2024m. April 20d. 07:42:43

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Iguanos
 Spausdinti temą
Iguanų mityba
fanaRiC
kokias uogas galima duot iguanai kokias ne? matau kad braskes galima, melynes! ar galima silauoges , avietes ar kazkas tokio ir t.t
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
Zimzuma
fanaRiC parašė:
nu ka pirmos maudynes nelabai jam patiko Grin na bet pratinsimes Smile


Aha, maniskiui pirmos maudynes irgi nlb patiko, apdraske kai nesiau, paskui nuo manes bande is vonios pabegt, o paskui jau lb ramus buvo, glosciau ji ir snekinau, ir atgal nunesiau ramiai Smile kiek kartu per savaite geriausia iguana maudyti?
 
civillis
as kasdien maudau
 
Loona
Zimzuma parašė:
fanaRiC parašė:
nu ka pirmos maudynes nelabai jam patiko Grin na bet pratinsimes Smile


Aha, maniskiui pirmos maudynes irgi nlb patiko, apdraske kai nesiau, paskui nuo manes bande is vonios pabegt, o paskui jau lb ramus buvo, glosciau ji ir snekinau, ir atgal nunesiau ramiai Smile kiek kartu per savaite geriausia iguana maudyti?


Nujaučiu, kad tikslių vandens temperatūrų kuriose maudėte nei vienas, nei kitas dabar nepasakysite. Pripylėt kaip sau. O viskas labai paprasta, iguana karštam vandenyje draskysis, bandys pabėgti, o jam atvėsus nurims. Įsigykite vandens termometrą ir jūsų bėdos baigsis.
Redagavo Loona 2009-09-18 21:23
 
fanaRiC
as dariau silta pagal save, karstam vandenije niekad nesimaudau, o kokia sivis temperaturu turi but mazdaug nuo iki?
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
Loona
Ar tik man vienai atrodo, kad tu nei vieno straipsnio neperskaitei?

Ranka labai nuostabus termometras. Padaryk dėl savo augintinio eksperimentą, viena ranka paimk puodelį arbatos, kita ledo gabaliuką, po to abi sumerk į vandenį, kuriame ruošeisi maudyti iguaną....

Termometras kainuoja kelis litus ir apsaugos tave nuo bet kokių svarstymų. Ypač rekomenduoju pradedantiems augintojams, kurie jau dabar sugeba ranka nustatyti, kad temperatūra yra tarp 29 ir 32 laipsnių celsijaus.

Gavai gražų jauną gyvūną, o jei tingi skaityti gali nukentėti tavo augintinis.
Gali ją užsiauginti tokią:
http://www.iguana...l/mbd1.gif
arba tokią:
http://www.reptil...guana1.jpg
Renkiesi tu :thumb:
Redagavo Loona 2009-09-18 23:48
 
Zimzuma
Loona parašė:
Zimzuma parašė:
fanaRiC parašė:
nu ka pirmos maudynes nelabai jam patiko Grin na bet pratinsimes Smile


Aha, maniskiui pirmos maudynes irgi nlb patiko, apdraske kai nesiau, paskui nuo manes bande is vonios pabegt, o paskui jau lb ramus buvo, glosciau ji ir snekinau, ir atgal nunesiau ramiai Smile kiek kartu per savaite geriausia iguana maudyti?


Nujaučiu, kad tikslių vandens temperatūrų kuriose maudėte nei vienas, nei kitas dabar nepasakysite. Pripylėt kaip sau. O viskas labai paprasta, iguana karštam vandenyje draskysis, bandys pabėgti, o jam atvėsus nurims. Įsigykite vandens termometrą ir jūsų bėdos baigsis.


Na galiu pasakyt, kad tikrai pyliau ne kaip sau. Man tokiam vandeny butu per vesu. Vanduo buvo siek tiek siltesnis nei buna ezera, maloniai siltas, bet toli grazu ne karstas. O ji draskesi tik tada kai matydavo mane virs vonios - tai buvo jos pirmosios maudynes, be to ji prie manes dar nepripratus... Taigi manau visa problema, kad reikia ja prisipratinti Smile
 
fanaRiC
Loona parašė:
Ar tik man vienai atrodo, kad tu nei vieno straipsnio neperskaitei?

Ranka labai nuostabus termometras. Padaryk dėl savo augintinio eksperimentą, viena ranka paimk puodelį arbatos, kita ledo gabaliuką, po to abi sumerk į vandenį, kuriame ruošeisi maudyti iguaną....

Termometras kainuoja kelis litus ir apsaugos tave nuo bet kokių svarstymų. Ypač rekomenduoju pradedantiems augintojams, kurie jau dabar sugeba ranka nustatyti, kad temperatūra yra tarp 29 ir 32 laipsnių celsijaus.

Gavai gražų jauną gyvūną, o jei tingi skaityti gali nukentėti tavo augintinis.
Gali ją užsiauginti tokią:
http://www.iguana...l/mbd1.gif
arba tokią:
http://www.reptil...guana1.jpg
Renkiesi tu :thumb:


termamoteras yra vendenio specialus. bet del temperaturos vandenyje kuuriame patartina maudytis info neradau gal prazziopsojau :nezin:... seip tere yra baseinelis kuriame jis pilnai visas itelpa ir vanduo kaip tik yra terariumo silumos ~30C , bet nelinkes net ilyst i vandeni...
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
fanaRiC
Kilo toks klausymas, ar kaip nors kitaip galima iguanai pateikt vitaminus nebarstant ant maisto, paprasciau valgant jis visus beveik nupurto, ir viskas lieka ant "zemes" o ne nueina pagal paskirti...
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
Vobleris
Nesamonė.Drėgnose,tarkuotose,pjaustytuose, vaisiuose,daržovėse vitaminai laikosi gerai.Papraščiausiai gerai išmaišyk.Ir tiek žinių .
Redagavo Vobleris 2010-01-12 19:14
 
www.egzotika.info
fanaRiC
ant kaikuriu taip, kur dregme turi, bet ant sausu, tarkim krapai, ten pekino kopustai ar kazkas is tokio, tai nevelnio neislaiko...

o tarkuot niekad netarkavau, visad pjaustyta duodu...
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
Vobleris
Tai neduoti net tarkuotos morkytės, arba kokio mišinuko Shock duok Wink išeitis-naudok vitaminus su tokiomis daržovėmis, su kuriomis jie tinka-limpa-laikosi.
Redagavo Vobleris 2010-01-12 19:17
 
www.egzotika.info
fanaRiC
na rytoj gaus reiskias deserta... :geras: seip su ivairuove tai maistu problemu nera, megstamiausiai ka megsta tai krapai ir pekino kopusto lapai Grin
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
owe
žiemą tai ir mano iguana labai pamėgo pekino salotas, todėl daugiausia jų ir duodu, ant jų, kaip minėjo Vobleris, labai gerai laikosi vitaminai/kalcis..tačiau mano iguanai labiausiai patinka [žiemos metu] porai, nesuprantu, daugiausia jų suvalgo, bet aš neįžvelgiu ten jokio skanumo ;]
Redagavo owe 2010-01-12 22:48
 
www.egzotika.info
Loona
Šeriate iguanas vandeniu ir tikitės, kad viskas bus gerai? Gal galit patikslinti kuo pekino kopūstai tinkami kaip raciono pagrindas, nes aš to nesuprantu. Pasisverkite 100 g kopūsto. Pamatysite kad tai jau gera salotų lėkštė, o kalorijų 13. Apie vitaminus maksiminėse salotose aš jau nekalbu.
 
fanaRiC
Loona parašė:
Šeriate iguanas vandeniu ir tikitės, kad viskas bus gerai? Gal galit patikslinti kuo pekino kopūstai tinkami kaip raciono pagrindas, nes aš to nesuprantu. Pasisverkite 100 g kopūsto. Pamatysite kad tai jau gera salotų lėkštė, o kalorijų 13. Apie vitaminus maksiminėse salotose aš jau nekalbu.


o kur buvo prasyta kad seriamas yra tik pekino kopustais? :geek: ir kur parasyta kad karts nuo karto duot jam kenkia...? iguana pas mane kas diena gauna skirtinga maista, praeita savaite jau ir braske ragavo Smile
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
fanaRiC
noriu paklaust del burokeliu, iguanai kokius galiam duoti virtus ar zalius?
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
Zimzuma
Sveiki, kadangi jau pavasaris, ir greitai ims dygti visokios žolytės norėjau paklausti, ar galima iguanai duoti šalpusnių (lapų ar žiedų)? Nes kiek pamenu šioje svetainėje esu mačiusi nuotrauką, kur iguanos kemša šalpusnių dubenį, bet noriu būti tikra ar jis tinkaSmile

:aciu:
 
fanaRiC
cia piene? galima, beto labai megsta jos... tik pries deduodama isplauk, nes daznai ant ju visokiu vabaliuku buna ir .t.t
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
donatas_s
Na jau šalpusnis ir kiaulpienės visiškai kitokie augalai.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36248000 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma