2024m. April 20d. 02:28:37

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
Gyvais ar šaldytais?
Mariezas
Sveiki, tai vat noriu paklaust visų nuomonės: kaip manot, kaip visas gyvates, smauglius, žalčius ir t.t reikėtų šerti: gyvais peliukais ar šaldytais/šviežiai pridaužtais? Smile Pasakykit savo nuomonę, kas netingit Smile
Redagavo mildaster 2008-01-04 13:16
 
evalduxx
Hm, na mano nuomonė būtu vienareikšmė, šaldytais arba šviežiai užmūštais. Didžiasia priežastis būtų tokia, kad gyva tarkim žiūrkė, ar panašus stambesnis graužikas, gali perkasti gyvačiokui odą ir paprasčiausiai vėliau gali kilti problėmų su gijimu, bei infekcijomis.
 
AndriusN
Manau,kad šaldytais arba užmuštais šviežiais,nes pažiūrėjus vaizdelius kaip atrodo žiurkės apkandžiota gyvatė,tai nelabai norisi rizikuot... Grinead:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Mariezas
Na bet pvz jaunesnius smaugliukus mažais peliukais, aš manau, galima. Tokiais kątik iš lizdo išėjusiais, už uodegos laikai, kol puola ir viskas. Na nežinau, kuo daugiau nuomonių, tuo įdomiau Smile
Redagavo mildaster 2008-01-04 13:19
 
evalduxx
Na manau pamaitinus gyvu maistu, vėliau gali kilti problėmų su įsiūlymu negyvo maisto. Tad manyčiau geriausia būtų maitinti nuo mažens negyvu, beabejo čia kiekvieno žmogaus asmeninis pasirinkimas, tačiau abejoju ar kas nors maitindamas gyvu maistu norėtu, kad jo gyvūnui įkąstu kokia nors žiūrkė, ir jį sužalotu, o dažniausiai apie tai pamąsto žmonės, tik tada kada tai atsitinka.
 
Mariezas
Nu aš kai maitinu, tai palaikau žiurke už uodegos ir chana Smile
Redagavo mildaster 2008-01-04 14:38
 
evalduxx
Mariezas, nepiršiu savo nuomonės, buvau davęs nuorodę su pasėkmėmis, įvaizdi galėjai susidaryti pats. Tad nėra čia ką daugiau diskutuoja.
 
Efka
Na manoji gyvo maisto nebeima. kartą jai buvo pelė įkandusi į galvą (ačiū dievui, liko gyva). Na dabar tik negyvą ima, gerai, kad nors ima Smile
Redagavo mildaster 2008-01-04 14:46
 
mildaster
negyvo maisto, be jau išvardintų, yra dar vienas privalumas: prisiperki maišelį šaldyto gėrio ir naudoji pagal paskirtį ilgesnį laiką. o gyvi tai ką. smirda, krebžda. be to, mažiukų peliukų nevisad ir nusipirkt gausi. Grinead:
master of disaster
 
http://mildaster.wordpress.com
evalduxx
Beje, sušaldyti peliokai praranda dalį vitaminų, ne taip kaip šviežiai užmušti, tad tokį maistą reikia kartais pafarširuoti papildomais vitaminais Smile
 
Mariezas
Na pas mane greitu laiku ir šaldyto, ir šviežio bus Smile tai problemų neturėtų būt Smile
Redagavo mildaster 2008-01-04 14:47
 
mildaster
tai kad. vitaminus, kiek girdėjau, reikėtų karts nuo karto vistiek tiekti. nesvarbu, ar gyvais, ar šaldytais šeri.. Smile
master of disaster
 
http://mildaster.wordpress.com
Mariezas
Na nežinau, aš tai jokių vitaminų gyvačiukam, tik driežam pilu ant vabalų Smile
Redagavo mildaster 2008-01-04 14:50
 
evalduxx
Tai jop, ale šaldyti daugiau praranda, tad juos biški daugiau pavitaminizuoti reikia Smile
 
titana
noriu savo kelių mėnesių kukurūzinuką pradėt maitint šaldytu maistu. kaip ir ką reikėtų pirmiausia daryt? ar atšildytą peliuką paprastai padėt prieš jį, ar palaikyt už uodegos, kol jis pagriebs?
Redagavo mildaster 2008-01-04 14:52
 
evalduxx
Gali padėti prie jo ir palikti, jeigu jau pratintas tai suvalgis. Jeigu ne tada pajudink prie jo nosį, tačiau nesugalvok pabaksnoti jam į nosi su tuo grobiu. Jeigu ir taip neveikia, tada paiimk biški prapjauk, tam peliokui galvyte, kad kvapas būtų pacuko, ir vėl pamaskatuok arba palik, ir viskas, turėtu valgyti.
 
garsas
evalduxx parašė:
Beje, sušaldyti peliokai praranda dalį vitaminų, ne taip kaip šviežiai užmušti, tad tokį maistą reikia kartais pafarširuoti papildomais vitaminais Smile

aš ir gyvus pafarširuoju kas antrą kartą
 
Deleted_User
mildaster parašė:
negyvo maisto, be jau išvardintų, yra dar vienas privalumas: prisiperki maišelį šaldyto gėrio ir naudoji pagal paskirtį ilgesnį laiką. o gyvi tai ką. smirda, krebžda. be to, mažiukų peliukų nevisad ir nusipirkt gausi. Grinead:


O kur tokių gaut ??!
Redagavo mildaster 2008-01-04 14:53
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
multikas
Aš asmeniškai maitinu savo žalčius tik gyvais žiurkiukais. Lig šiol jokių problemų dėl to neturėjau. O gyvatė l. pyromelana pas mane valgo tik gyvus lietuviškus driežiukus, o peliukų niekaip neima Sad

Beje, koks yra tas maitinimo procesas su šaldytais peliukais, nes neesu niekad to bandęs. Kaip jais šerti, kur juos laikote užšaldytus, koks jų galiojimo laikas, ir iš kur jų gauti?
Redagavo mildaster 2008-01-04 14:55
 
evalduxx
Galiojimo laikas tol kol neatšildai, šaldomi jie yra kameroje, tenais ir laikomi, geriausiai, kad būtų vakuumas. Maitinimo procesas paparastas atšildai peliuką, kad ir tarkim šiltame vandenyje, peliuko kūno temperatūra logiškai mąstant turi būti virš 30C visgi šiltakraujis gyvūnas buvo, tada paimi ir makaluoji gyvatei prieš nosi ir viskas, jeigu pripratinta ar alkani tai valgys, jeigu nepripratinta tai dar pasižaisti teks su jos pripratinimu. O gauti jų tai kiek žinau Lietuvoje šaldytų galima tik pas herpetologą (Saulių iš Vėžaičių). Nors beabejonės gali pats prisišaldyti ir viskas.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247521 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma