2024m. April 19d. 23:21:45

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
stiklas
garsas
iškilo didelė problema. jau užsakyti baldai (tero spintelė) pats teras jau turi automatinę įrangą ty. drėgmė, temperatūra,apšvietimas, ventiliacija, vieno komponento trūksta - dar nėra pačio tero. tero dugnas, galinė siena, stogas ir vienas šonas - nebus stikliniai, bet stiklas bus priekinė dalis ir vienas šonas. kokį naudoti stiklą paprastą kaip aqvom ar grūdintą???
girdėjau jog grūdintas labai bijo smūgio aštriu daigtu, ir iškarto subyra,(paprastas tik skyla) bet patvaresnis bukam smūgiui ar pvz. stūmimui.
 
unis
kiek man yra zinoma grudintas yra stipresnis,jo silpniausia vieta-sonas.jeig teisingai issivaizduoju tavo tero silpniausia vieta butu kampas kur sueina 2 stiklai. yra dar variantas,jei tau reikia nepersaunamoGrin tero-spec.apsaugine plevele,teko matyti autombilini dureliu stika su uzklijuota tokia plevele talze beisbolo lazda jis visas sutrukinejo bet neizbirejo.
Mokytis.Mokytis.Mokytis...
V.I.Leninas
 
garsas
bet mano tero plotis 2 metrai gylis 0,7metro o aukštis 1,3metro tai vienas stiklas bus 70x130 cm o kito 200x130cm ir jis stovės ant 90cm aukščio spintelės (baseinas įsileis 30 cm gylio į spintelę) tai viršus tikrai nesidarinės, o per vieną galą neįlysi iki kito pas augintinį ar šiaip sutvarkyti. darinėsis ir didysis stiklas _slankiojanti sistema ir ar užteks 8mm storio ar dėti kokį 12mm???
 
garsas
unis parašė:
yra dar variantas,jei tau reikia nepersaunamoGrin tero-spec.apsaugine plevele,teko matyti autombilini dureliu stika su uzklijuota tokia plevele talze beisbolo lazda jis visas sutrukinejo bet neizbirejo.

esu matęs :thumb: 9 mm šūvį atlaiko
 
unis
sunku patarti.kiek suprantu priekis bus atidaromas ir turetu buti is 2-ju slankijonciu stiklu.tai tie stiklai bus max.110*130 .manau turetu pakakti 8mm stiklo.kas del grudinto su juo neprasideciau,sakiciau tiktu paprastas.
p.s.esu sioje esu srityje naujokas,tad tik dalinuosi mintimis.spresti teks Tau.
jeigu nepaslaptis ka jame laikysi?
Mokytis.Mokytis.Mokytis...
V.I.Leninas
 
garsas
gyvens p.molurus nes jau nelabai telpa savo senajam 60x30cm name nors dar tik 3 mėnesių. tiksliau dabar gyvena beveik lovoj mano tik nakvoja pas save pora kartų pasts iš lovos namo parvarė pasišildyti ir atsigerti ir po kokios val vėl radau lovoj. kol būnu namie laikau atidarytą :laugh:
 
garsas
unis parašė:
sunku patarti.kiek suprantu priekis bus atidaromas ir turetu buti is 2-ju slankijonciu stiklu.tai tie stiklai bus max.110*130 .manau turetu pakakti 8mm stiklo.kas del grudinto su juo neprasideciau,sakiciau tiktu paprastas.
p.s.esu sioje esu srityje naujokas,tad tik dalinuosi mintimis.spresti teks Tau.
jeigu nepaslaptis ka jame laikysi?

ne priekinis bus vienas (200x130 cm) ir jis atsidarys tik į vieną pusę (atsislinks) apie 50cm
nes daugiau atidarius nuo svorio apvers visą terą kvadratas stiklo apie 40kg
 
unis
ispudingas gyvaciukas!:geras:
Mokytis.Mokytis.Mokytis...
V.I.Leninas
 
garsas
MrJinx parašė:
vo blin :geek: dar tokio sprendimo dureliu nesu mates :geek: Pasidalink po to ispudziais kaip gavosi... 2x1.3m vis del to daug...

ok tik kol neturiu pačios spintelės negaliu pradėti gaminti tero man reikia mm tikstumo (stiklo išpjovimui) o spintele turėsiu tik gal kalėdoms arba po naujų bet kada jau viskas bus pasidalinsiu patirtimi.
 
unis
netradiciskai,bet idomu kas iseis.laikau spygas,Tau turi pasisekt!
Mokytis.Mokytis.Mokytis...
V.I.Leninas
 
paska
grudintas stiklas stipresnis jei neklystu 9 kartus, o del stumdomu duru sistemu, tai neblogas gamina lenkai www.laguna.pl lietuvoje prekiauja "agva" pasirinkimui yra visokiu storiu ir dydziu stiklams. na o jei kapeiku nepagailesi ziurek vokieciu "hettich" atstovas lietuvoje "furnitera". ir nereikes atidarineti. po pusmetri ir panasiai, atidarysi iki puses ir kaip karalius galesi tvarkyti terra, ar savo smaugli pasigauti.
Ežys galvoja, kad jo sūnaus kailiukas švelnus
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247187 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma