2024m. April 27d. 07:58:42

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Pitonai
 Spausdinti temą
karaliskasis pitonas
AndriusN
wielinis parašė:
sweiki turiu karaliskajy pitona pastarases kelias savaites jis tik guli sleptuveje ir net nesliauzioja visai paziurejau snd atrodo jis kaip melynas kazkoks akys baltos o oda melsva gal kas zinot kas cia yra? beja del apetito nesiskundzia valdo ir nesispyrioja.gerti irgi gere. zadu vest pas veterinara bet sakau gal cia nieko tokio gal kas ka patarsit ? aciu


Nertis ruošiasi ir tiek. O, kad šliaužiotų jis, tai net nesitikėk, čia ne toks gyvūnas, "veiksmas" bus labai retai. Šiaip, tau dar negalima buvo jo pirkt, nes man net oda šiaušiasi iš to siaubo, kaip tu nieko apie jį nesupranti, tai kokia gali būt kalba apie jo sveiką ir pilnavertį gyvenimą pas tave.
Redagavo AndriusN 2009-07-30 21:39
"Šalta!" (P. Coelho)
 
wielinis
AndriusN parase:
Nertis ruošiasi ir tiek. O, kad šliaužiotų jis, tai net nesitikėk, čia ne toks gyvūnas, "veiksmas" bus labai retai. Šiaip, tau dar negalima buvo jo pirkt, nes man net oda šiaušiasi iš to siaubo, kaip tu nieko apie jį nesupranti, tai kokia gali būt kalba apie jo sveiką ir pilnavertį gyvenimą pas tave.


aciu uz pasakyma nu matai cia mano pirmoji gyvate kazkiek skaiciau pries pirgdamas o daug ko dar nezinau nu bet tikiuosi kad suzinosiu ir jei su manim bus viskas ok . o del nezinojimo tai niekas nera visazinis o tokie dalykai (gyvunai) su instrukcija neparsidavineja....
 
-
AndriusN
aciu uz pasakyma nu matai cia mano pirmoji gyvate kazkiek skaiciau pries pirgdamas o daug ko dar nezinau nu bet tikiuosi kad suzinosiu ir jei su manim bus viskas ok . o del nezinojimo tai niekas nera visazinis o tokie dalykai (gyvunai) su instrukcija neparsidavineja....


Prašom, bet vis gi atsakingas šeimininkas visada prieš pirkdamas susirenka kaip įmanoma daugiau informacijos. Ir čia taikoma ne vien tau, daug tokių gudruolių čia yra, kurie nusiperka gyvūną žinodami tik minimalią info ir aiškina, kad beauginant sužinos daugiau. Bet mano kvaila filosofija teigia, jog ant gyvūno eksperimentuot nereiktų. Smile

O dabar prašymas tau, wielinis, užsipildyk anketą, jei nesunku. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
supertiger
pritariu, kad pries perkant reikia turet bent minimalei ziniu kas kaip vyksta su gyvate. kai gyvate neriasi visai nereiketu duot valgyt...
 
wielinis
tai minimaliai as ziniu ir turiu bet preis perkant sake kad neturetu nertis iki puses metu o mano gyvatej tik 4 menesiai.beja anketos nerandu paspaudziau ant to nebijok gincytis ir nieko neatidare o gal ne ten reikia spausti dar karta aciu uz patarimus.
 
-
neo
wielinis parašė:
tai minimaliai as ziniu ir turiu bet preis perkant sake kad neturetu nertis iki puses metu o mano gyvatej tik 4 menesiai.beja anketos nerandu paspaudziau ant to nebijok gincytis ir nieko neatidare o gal ne ten reikia spausti dar karta aciu uz patarimus.


gal gali pasakyt kas per pardavejas tau taip sake? ir prie ko cia AndriausN "nebijok gincytis"? cia jo toks jumoras...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
AndriusN
Čia ne humoras. Čia tiesiog mano originalus "parašas". Anketos redagavimas dešinėj pusėj pačiam viršuj. Wink Sėkmės ieškant. Jei ir dabar nerasi, tada padarysiu tau screenshoot'ą. Grin
"Šalta!" (P. Coelho)
 
wielinis
matai tu jo vistiek nezinosi nes jis ne lietuvoj gyvena tas pardavejas bet jei lb nori ir moki anglu kalba bej turi saskaitos nemazai galiu susaudyt tau jo nr Grin
manau kad pries perkant gyvate reikia zinoti ziauriai minimaliai nes yra forumai ir aprasymai tai is ju viska gali suzinot nemanau kad jus pries pirgdami studijatot gyvaciu knygas puse metu o paskuj ryzotes nusipirkti Smile
 
-
Stakta
wielinis parašė:
matai tu jo vistiek nezinosi nes jis ne lietuvoj gyvena tas pardavejas bet jei lb nori ir moki anglu kalba bej turi saskaitos nemazai galiu susaudyt tau jo nr Grin
manau kad pries perkant gyvate reikia zinoti ziauriai minimaliai nes yra forumai ir aprasymai tai is ju viska gali suzinot nemanau kad jus pries pirgdami studijatot gyvaciu knygas puse metu o paskuj ryzotes nusipirkti Smile


Kaikurie čia metais studijuoja apie gyvūnus ir tik poto juo įsigyja, yra ir tokiu kurie ne viena jau supūdę, ar tesiog pamete, paskaitęs straipsnius rasi ir tokiu kurie savo šeimos narius prarado dėl vienokio ar kitokio aplaidumo ar tiesiog dėl žinių trukumo. Taip kad įsigyt gyvūna neturint bent vidutiniu žiniu yra visiška nesamonė. O pasakimas, kad palaipsniui išsiaiškinsi tas pats, kas padėt augintini į keptuvę ir eit skaityt foruma. Na kad nesušaltu kol tu aiškinsies kokios jam temperatūros reikia Wink
Redagavo Stakta 2009-08-01 02:55
 
http://staktosvoras.lt
Loona
wielinis parašė:
manau kad pries perkant gyvate reikia zinoti ziauriai minimaliai nes yra forumai ir aprasymai tai is ju viska gali suzinot nemanau kad jus pries pirgdami studijatot gyvaciu knygas puse metu o paskuj ryzotes nusipirkti Smile


Sprendžiant iš pirmo klausimo, tau iki minimalių žinių dar daug trūko. Apie tai ir eina kalba, kad reikia bent išmokti pažinti gyvūną, prieš jį nusiperkant.

Iš kur tu žinosi, kaip išsirinkti sveiką gyvūna? Tau bet kuris pardavėjas pamatęs, kad nieko nesupranti pateiks mažiausiai paklausų gyvūną, kaip patį nuostabiausią. Gali nusipirkti neėdanti, iš gamtos, ligotą ir nieko nesuprasi jei nesidomėsi stipriai iš anksto.

Kvailas požiūris ir tiek.
 
wielinis
gal ir nezainau kaip isirinkti sveika o gal tokio net nenorejau nes ta kur pirkau jis sirgo odos parazitai ir su tokiu gydimu kuriuo jie gyde manio gyvatyte ji paprasciausiai butu numirus bet as ja nupirkau ir veziojau pas veterinara ir jis man ja pagyde tai nemanau kad tokie kurie zino kaip isigingti sveikas gyvates ir palikti sergancias miriom turi nors kiek meiles gyvunam.
 
-
wielinis
sveiki dar karta gal padesi klausiu vel is nezinojimo mano pitonas jau beveik nusinere galva ir apacia jau nusinerusi o visas dar ne atrodo jis ziauriai nes sudziuves kaip pirstas bandziau pamaitinti pries keles dienas tai nevalge peles puole ir kando i ranka o ne i pele paskuj po ilgu zaidimu puole i pele bet isspjove nevalge.tai mano klausimas toksai ar normalu kad puola ant zmogaus? ar puls ir ateity? gal pabandyti snd vel pamaitinti? isanksto aciu
nelysk man i galva nenuodink man proto
 
-
AndriusN
wielinis parašė:
sveiki dar karta gal padesi klausiu vel is nezinojimo mano pitonas jau beveik nusinere galva ir apacia jau nusinerusi o visas dar ne atrodo jis ziauriai nes sudziuves kaip pirstas bandziau pamaitinti pries keles dienas tai nevalge peles puole ir kando i ranka o ne i pele paskuj po ilgu zaidimu puole i pele bet isspjove nevalge.tai mano klausimas toksai ar normalu kad puola ant zmogaus? ar puls ir ateity? gal pabandyti snd vel pamaitinti? isanksto aciu


Naudok skirybos ženklus!!!!
Kiek supratau tiek bandysiu atsakyt. Pabandyk terariume pakelt drėgmę, jei dar visas neišsinėręs. Po to bandyk maitint. Kad kanda, tai lyg ir normalu, gyvas padaras juk.
Šiaip, tai man gaila pitono. Jau jei sąlygų normalių negali suteikt, tai gal geriau ir neaugint, nes patarinėt elementariais klausimais čia visiems jau yra "užknisę". Visų pirma skaitant forumą tikrai atrastum atsakymus. Ir ne vien apie pitonus reiktų paskaityt, o bendrai apie gyvates. Wink
Nieko naujo neparašiau, vėl "dėjau" pamokslą, bet...
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Vobleris
Jai nemačis (spėju ,kad ne) ,nes jau užleista Sad Pitonui privestina :yes:šilto vandens,vonelė.......Leidi su priežiūra jam "atmirkti",paskui "laupai" pats.Bet niekada,nereikia lupti per juodą pirevertą, jai nesilupa :no: ,nes paskui gali būt dar rimtesnių problemų....Negerai jai nėrimasis užsiteses,bet jai "plėši" per anksti ,pasekmės būna Sad Šiuo atveju :geek: matomai blogos sąlygos ,neleido jam tinkamai išsinerti iki galo....Padaryk viską, kaip tur būt.
Redagavo Vobleris 2009-08-16 19:39
 
www.egzotika.info
neo
maudynes daznai padeda nunert oda, su tokiais dalykais teko susidurt, tik ziuret reikia kad nuo galvos, akiu gerai nusinertu oda...paskui kai sasiska "lupi" i uodegos gala Grin
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
wielinis
Andriau N-----gal jau uzteks tavo mandru sampratavimu ateityje tik atsakyk i klausima ir uzteks o jei turi bedu gali visai neatsakineti yra ir kitu kas gali padeti nereiksdami savo ismanimo lygio.aciu kartais man tai net juokas ima kaip sako kaip tu nieko nezinai ir laikai gyvate. ir jei kam idomu tai pasakysiu pamaciau ir nusipirkau ir laikau tai vat.ir neziurinejau nevazevau i afrika ir nestebejau ju. todel dbr kaip nzn tai ir paklausiu.yra zmoniu kurie normaliai patare o yra tokiu kaip --- Andrius N ---- ISMANELIS---- tai isikalineja beatsakinedamas kad jau lb didelis profesorius. matyt gyvaciu ferma turi Grin sorry kas isizeis bet cia tik mano nuomone





MYLEK MANE ARBA NEKESK :*

nelysk man i galva nenuodink man proto
 
-
mmssms
Apgailėtina situacija ir žmogaus požiūris... Net aš , kuri net nesiruošia auginti gyvatės ir niekada pernelyg nesidomėjo gyvatėmis, ypač pitonais , yra žinomi atsakymai į wielinio klausimus...o čia, jau nusipirkus gyvūną, domėtis elementariausias dalykais... Aš tavo vietoj žmogau, dar padėkočiau jiems už atsakymus, o ne bandyčiau išreikšt priešišką ir nedėkingą nuomonę..
Visą dieną gieda ir neatsigieda vieversys pavasarį. ( Iš japonų poezijos)
 
ezhiukas_ruke
Tai kad Wielini pasiskaityk pats, kaip parašei...:trenk:
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
GiX
wielinis parašė:
Andriau N-----gal jau uzteks tavo mandru sampratavimu ateityje tik atsakyk i klausima ir uzteks o jei turi bedu gali visai neatsakineti yra ir kitu kas gali padeti nereiksdami savo ismanimo lygio.aciu kartais man tai net juokas ima kaip sako kaip tu nieko nezinai ir laikai gyvate. ir jei kam idomu tai pasakysiu pamaciau ir nusipirkau ir laikau tai vat.ir neziurinejau nevazevau i afrika ir nestebejau ju. todel dbr kaip nzn tai ir paklausiu.yra zmoniu kurie normaliai patare o yra tokiu kaip --- Andrius N ---- ISMANELIS---- tai isikalineja beatsakinedamas kad jau lb didelis profesorius. matyt gyvaciu ferma turi Grin sorry kas isizeis bet cia tik mano nuomone




Tavo vietoje iš vis tylėčiau, nes atrodai per laido galą, kad esi silpnaprotis. Rašyba 5 klasės vaiko, o apie skyrybos ženklus iš vis turbūt negirdėjai?
Kai kurie žmonės prieš perkant gyvūnus nors minimaliai pasiskaito apie jį, t.y. šiek tiek košės galvoje turi ir atsakomybės ir neuždavinėja tokių absurdiškų klausimų. Man gėda būtų uždavinėt, greičiau jau forumą tyliai pasiskaityčiau ir užpildyčiau spragas, bet ne, reikia parėkaut, parodyti kokia asmenybė esu, kaip šuniui pažymėti teritorija (nevykusiai) reikia.

Niekam čia neįdomu, ką tu manai apie kai kuriuos dalyvius, geriau pasirūpink savo pitonu.
Redagavo GiX 2009-08-18 09:33
 
www.scorpions.lt
Pagan
Wielini, tau pirštus reiks nukapot, jeigu numarinsi savo pitoną. Aš 3 mėnesius domėjausi gyvatėmis, o vėliau ir konkrečia rūšim, kurią vėliau įsigyjau. Žodžiu buvau pasikaustęs šiokiom tokiom žiniom, bet pirkdamas vistiek abėjojau ar sugebėsiu gerai pasirūpint, ar žinau pakankamai. Tavo atvėju, tu beveik didžiuojiesi savo nežinojimu. Tai neatsakinga ir kvaila, o dabar bėk savo pitono mirkyt ir gelbėt, kol dar turi pirštus.
Oh rly?
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8303
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36255692 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma