2024m. April 16d. 22:50:18

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
Gyvais ar šaldytais?
Vygis
... O gauti jų tai kiek žinau Lietuvoje šaldytų galima tik pas herpetologą (Saulių iš Vėžaičių)...
klysti, dar yra pas Vilmantą (tado Ivanausko muziejuje kaune) ir labai pigiai :yes:
 
evalduxx
Na nesu niekada pirkęs tai nežinau, tad va dar vienas variantas lėkti pas Vilmantą ir įsigyti. Wink
 
herpetologas
Vilmantas prekiauja mūsų produkcijaWink
Redagavo mildaster 2008-01-04 14:57
su egzotika idomiau
 
yovi
Nu, kad nelabai, gal kažkiek...Kas buvo pas jį rūsy, turėtų suprastGrin ir šiaip jis viščiukų dar prigalabijęs turi šaldiklyjeGrin
Redagavo mildaster 2008-01-04 14:58
 
orpa
Sveiki,

aš asmeniskai šeriu negyvais(nes girdėjau, kad jei gyvus duosi - paskui į rankas negalėsi paimt)...

O šiaip paskutinis valgymas buvo sveiku protu nepaaiškinamas: vakar dariau valgiui (sau) jautienos troškinį - tai idomumo dėlei įdėjau jautienos gabaliuką (žmogaus kąsnio dydžio) ir visai apie jį pamiršau... ir ką jūs galvojat, ryte neberadau jo Shock

Lampropeltis mano mėnesio amžiaus ir surijo visą tą juostelę :hap:

Išvada tokia: jei neturi peliuko šalia, gali bandyt ir jautieną (o gal net ir kokią kitą mėsą) duot :thumb:

P.S. jei yra ekspertų, kurie mano, kad padariau negerai, t.y. kad tokia mėsa gyvatei kenkia ar pan. - informuokit, prašau Wink
Redagavo mildaster 2008-01-04 15:03
l.p.woodiny
a.mexicanum #3
e.macularius
Atelerix albiventris/Atelerix algirus
ir t.t.
 
neo
as paivairinu menu tik vistienos file gabaliuku...kiek zinau jokia kita mesa netinka gyvatem...
 
Mariezas
Manau geriau paįvairint kitos rūšies griaužiku,nei išpjova.
 
Richardas
Kalakutiena pranašiau nei vištiena (mažiau riebi).Šeriant mėsa vienas trūkumas:Skurdus maistas-nėra kalcio,skaidulų.daugybės grupių vitaminų ir mineralų ir....Tikrai nėra viso to ko yra kokiam visame gyvūne.Bet ,gerai pasirūpinus-vitaminais(gerais) ir mineralais-patogu .Tik(sudėtinga sušerti) sunku, nes nemėgsta ropliai vitaminų-skonio.Reikės gudrauti,,barstyti ant galo prieš užsičiaupiant (skistus galima išvirkšti i mėsą)
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
neo
Richardas parašė:
Kalakutiena pranašiau nei vištiena (mažiau riebi).Šeriant mėsa vienas trūkumas:Skurdus maistas-nėra kalcio,skaidulų.daugybės grupių vitaminų ir mineralų ir....Tikrai nėra viso to ko yra kokiam visame gyvūne.Bet ,gerai pasirūpinus-vitaminais(gerais) ir mineralais-patogu .Tik(sudėtinga sušerti) sunku, nes nemėgsta ropliai vitaminų-skonio.Reikės gudrauti,,barstyti ant galo prieš užsičiaupiant (skistus galima išvirkšti i mėsą)

Richardai, o esi bandes pilti skystus vitaminus i inda su vandeniu?
 
Richardas
Nelogiška :no: neaiški doze,stiprus kvapas-skonis .Roplys gali mirt-bet negerti.Ira vitaminai pilami i vandeni vandens gyviams-va tie tai gerai ropliams gyvenantiems vandenyje.
Redagavo Richardas 2008-04-20 16:15
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
herpetologas
siais laikais yra puikiu vandenyje tirpstanciu vitaminu kurie netgi stabdo vandens rugimo procesa kuriam laikui,bet jei tik yra galimybe vitaminus suleist i maisto objekta prisilaikant vartojimo instrukcijose nurodomu kiekiu gyvuno masei ir t.t tai patikimiau o vandeny tirpstantys vitaminai puikiai pasitarnauja kai kuriems driezams,patikimas mineralu saltinis negazuotas mineralinis vanduo pvz felzumoms,Smile chondropitonams.
su egzotika idomiau
 
Ausraa
evalduxx parašė:
Gali padėti prie jo ir palikti, jeigu jau pratintas tai suvalgis. Jeigu ne tada pajudink prie jo nosį, tačiau nesugalvok pabaksnoti jam į nosi su tuo grobiu. Jeigu ir taip neveikia, tada paiimk biški prapjauk, tam peliokui galvyte, kad kvapas būtų pacuko, ir vėl pamaskatuok arba palik, ir viskas, turėtu valgyti.


O kodel negalima pabaksnoti?Frown
Ir kitas klausimas: ar tikrai gyvaciukas puls rankas (net jei ir labaaaaai letai jas judinsi), jei dazniausiai gaus gyva maista?
Redagavo Ausraa 2009-04-17 14:04
šeriant gyvates iš lauko pagautais gyvūnais (o tas galioja VISIEMS lauko gyvūnams, pvz., sliekai, varliagyviai, driežai ir t.t.) yra vienas BET: gyvatė 100% užsikrės parazitinėmis kirmėlėmis (greičiausiai apvaliosiomis)

Iš egzotinių padarų auginu kol kas tik Testudo horsfieldii .

http://2g.lt/
 
Ausraa
multikas parašė:
Aš asmeniškai maitinu savo žalčius tik gyvais žiurkiukais. Lig šiol jokių problemų dėl to neturėjau. O gyvatė l. pyromelana pas mane valgo tik gyvus lietuviškus driežiukus, o peliukų niekaip neima Sad

Beje, koks yra tas maitinimo procesas su šaldytais peliukais, nes neesu niekad to bandęs. Kaip jais šerti, kur juos laikote užšaldytus, koks jų galiojimo laikas, ir iš kur jų gauti?


O tu ar gaudai tuos drieziukus (jei taip, siulau to nebedaryti, mat jei visi taip prades daryti, gali visai but mazai driezu- ta pati galima pasakyti ir apie varles bei rupuzes, mat kol visiskai jos subresta ir pradeda poruotis praeina ne maziau kaip 3 metai, o kaip zinia, labai mazai varliu bei rupuziu sulaukia 3 metu Sad ).
šeriant gyvates iš lauko pagautais gyvūnais (o tas galioja VISIEMS lauko gyvūnams, pvz., sliekai, varliagyviai, driežai ir t.t.) yra vienas BET: gyvatė 100% užsikrės parazitinėmis kirmėlėmis (greičiausiai apvaliosiomis)

Iš egzotinių padarų auginu kol kas tik Testudo horsfieldii .

http://2g.lt/
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8282
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36242709 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma