2024m. April 24d. 22:47:16

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Skorpionai
 Spausdinti temą
Išėjo ir grįžti nežada
AivarasSt
koks skorpas?
 
zvirbluitis
Pandinus Imperator, gal =inot kaip geriau man butu ji privilioti i koki kambario viduri?
 
AndriusN
Teks daryt visų kampų šturmas. Iškraustyt visi kampai, rūbai spintose ir pan. Šeip ieškot bandyk prie šilumos šaltinių. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Neonaz
o kokio dydzio pandinusas? Frown
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
zvirbluitis
per delna, gal kokie 10cm gal daugiau
 
zvirbluitis
kad ta uv lempute normaliai kainuoja....Angry
 
Neonaz
zvirbluitis parašė:
kad ta uv lempute normaliai kainuoja....Angry

[img]http://www.megaomas.lt/images/adm_source/products/LAMP75BL.jpg[/img] is not a valid Image. šita lemba kainuoja6lt ir yra 75w... bet ar tiktu ji?
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
zvirbluitis
as tai tikrai nzn :help:
 
Loona
Labai paprasta patikrinti, ateini į parduotuvę ir paprašai kad įjungtų, tada jei balta spalva šviečia - tinka, jei ne - tai netinka.
Skorpas tinkamos lemputės šviesoje švies lygiai taip pat kaip balti drabužiai, skirtumas tik tas, kad jis nuo prigimties ne baltas Smile
 
Neonaz
Loona parašė:
Labai paprasta patikrinti, ateini į parduotuvę ir paprašai kad įjungtų, tada jei balta spalva šviečia - tinka, jei ne - tai netinka.
Skorpas tinkamos lemputės šviesoje švies lygiai taip pat kaip balti drabužiai, skirtumas tik tas, kad jis nuo prigimties ne baltas Smile

Na turėt šviesti nes juk "black light" Wink tik ar nepakenks skorpijonui tokio galingumo lempa? Smile
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
AivarasSt
taigi nekis gal jis tam skorpionui i nosi lempos Grin
 
zvirbluitis
YYYEEEEEEEEEEEEEE!!!!! :hap::hap: Radau!!:aciu::alus: ziurejau isijautes kasi LT vs VOK ir lietuviai pakrove.Visai laimingas nuejau i kambari susideti pamoku ,deduosi deduosi ir tik apsiksuku nuo prie lovos ir ziuriu palei lovos krastas eina skorpionas
:hap::hap: taip apsidziaugiau GrinGrin
 
Loona
zvirbluitis parašė:
YYYEEEEEEEEEEEEEE!!!!! :hap::hap: Radau!!:aciu::alus: ziurejau isijautes kasi LT vs VOK ir lietuviai pakrove.Visai laimingas nuejau i kambari susideti pamoku ,deduosi deduosi ir tik apsiksuku nuo prie lovos ir ziuriu palei lovos krastas eina skorpionas
:hap::hap: taip apsidziaugiau GrinGrin


Sveikinimai Smile stenkis kad daugiau nepabėgtų
 
joryyys
Vienam puslapyje apie boa constrictor radau toki sakini: "jei pagalvojai "gyvate niekad ten neilistu" reiskia padarei 2-a klaida" (vertimas mano Grin) Taigi, jei pabego gyvunelis (beveik bet koks) ieskokit jo VISUR. Jokiu isimciu. Cia visiem patarimas ateiciai.
Nebook bomzhas! rasheek letooveeshkai!
 
yovi
O buvo taip: Tiksliai nepamenu kada, bet prieš naujus metus, pabėgo mano B. ruhnaui iš kogero blogai uždarytos dėžutės. Tikslaus l nežinau, bet kažkur 3.5 cm su ištiestomis kojomis. Ieškojau, bet neradau, gal prisidėjo ir tas, kad tas kampas nelabai tvarka pasižymėjo Wink na, žodžiu galvojau viskas. Šiandien grįžtu namo, o tėvas man pradeda kažką pasakot, kad mano vora pagavo. Pasižiūriu, o ten mano pražuvėlis ruhnaui, gyvas ir sveikas !! Nėra jis didelis drėgmes mėgėjas, bet tai vistiek nesitikėjau, kad tiek gali išgyvent laisvas kambaryje.
 
AivarasSt
mano pandinusas dar vis laisvej ganosi jau apie menesi Grin bet as dar turiu vilties Grin
 
voodoo
vaje-e-e, skaitau skaitau aš čia, ir žiūriu, kad neretai išbėga "vablėliai" pasivaikščioti.
pats mąstau šsigyt skorpioną arba vorą, bet dar mąstau - ką ir kaip. Smile
beje, kolkas esu studentas, gyvenu barake, tai man nekas jaigu mano situacijoj koks pabėgtų. Shock taip ir įsivaizduoju už sienos panas klykiančias. :jeee: :hap: :laugh: o po to komendantes rėkimą ir pamokslus - "kieno čia voras/skorpionas ir pan." Grin
P.S. jaučiu mano terariumas būtų PARANOIŠKAI SANDARUS..., kad tik nepabėgtų padarėlis. Smile
 
joryyys
Šiaip jau ši tema skirta pasidalinti patirtimi, o ne pamąstymais.
Nebook bomzhas! rasheek letooveeshkai!
 
bonkius
Vakar diena pas mane atsitiko didžiulė bėda - pabėgo mano mažasis hottentotta judaicus (I3)Sad. Perverčiau visa pusę kambario kur buvo laikomas skorpionas ir jo neradau ir manau, kad jau nebepavyks jo rasti, juolab kad iš bendrabučio išmetė.:no:
http://tinyurl.com/bonkius
 
edgonys
Zodziu man vakar panasi situacija buvo Smile pasidalinsiu patirtimi, mano p imperatorius dingo mazdauk 3cm ilgio jis, laikiau terariume ji sandarus viska, visas sleptuves isemiau, durpes sukavau nu niekur nerandu, :no::no: kazkaip paimiau terariuma ir ispilt durpem o pas mane blogai sienele priklijuota buvo taj jis uz jos uzlindes ir nesimate net. Taj va jai kam dingsta ir turit terariuma paziurekit uz sieneliu Smile :conf::conf::conf::alus:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8298
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36252734 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma