2024m. April 18d. 14:18:34

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Varliagyviai
 Spausdinti temą
Ambystoma Mexicanum Stuffs...
HorusEye
Sveiki, Planuoju si menesi isigyti Ambystoma Mexicanum, turiu akvariuma 35l. , filtriuka, apsvietima xD. Man reikia keliu jusu patarimu. Noreciau suzinoti ar nieko netruksta jo auginimui (turiu galvoje iranga) ? Ir kaip islaikyti pastovia, vesia vandens temperatura vasara , nepakenkiant gyvunui Frown . Taip pat kokia aplinka jam sudaryti, kad jis jaustusi kuo geriau? Negaliu apsispresti kiek pirkti viena ar du, manau dviese butu linksmiau, bet ar jie elgtusi draugiskai tarpusavyje... Ir del maitinimo, zinau, kad reikia maitinti kelis kartus per savaite, bet kokiais kiekiais? Dar man kelia nerima tai, kad jie valgo zvyra, gal geriau butu akmenys? Ir galutiniai klausimai - esu skaites, kad juos galima pripratinti palaipsniui prie sausumos, padarant akvariume vietos vandeniui ir sausumai. Kiek trunka sis metamorfozes procesas? Ir kaip priziureti ji, kai jis prisitaiko prie sausumos? Kokio amziaus juos geriausia pratinti? Ir ar tai jiems nekenkia?
Tikiuosi sulauksiu atsakymu ir vertingu patarimu. Smile
 
gnom
Patariu metamorfozės net nebandyt padaryt. Tam ne tik sausumos, bet ir atitinkamų hormonų reikia. Auginau du ir problemų neturėjau, bet 35L man atrodo šiek tiek mažoka dviems.

Dėl grunto, įsidėmėk visiems laikams - jokio žvyro, smėlio ir viso kito, kas tilptų jiems į burną. Tik akmenys.

Maitinimą perprasi po kurio laiko, neperšerk. Valyk akvariumą.
 
Reptilijz
Mano draugas po 40lt parduoda juodus. Vilnius vienas didelis kitas mažas:hap::hap::hap::hap::hap:
PACKMAN, PACKMAN, PACKMAN...
 
Reptilijz
Smėlis gerai smėlį jie filtruoja. O laisvėja jie gyvena ant dumblo. Galima sakyti sudumblejusio augalų, žemių, smėlio ir kitokio ''š,, mišinio.Grin
Redagavo Reptilijz 2013-04-06 16:24
PACKMAN, PACKMAN, PACKMAN...
 
Reptilijz
HorusEye jei nori viską papasakosiu pats 3 metus auginau.

Mano NR: 863033030 Grin
PACKMAN, PACKMAN, PACKMAN...
 
aistuliukas123
Sveiki, turiu problemėlę su aksolotliu... Man atrodo, kad ji ( Stefanija) išsilaužė koją, ar kažkas atsitiko, nes pradžioje ji jos nejudino, vakar nusinėrė nuo kojos oda, tai šiandien liko tik kauliukai... Kas galėjo būti?Gal čia kokia bakterija? Šiuo metu ją atskyriau nuo kito, įkėliau į 15ltr akvą ( žinau, kad mažas).
 
Reptilijz
Aksolotlio koja regeneruosis ir ataugs po kurio laiko, panašu jog kiti aksolotliai j jo koją apkramtė arba ji buvo įstrigusi tarp akmenų. įkelk nuotrauką.
PACKMAN, PACKMAN, PACKMAN...
 
aistuliukas123
Foto nepadariau kai buvo vien kaulai, dabar jie nukrito ir liko siek tiek kojikes. Akmenuku nera pas mane akve, vien smelis ir viena olaSmile Bet ji pas mane ir siaip nelabai sveika, labai mazai valgo, kartais atrodo, kad nuryt nemoketu, pagauna krevete ( is ranku maitinama) ir ja ispjauna. Bandziau duot jaucio sirdi, saldytus kirmeliukus, krevetes, sausa maista, bet nieko needaSad Na o tas antrasis tai labai edrus, eda jaucio sirdi ir ja staigiai paima. O su ana tai vargas....
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8288
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36244806 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma