nuotaikos fotografuot nebuvo. Gal kam kokios smulkmenos aprašymas palengvins gyvenimą kada nors Smile
Terariumą gaminau iš nebenaudoto akvariumo, išmatavimai 800x400x400. Priekinį stiklą susiaurinęs užklijavau atgal akvariumų klijais, apačioj dar priklijavau 50x750 juostą ventiliacijos grotelėms - standartinis ventiliacijos sprendimas, matytas ir čia esančiuose straipsniuose.
Groteles ventiliacijai dariau supjaustęs tokį geležinio tinklelio šiukšlių kibirą, nes alternatyvų neradau.
Didžiausias galvos skausmas - vyriai dangčiui su minimaliu tarpu tarp detalių ir užraktas. Vyrius subūriau sujungęs baldinius vyrius su paprastais lankstukais. Dangčio užraktas - priklijuota veržlė prie priekinio stiklo viršaus, į kurią įsukamas varžtas plastmasine galva, laikančia dangtį. Nekrenta labai į akis, be to, nieko geresnio nesugalvojau.
Galinė sienelė - ekstruzinis polistirolas (jį dar vadina stiroduru), išpjaustytas, nugruntuotas betokontakt'u dėl sukibimo, tada nuteptas elastiniais plytelių klijais, tada nudažytas emulsiniais dažais su pigmentu, tada nulakuotas laku vandens pagrindu. Stebėsiu, kaip toks paruošimas laikys terariumo sąlygomis, jei matysiu, kad pradeda lupinėtis - galvosiu kažką kitą.
Temperatūrai stebėti naudojau iį ebėjaus parsisiųstą tamperatūros ir drėgmės jutiklį, papildomai abiejuose galuose atvežiau po DS18B20 skaitmeninį jutiklį, kuriais temperatūrą galėsiu stebėti ir per nuotolį, gal kada nors ir reguliuoti šildymą.
Apšvietimas - du RGB LED moduliai, prijungti prie kol kas prototipinio valdiklio - ateity juo galėsiu keisti spalvas priklausomai nuo paros laiko arba apšviestumo.
Jei kam bus smalsu konkrečios vietos atrodymas - sakykit, nufotografuosiu.

Taip atrodo normalioj šviesoj:
[img]http://s017.radikal.ru/i420/1312/2a/8d56a2c7f479.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://s017.radikal.ru/i427/1312/78/07ede539b700.jpg[/img] is not a valid Image.

Galinė sienelė iš tikro yra rudai žalia, apšvietimas permuša.
Taip atrodo išjungus kambario šviesą. Spalva išrinkta vaikų šiam vakarui, kitą dieną rinks iš naujo Smile
[img]http://s019.radikal.ru/i605/1312/01/c20afa288cb2.jpg[/img] is not a valid Image.
Redagavo Andrius_ 2013-12-07 20:26
"Jei tu nesi sprendimo dalis, tu esi problemos dalis” (E. Claver)
 
www2.AndriusGrigaliunas.lt
AndriusN
Tvarkingas. :thumb: Kaip su temperatūra terariume reikalai? Klausiu, nes man atrodo, kad kabelis terariumo dugno neliečia, bet čia gal tik tokia iliuzija. O šiaip viskas super. :thumb:
 
Egzotmanas
Gražu, tik atrodytų dar gražiau, jei atsirastų žalumos, pakeistum slėptuvę ir girdyklą, bet šiaip viskas liuks atrodo. :thumb:
 
Andrius_
Su temperatūra dar bus matyt, tačiau kabelio ir terariumo nesilietimas man pasiteisino anksčiau - prisiskaičiau, kad sutrūkinėja stiklas ir panašiai, tai jau ankstesniam terariumui padariau tokį 40 mm aukščio rėmelį, kuris padėtas ant šilumą atspindinčios medžiagos. Kabelis suguldytas ant tos medžiagos, ant viršaus - tero dugnas. Šildo tolygiau, netrūkinėja jokie stiklai. Temperatūros svyravimus, jei pavyks, pasidarysiu grafiniam pavidale, tai aiškiai pasimatys - šiuo metu bandau prisijungt temperatūrinius jutiklius Smile
Dėl žalumos - buvau įdėjęs sukulentą kažkokį (nesu augmenijos mylėtojas, tai ir tipo pavadinimą tik iš žmonos sužinojau), tai nulaužė šakeles žaltys, augalas numirė.
Dėl slėptuvės ir dubenėlio - esu ieškojimuose Smile Kai rasiu - būtinai pakeisiu.
"Jei tu nesi sprendimo dalis, tu esi problemos dalis” (E. Claver)
 
www2.AndriusGrigaliunas.lt
Egzotmanas
Nebūtinai gyvus augalus dėt, gali dirbtinių įdėt, bet čia tavo skonio reikalas. Wink
 
AndriusN
Andrius_ parašė:
Su temperatūra dar bus matyt, tačiau kabelio ir terariumo nesilietimas man pasiteisino anksčiau - prisiskaičiau, kad sutrūkinėja stiklas ir panašiai, tai jau ankstesniam terariumui padariau tokį 40 mm aukščio rėmelį, kuris padėtas ant šilumą atspindinčios medžiagos. Kabelis suguldytas ant tos medžiagos, ant viršaus - tero dugnas. Šildo tolygiau, netrūkinėja jokie stiklai. Temperatūros svyravimus, jei pavyks, pasidarysiu grafiniam pavidale, tai aiškiai pasimatys - šiuo metu bandau prisijungt temperatūrinius jutiklius Smile


Truputį nelogiška man čia kažkas. Tokiu atveju, nelabai ir apsimoka tada tą kabelį naudot, nes nešyla terariumas, jei tarp terariumo dugno ir kabelio yra tarpas. Va taip va kabelis naudojamas pagal instrukciją http://www.egzoti...erar12.JPG Kas dėl stiklų skilinėjimo, tai nesąmonė. Niekas neskilinėja, jei nebūna ekstremalių sąlygų (nepilamas šaltas vanduo ant dugno ir pan.).
 
Andrius_
Na, ta erdvė tarp kabelio, padėto ant šilumą atspindinčios plėvelės, ir terariumo yra uždara, šiluma niekur nedingsta. Kitas dalykas - aš dar neturiu pasidaręs temperatūros reguliatoriaus (nusipirkt ne lygis Grin ), todėl kabelis pajungtas per diodą, "nupjaunantį" pusę srovės periodo. Keletą dienų užtruks, kol sureguliuosiu temperatūrą, bet po to laikosi stabiliai. Kai rasiu laiką - pasidarysiu termoreguliatorių, tada bus paprasčiau.
"Jei tu nesi sprendimo dalis, tu esi problemos dalis” (E. Claver)
 
www2.AndriusGrigaliunas.lt
neo
Jokie stiklai nesikilineja nuo sildymo kabelio, kuris ikaista iki 39 laipsniu! Cia kazkoks nevykes mitas. Jei dar kas prades tai irodineti, tai padarysiu eksperimenta ir parodysiu, kad nuo kabelio stiklas neskyla. Visai, kas kita mechaninis trukimas, del prastos kokybes siklo, itempimo, pletimosi/susitraukimo jegos, bla bla bla bla... Kas liecia tarpa tarp kabelio ir tero, visiskas energijos svaistymas, siluma puikiai iseina per visur: tero dugna, medini rema. Dek drasiai po dugnu kabeli tik butinai reikia termostato norint palaikyti stabilia temperatura. Esu mataves su kalibruotu skaitmeniniu termometru sildymo kablio temperatura. Nezinau, kodel, bet temperatura svyravo nuo 34 iki 39. Puikiai veikia is Lemona daug kartu pirktas Velllman termostatas uz 27lt. Tingiu daugiau jau rasyt.
http://www.vellem..._front.jpg
Redagavo neo 2013-12-08 20:12
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150644 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma