2024m. April 23d. 19:42:10

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Iguanos
 Spausdinti temą
Iguanų mityba
Aurimas B
Cituoju-Vladas
Aišku vitaminus reikia pirkti, tas lukštas gali dalinai pakeisti kalcį, bet esu skaitęs, kad lukšte esantį kalcį iguanos neįsisavina... na bet daug, kas naudoja, betkuriuo atveju blogiau nuo kiaušinio lukšto nebus, tačiau apie normalius vitaminus pamiršti neglima...
Ir dar visdėlto patarčiau lauke surinktus augalus (pienes, dobilus, dilgeles ir kt.) plautis, nes neplaunant galima iguaną užkresti kirmėlytėm, nebent augalai surinkti iš tikrai labai švarios vietovės...

Tai kiek laiko reikia kaitinti tuos lukstus orkaiteje?Ir ar tiktu vistos kiausiniai?
Bla bla bla..
 
Richardas
tik ne jaunai iguanytei--kiaušiniu trinti lukštai:no:Aurimai vitaminus ir mineralus teks pirkti:yes:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Aurimas B
Tai kaip cia viska suprast...?Kol maza iguana kiausinio lukstu trintu neduot o pulpeles galima.Kai uzaugs tada ir bus kiausiniu galima?
O kad vitaminu reik pirkt tai cia aisku kaip diena.. Smile
Bla bla bla..
 
Vladas
Aurimas B parašė:
Tai kaip cia viska suprast...?Kol maza iguana kiausinio lukstu trintu neduot o pulpeles galima.Kai uzaugs tada ir bus kiausiniu galima?


Aurimai, tau iguana tikrai yra per anksti laikyti.. lukterk nors porą metelių, nes jei tau putpelės ne kiaušinius deda, tai net nežinau ką galvoti... :no:
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Aurimas B
Turbut nesupratai ka as sakau.As sakiau ta prasme kad tipo putpeles kiausinio luksta minkstesnis (gal...)del to ji galima duot kol maza iguana.O kai jau iguana didele galima ir vistos kiausinio luksta duot.Netaip supratai ar as klystu?
Redagavo Aurimas B 2007-09-14 14:13
Bla bla bla..
 
Kzkas
tu klysti...
 
Aurimas B
As ir nesakau kad neklystu as tiksliai nezinau net bet Vladas irgi ne apie tai snekejo man atrodo..Idomu butu suzinot ka klydau?
Bla bla bla..
 
rtomazas
Aratinga parašė:

iki 2 metu iguanai duodama: kirmeles milciai, zoofobusai ir svirpliai (kas antra diena ir kiek jos sirdele geidzia).


Norejau paklausti, o jei mano iguana dar pati needa zofobusu, tai kiek jai galima i diena ju duoti? (juos burnon ikisu pats)
 
Pythonica
per jega isvis negalima iguanu maitinti, jei pati needa reiskias jai ju nereikia...tas pats ir su mesa-jeigu jai reikes ji ir peles doros ir zalia mesa...o vat tarkim manishkei grusk negrudus nees ir viskas. taip kad per jega :no:
Little angel with a hammer...
http://public.fotki.com/Pythonica/
 
Kzkas
mano ryja kiek gali kol issipuchia poto tik naktipiechiu nakti apie 1 uzeda....
 
Panika
Vis dar nesuprantu, kaip ten su tuo maitinimu. Maitinti vienąkart dienoje, tai reiškia, vieną sykį prikrauni indelį maisto, ir viskas, o ji pati jau kada nori ir po kiek nori valgo? Teisingai suprantu?
Ir dar klausimėlis: kokio dydzio tos porcijos? Ar iguanos nepersivalgo, ta prasme kiek valgo, tiek ir duot? Ar normuoti kažkaip?
Redagavo mildaster 2008-01-11 16:08
 
Panika
Dar klausymelis, zalia mesa iguanoms, tai gali but ir kiauliena ir jautiena ir nesvarbu ar kumpis ar mente ar dar kokia nors?
 
Richardas
Mėsa Iguanoms nėra butina.Tik mažyliams vabdžiai ira norma.Jaigu taip jau norisi duoti mėsa tada geriau jau liesa(ne kiauliena) ir tai minimum raciono.?Esant pakankamai saulės ar UV.Kitaip susargdinsitGrinead:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Panika
:aciu:
 
Panika
Manoji kazkaip labai mazai valgo, gal bandyt per prievarta maitint, ar leist jai apsiprast naujuose namuose, gal tiesiog ziemos periodas. Kiek mazdaug per diena ji turetu suvalgyt?
 
Richardas
ira teke maitinti priverstinai.Tai supjaustoma daržovė. ilgais grežinėliai plonomis juostelėmis pvz.(kininė salota)ikiši gala tai sueina ,,Traukinuku'':laugh:Tik itin atsargiai kad nesužeisti iguaniuko ir tik kai visai neėda:conf:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Pythonica
Šiaip jau kaip supratau, tai igiukas pas tave vos keletą dienų...gal jam stresas nuo naujos aplinkos, arba tu jį per daug niurkai. Beto, ar yra UV ir ar duodi vitaminus? Nes šie du dalykai labai įtakoja apetita, taip pat kaip ir šiluma. Gal dedi ne įvairų maistą ir ji negali išsirinkti to ko nori? daryk mišinį iš 8-10 sudedamųjų dalių (kaip aš), ką nors manau išsirinks tuomet ir bent žinosi ką ji labiausiai mėgsta
Little angel with a hammer...
http://public.fotki.com/Pythonica/
 
Kzkas
o jei aš neduodu vitaminų ,bet valgo viska gerai ir sėdi po UV lempa ir ant radijatoriaus. Tai kokie geriausi vitaminai man kažkokius siulė vitaminus už
70LT bet atrodė kaip vitaminas C.....
 
Panika
Saviškei duodu ir vitaminus kasdien ir yra uv lempa, maitindama stengiuosi kuo ivairesniu darzoviu pritarkuoti ar pripjaustyt ir vaisiu imaisau, seip kazkie ji ten valgo, bet mano manymu mazokai Smile. O norisi kad augtu, butu sveika ir stipri.
 
idijote
maniške iguana kažkur tik po mėnesio pradėjo normaliai valgyt.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8296
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36251867 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma