2024m. April 19d. 23:46:22

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
chamelionas negeria
banguolex
LABA DIENA.:help:Kaledoms gavom chameliona,tik,kad jis negeria vandens,turi gyrdykla ir seip lasinam,bet negeria ir gana,ka daryti?
 
Vobleris
Koks tai chameleonas ? jai Šalmagalvis, turi gert ir iš indelio.Gal geria ,bet tiesiog nepastebite ? padrekinus turi gert ir nuo augalų (dekoracijų) arba terariumo sienelių.
 
www.egzotika.info
banguolex
cia mano chamelionas....tik nezinau koks jis,gal pasakytumet?
Redagavo banguolex 2012-01-03 17:09
 
Loona
banguolex parašė:
LABA DIENA.:help:Kaledoms gavom chameliona,tik,kad jis negeria vandens,turi gyrdykla ir seip lasinam,bet negeria ir gana,ka daryti?


Ar maitinasi? Jei taip tai kuo?

Temperatūros ir kitos laikymo sąlygos taip pat įtakoja tai būtų gerai, jei aprašytum laikymo sąlygas detaliau įdėtum keletą nuotraukų terariumo ir paties chameleono.
 
banguolex
bandziau ikelti nuotraukas kasko nesigauna..bandysiu dar.
 
Vobleris
atsiuskit vobleris1@gmail.com ikelsiu.
 
www.egzotika.info
banguolex
issiunciau nuotraukas,tik gal nelabai gerai matosi.temperatura 28 pastoviai drekiname.maitinom kas antra diena ,bet jis apetitu nesiskundzia tai nusprendem duoti po mazesne porcija,bet kiekviena diena.maitinam dvieju rusiu kaskokiom lervom kuriuos patare parduotuveje,sviesas laikau ijungtas 12-14 val. ir dar...nezinau koks tai chamelionas.Sad
 
Vobleris
...
Vobleris prisegti paveiksliukai:
vien.jpg

 
www.egzotika.info
Vobleris
....
Vobleris prisegti paveiksliukai:
du.jpg

 
www.egzotika.info
Vobleris
...
Vobleris prisegti paveiksliukai:
trys.jpg

 
www.egzotika.info
paulina
kokia dregme terariume?
Daug visokio gerio Smile
 
banguolex
dar nenusipirkom dregmes matuoklio ,bet turetu buti pakankamai dregna,nes purskiam ir slabdom grunta keliskart per diena
 
banguolex
gal kartais zinot koks tai chamelionas
 
kiminis
man panašus į Chamaeleo calypratus
Armpower.lt
 
banguolex
panasus i calypratus......ziurejau internete ,tai jie buna visokiu spalvu...bet mano tik nakti baltas pasidaro, o seip nelabai keicia spalvas tik siek tiek tamseja arba svieseja.Gal todel ,kad patele?
Redagavo banguolex 2012-01-04 12:12
 
Loona
Išsiaiškink chameleono kilmę. Net jei tai dovana visą laiką gali paklausti iš kur jis yra gautas. Tada paprasčiausiai pabandyti susisiekti su žmogumi ar parduotuve iš kur jis yra gautas ir pasitikslinti chameleono amžių, paprašyti papasakoti apie ankstesnes laikymo sąlygas, kiek laiko jis buvo laikytas parduotuvėje, ar gėrė ten ir kaip, labai svarbu ar gavo vitaminų ir mineralų ir kokių.

Jo įpročiai tau yra gana svarbūs nes tai nėra jaunas chameleonas. Jis gali būti įpratęs susirinkti lašus nuo stiklo, galėjo turėti gertuvę (rusai gana plačiai naudoja graužikų gertuves kadangi ten pastoviai susidaro lašas vandens kabantis), galėjo gerti iš indelio, rinkti lašus nuo augalų, galėjo būti girdomas švirkštu... ir dar neaišku kiek variantų. Todėl geriau tą sužinoti iš ankstesnio savininko.

Kitas klausimas tai ar visada taip krūtinę pasideda ar čia tiesiog kadras toks vienas, ar gerai stovi ant visų keturių kojų?

Įdėk į terariumą daug daugiau šakų, nes dabar chameleono judėjimas labai apribotas.
 
banguolex
chamelionas pirktas parduotuveje,tai kad pabandysim suzinoti apie ji daugiau.vakar pradejau vandeniu purksti terariumo stikla,jam panosyje,tai stebi susidomejas,bet kad gertu nepastebiu ,anksciau purksdavau tik augalus..su kojytemis viskas lyk ir gerai,bet sitaip jis guli jau kelinta diena ir mazai labai juda.is pradziu judejo daugiau....o dabar kaskoks labai jau nejudrusFrown
 
banguolex
tarp kitko bandziau ivairius girdymo budus ....nepadeda
 
Ugnyciuke
Aš tai esu girdėjus, kad chameleonams reikia kriokliuko.. Kitaip gali negerti.. :nezin:
 
banguolex
klausem parduotuveje,ten irgi nemate kaip jis geria.ieskojau internete krioklio pirkti,tai ten raso,kad chamelionams netinka:no:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247216 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma