2024m. April 16d. 19:28:58

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
Lampropeltis triangulum sinaloae
unis
PATARKIT!!!prieš savaitę parsinešiau sinaloją (tai mano pirmoji gyvatė). 3-čiadienį į terą įmečiau jai peliuką (buvau pietums nusimuilinęs iš darbo, labai neturėjau laiko, kad šert ne terariume, laukt iki rytdienos nenorėjau, nes galvojau, kad gali nukeipti peliukai). taigi kartu papietavom, aš - kotletą, ji-peliuką. sekančią dieną buvau laisvesnis, tai kol tvarkiau terą sinalojką pasodinau į kibirą ir įmečiau 2 likusius peliukus. vieną ji prarijo, antro nelietė. po kiek laiko atsargiai perkėliau gyvatę į terą. ji truputi pašliaužiojus užsikasė durpėse (iki to ji gulėdavo susirangius po šaka). dvi paras nemačiau jos išlindusios, maniau, tegul virškina. vakar radau atrytą peliuką, prarytą prieš dvi paras ir išmatų.... (išsivalė per abu galus):nezin:manau, taip neturėtų būti?
Redagavo mildaster 2008-01-04 23:08
Mokytis.Mokytis.Mokytis...
V.I.Leninas
 
evalduxx
Galbūt buvo perdidelis grobis todėl ir atryjo, galbūt netiko temperatūra ar kokios sąlygos, galbūt per greitai paėmei iš to kibiro papietavusią, beje peliukai abu gyvi buvo kibire? Gal sunervavo taviškią sinalojką, ir viskas, o galbūt net nežinau kas gali būti daugiau.
 
unis
nemanau, kad peliukai per dideli. dėl temp. šalčiausias kampas 24oC,po lempa 30-31.šildymo kabelis kiaurą parą įjungtas, lemputę išjungiu kai pats einu gult, įjungiu, kai keliuosi....taigi lempa dega apie 15-16val per parą
p.s.pamiršau paminėt, tą rytą, kai sušėriau pirmą peliuką, ji išsinėrė........
gal tame šuo pakastas?
Redagavo mildaster 2008-01-04 23:11
Mokytis.Mokytis.Mokytis...
V.I.Leninas
 
evalduxx
Lempa gal trikdo? Visgi gamtoje saulė nešviečia 15-16 val., aišku jeigu pas tave ne kokia kitokia lempūtė. O šiaip tai didžiausia tikimybė, kad trikdo tas kitas peliokas, visgi du buvo inde, arba kaip ėmiai nepatiko jei ir viską atryjo.
 
Neonaz
gal per greitai ta daviai paliuka? nes sakai kad sekancia diena vel daviai....
Redagavo Neonaz 2006-12-10 11:31
 
AndriusN
Iš viso to galima daryt išvada,kad peršėriai savo gyvačiuką...
"Šalta!" (P. Coelho)
 
unis
tikėsimės, kad viskas bus gerai. klaidų daryti nesinori, tad su malonumu išklausysiu visų patarimų:thumb: ypatingai norėčiau, kad atsilieptų tie, kas augina pienines gyvates:aciu:
Redagavo mildaster 2008-01-04 23:13
Mokytis.Mokytis.Mokytis...
V.I.Leninas
 
mildaster
Jokios tragedijos, kad atrijo ji tą peliuką. Smile jeigu atrys kelis kartus pastoviai, tada verta nervintis bus. kitą kartą pašėręs palik ilgesniam laikui savo sinaloją kibirėly.
master of disaster
 
http://mildaster.wordpress.com
cleya
mano "PIENO" gyvačiukė taip pat kartelį atrijo peliuką:yes: -išsivalė organizmą nuo pertekliaus:hap: ..žinai, kartais ir žmonės taip daro:laugh:
Redagavo mildaster 2008-01-04 23:14
gudri kaip zaltysWink ir neklastinga kaip balandisSmile
 
unis
cleya,ar seniai ją turi? kokio maždaug dydžio?
Redagavo mildaster 2008-01-04 23:15
Mokytis.Mokytis.Mokytis...
V.I.Leninas
 
Linius
kažkur skaičiau, gal ir čia kažkur, kad pieninės tipo nepersiėda, jaučia saiką... bent jau maniškė dviejų iškart neryja, kartą pamėginau ir daugiau nesiūlau. Maždaug kartą į savaitę gauna porciją, ir tai ne visada iškart puola, kartais ir kitos dienos mirtininkas sulaukia :evil:
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
mildaster
ėda tos pieninukės. maniškė mažylė užvakar 3 naujagimius peliukus patvarkė. Smile
master of disaster
 
http://mildaster.wordpress.com
unis
taip ,iškart neryja. kurį laiką šliaužioja aplink, uostineja, ragauja. paskui paima peliuką, apsivynioja ir pradeda ryti. antrą peliuką paima ir suryja be jokių ceremonijų: nesirango, neapsivinioja. ir dar maniškis visad ryja nuo uodegos, gal nieko blogo, bet norėtųsi, kad tai darytų nuo galvos
Redagavo mildaster 2008-01-04 23:17
Mokytis.Mokytis.Mokytis...
V.I.Leninas
 
cleya
mano ryja nuo galvosGrin
A.Slučka man ją padovanojo 1 dienos amžiaus:hap:, tai jai dabar yra :read:
jai sausio mėnesį bus 5 mėnesiai; išsinėrė kažkur prieš 2-3 savaites, išnaros ilgis - 40 cm.Wink
Palyginus Liniaus ir mano SINALOJAS:alus: tai jo žymiai stambesnė ir didesnė - nes Antanas SUPERRRR GERAI jas maitina, o maniškė panaši į mane - liekna kaip sliekas:jeee:
P.S.praėjusią savaitę surijo 2 peliukus, bet daviau kiekvieną skirtingomis dienomis - įprastinė jos porcija: 1 peliukas per savaitę; ko gero, 2 jai pasirodė per daug:nezin:Wink
Redagavo mildaster 2008-01-04 23:20
gudri kaip zaltysWink ir neklastinga kaip balandisSmile
 
Linius
dydis gali skirtis ir ne tik nuo laikymo sąlygų, berods ir patinai nuo patelių skiriasi, ar klystu...Wink Na, vasarą palyginsim, gal mano jau bus mažesnė Smile:alus:
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
cleya
jap, tu teisus Liniau:clap: manau, kad pas tave bus panele, o pas mane vaikinas... teks vardus keistiGrin
gudri kaip zaltysWink ir neklastinga kaip balandisSmile
 
Linius
Ir pakeisim, o gal ir sukeisim Grin:alus:, gaila, kad brolis su seseria, o tai perspektyvoj gal ir dar ką nors suorganizuotumėm :laugh::trenk:
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
unis
mano pelių tiekėjai švenčia:alus:tai galvojau, kad maniškei teks papasninkaut. bet atsargai turėjau užšaldęs kelis peliukus... vakar atšildžiau. surijo. reiškia, viskas OK
Redagavo mildaster 2008-01-04 23:22
Mokytis.Mokytis.Mokytis...
V.I.Leninas
 
mea_lioka
... Frown
.. Ar reikia sinalojai duoti kokių vitaminų? kokių? kur jų įsigyti?

( šeriu kartais šaldytais, kartais gyvais naujagymiais. mes 30cm dar :naiv: )
 
MosNos
Sveiki, aš ne per seniausiai įsigijau "Lampropeltis getula holbrooki" tačiau ko ko, bet maitinimo problemų tai tikrai nepastebėjau. šeriu tik gyvais ir nematau tame problemų; kaip tik manau, privalumas yra gyvas maistas, kuris neduoda augintiniuj "nuobodžiauti" ir "pasenti" . Maniškė net negalvoja, pamačus peliuką, ji iš karto kanda o poto ir ryja nieko negalvojus, o šeriu: jei vidutinis peliukas, tai į 2 savaites 3 jei didesni, tai po 1 į savaitę. mano augintinio ilgis - apie 90cm. visose dokumentacijose rašo, jog suaugusiai reikia 2 didelių pelių kartą į 2 savaites.

Šita atrijimo problema, manau, buvo del peršėrimo. turbūt nusipirkai gerai pamaitintą, ir jai buvo perdaug; atrijimas - labai normalus dalykas, ir nematau nieko čia blogo, patys kai persivalgom irgi nekas buna Grinead:
Redagavo mildaster 2008-01-04 23:27
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8282
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36242465 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma