2024m. March 29d. 10:58:31

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Substratui laikraštis ar natūralus substratas?
AndriusN
Pridėsiu pora sakinukų prie Voblerio rašliavos, jei nesupyksit. Smile
O tos pjuvenos nedulka? Frown Plius, kaip spėju, ten yra spygliuočių pjuvenos, kas vėl gi nėra labai gerai augintiniui. :no:
Na bet jūsų teisė rinktis. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Vobleris
Galima naudoti atsižvelgiant į situaciją-poreikį-gyvūną,Tik reikia ,kad jis būtų natūralus,naturaliai abdirbtas ir saugus (be aštrių galų ir t.t).P.S Dėl dulkėjimo Andrius teisus.Yra nustatyta ,kad tos dulkės potencialiai kenkia gyvūnui (graužikui) su kitais gyvūnais automatiškai taipogi.Todėl ,net graužikam reikomeduojama naudoti alternatyvas ar kuo kokybiškesnes pjuvenas.
Redagavo Vobleris 2009-10-18 20:37
 
www.egzotika.info
Mo-o
Turiu aš nusipirkus maišą to mulčo. Bet kvapas labai aitrus jo.
 
Efka
na kokoso "čipsai" dulka taipogi.
 
neo
Mo-o parašė:
Turiu aš nusipirkus maišą to mulčo. Bet kvapas labai aitrus jo.


siaip kiek zinau jie yra dazomi ir netikiu, kad ekologiskais dazais
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Vobleris
neo parašė:
Mo-o parašė:
Turiu aš nusipirkus maišą to mulčo. Bet kvapas labai aitrus jo.


siaip kiek zinau jie yra dazomi ir netikiu, kad ekologiskais dazais

Joa tie dažyti tai žinoma :no: gal yra netūralių nžn.Del čipsų "dulkėjimo" čia kaip ir su pjuvenom dar ir nuo "čipsų" priklauso.Čipsai kurie yra išgaunami "iš briketo" mirkant vandenyje tikrai nedulka.O jai ir sausame pavidale tas dulkėjimas yra tai, toli gražu neprilygsta pjuvenom.Nemanau ,kad roplys yra tas gyvūnas ir tame apipavidalinime bendro konteksto ,kuris turi būt laikomas "ant pjuvenu".Nežinau jai kam atrodo patogu,praktiška,pigu,gražu pirmyn.Bet, man asmeniškai toli gražu ne.
Redagavo Vobleris 2009-10-18 22:45
 
www.egzotika.info
vic
To Vobleris ir AndriusN.Kalba ejo ne apie pjuvenas kurios yra is kart po gaterio ar kitokiu stakliu,o butent pjuvenu briketai,kurie yra piestuko storio.vaizdo terariume tikrai negadina ir kaip berasytumet apie pelyjima jo ne su ziburiu nerasit nors pas manes viename tere gyvena du vaivorukstiniai smaugliai kuriems reikalinga auksta dregme.jei as tos dregmes nesukelciau tai labai idomu kaip jie pas manes issinertu?Toliau del isbrinkimo:jei bet kuris sliekas padaro savo reikaliuka tai aplink tikrai tie briketai isbrinksta ir isyra,bet gi visa ta kruvele issemi ir jos nelieka ir dar kur smaugliai daugiausia miega ten taippat briketai per laika buna sutraiskyti tai yra isire,ko nepasitaiko zalciu terariume.Del dulkejimo taip pat bobutes pasakos kaip gali dulketi briketas?Aisku iskracius is maiso smulkiosios daleles padulka,bet taippat bet koks kraikas dulka kratomas is maiso.taip ,kad as nematau jokiu minusu tame kraike.Ir dar del medzio rusies bet koks medzio kraikas gyvunams yra daromas tik is lapuocio medienos.taip,kad jei nebandete neklaidinkite kitu
 
Vobleris
Ne nu tai mes neikime į kraštutinumus Wink galima ir ant kačių toletinio kraiko laikyt.Aš konkrečiai daugiau kalbejau apie palaidas pjuvenas (kurias aš naudoju graužiku auginime kaip ir presuotas).Bet kokiu atveju ginčas beprasmis,bet norėčiau vic matyti kaip pukštuvu drėkini presuotas pjuvenas....arba kaip jos atrodo po gyvūno "baseinėliu".Vienu žodžiu jai gerai,tai gerai.Bet aš naodoju tai kas graužikasm jiems ,kas gyvatėms jieškau labiau praktiškėsnių ir patrauklėsnių alternatyvų.Kekvieno teisė rinktis.Bet jai kalbėtumėm apie estetiką ir kaškokį naturalumą bei praktiškumą ir t.t Tai pjuvenos po laikraščioir servetėlės būtų trečioje vietoje.
Redagavo Vobleris 2009-10-18 23:08
 
www.egzotika.info
Efka
Na kas liečia dulkėjimą tai dulka manau visi kraikai. O jei žiūrėsime į gamtą - gyvūnas tikrai negyvena gamtoje ant kokoso "čipsų", o apie nedulkėjimą gamtoje net nešneku. Pjuvenos gal ir nėra pats geriausias kraikas, bet turi savų pliusu ir minusų. Tuo labiau kad dauguma užsienio veisėjų gyvates laiko ant pjuvenų (žinoma todėl, kad tai praktiška) ir nemanau jei tai būtų taip blogai, kad jų laikytų.
 
Vobleris
Efka parašė:
Na kas liečia dulkėjimą tai dulka manau visi kraikai. O jei žiūrėsime į gamtą - gyvūnas tikrai negyvena gamtoje ant kokoso "čipsų", o apie nedulkėjimą gamtoje net nešneku. Pjuvenos gal ir nėra pats geriausias kraikas, bet turi savų pliusu ir minusų. Tuo labiau kad dauguma užsienio veisėjų gyvates laiko ant pjuvenų (žinoma todėl, kad tai praktiška) ir nemanau jei tai būtų taip blogai, kad jų laikytų.

Laiko ,nes tingi kaip :evil: Grin tai nebent dėlto ,kitų pliusų aš nematau.Aišku su šiupeliu "pasšiupeliuoji" arba viska "iršprutai" ir viskas dėlto niekas nesiginčija.Nors ir su kitu substratu gali elgtis taipat.Bet kaškokių geresnių techninių charakteristikų (ypatingai dregmės) reikalaujantį gyvūną laikyt ant pjuvenu tai ka aš žinau :nezin:
Redagavo Vobleris 2009-10-19 00:03
 
www.egzotika.info
neo
nieko nebus chebra...diskusija neissemema...manau permetus galerija su gyvatemis galima pamatyti kas ant ko ka augina ir bus aisku kas ka labiau megsta...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
vic
kai gyveni tokiame miestelyje kaip manasis renkiesi ta ka gauni,ne ta ka nori.as pats mielai pereiciau ant kokosiniu,bet pas mus ju net su ziburiu nerastum.
P.S del drekinimo pjuveniniu briketu.As ant ju niekada nepurskiu vandens.Visada purskiu ant palstikiniu augalu kuriais yra apvyniotos sakos ir galines sieneles kuri yra virs sildytuvo.Tai po keliu minuciu mano smaugliai skendi ruke,o briketai islieka kieti ir nesutize
 
Efka
Šiandien senukuose mačiau lavos akmenuku pardavinėja. Ką manote apie tokį substratą?
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36151187 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma