2024m. April 19d. 23:39:27

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Inkubatorius
Embay
Gal kas galėtumėte parašyti ir paaiškinti kaip namų sąlygomis jį pasigaminti? be abejo domintų ir gamyklinių kainos. Na trumpai tariant man reik inkubatoriaus kurį galėčiau pigiai nusipirkti arba pasigaminti. Iš anksto :aciu:
Redagavo Embay 2011-05-15 18:05
 
Vobleris
Parsisiusti internetu - http://www.reptil...-26241.htm ar panašius Smile laikai tokie ,kad visko yra viska galima poarsisiūsti ir rinktis.O pasigaminti žinoma galima ,bet aš kaip ne "auksinių" rankų meistras nepatarinėsiu.Sekmės
Redagavo Vobleris 2011-05-15 18:12
 
www.egzotika.info
owicke
Vobleris parašė:
Parsisiusti internetu - http://www.reptil...-26241.htm ar panašius Smile laikai tokie ,kad visko yra viska galima poarsisiūsti ir rinktis.O pasigaminti žinoma galima ,bet aš kaip ne "auksinių" rankų meistras nepatarinėsiu.Sekmės



jusu linkas - Page not found
 
Embay
Aha, man ir neveikia....
 
owicke
Taipogi esu nusiziurejas inkubatoriu http://www.surrey...bator.html bet noreciau pries perkant suzinoti gal kas turite toki?
 
Loona
Inkubatorius, kad ir savadarbis mažiausiai kainuos 200 - 300 lt. Galimi ir pigūs, bet nepatikimi variantai gaminami iš akvariumo šildytūvų.

O jei pradėti kalbėti rimtai - dar ne laikas jums apie inkubatorius galvoti. Jei viskas būtų taip paprasta, čia kiekvienas narys kažką veistų. Pradžiai įgykite patirties, nes paskaičius jūsų kai kurias mintis tikrai susiimu už galvos ir tikriausiai ne aš viena.

P.S. Vobleriui netaikoma Grin
Redagavo Loona 2011-05-15 19:00
 
Vobleris
Loona parašė:
Inkubatorius, kad ir savadarbis mažiausiai kainuos 200 - 300 lt. Galimi ir pigūs, bet nepatikimi variantai gaminami iš akvariumo šildytūvų.

O jei pradėti kalbėti rimtai - dar ne laikas jums apie inkubatorius galvoti. Jei viskas būtų taip paprasta, čia kiekvienas narys kažką veistų. Pradžiai įgykite patirties, nes paskaičius jūsų kai kurias mintis tikrai susiimu už galvos ir tikriausiai ne aš viena.

P.S. Vobleriui netaikoma Grin


Dėkui diev Grin linkas pvz su video - http://www.youtub...NIhJllYhr8 o parduotuves galite susirasti patys naudodamiesi google.
pvz - http://www.reptil...-Inkubator ir t.t http://www.reptil...rutapparat ..... pasivartysit,pasikaitinesit.Loonos mintys beabejo teisingos.Ne nuo tų "galų" reik pradėt.
Redagavo Vobleris 2011-05-15 19:11
 
www.egzotika.info
owicke
Jus patyre gal ir protingi zmones,bet kodel jus neleidziate is anksto pasiruosti galimiems variantams tai tik velnias zino:tdown: gal dar ir patartumete pirma gyvi nusipirkti,o po to terariuma ir jo iranga?Smile
 
Vobleris
owicke parašė:
Jus patyre gal ir protingi zmones,bet kodel jus neleidziate is anksto pasiruosti galimiems variantams tai tik velnias zino:tdown: gal dar ir patartumete pirma gyvi nusipirkti,o po to terariuma ir jo iranga?Smile


Jokiu būdu.Domėjimasis ir žiūrėjimas "į priekį" gerai Smile kai viskas laiku ir vietoje.Bet tema, ne apie tai...
 
www.egzotika.info
Loona
owicke parašė:
Jus patyre gal ir protingi zmones,bet kodel jus neleidziate is anksto pasiruosti galimiems variantams tai tik velnias zino:tdown: gal dar ir patartumete pirma gyvi nusipirkti,o po to terariuma ir jo iranga?Smile


Neverta galvoti apie veisimą, kai dar savų gyvūnų nemokate tinkamai laikyti. Aš tą ir noriu pasakyti, kad pradžiai pasiruoškite, o tik tada veiskite.

Į viešumą deja neišlenda tie atvejai, kai per ankstus ir neapgalvotas veisimas priveda prie gyvūno rimtų sveikatos problemų arba mirties. Ir tai dažniausiai atsitinka su forumo naujais nariais.
 
Rats
Loona parašė:
owicke parašė:
Jus patyre gal ir protingi zmones,bet kodel jus neleidziate is anksto pasiruosti galimiems variantams tai tik velnias zino:tdown: gal dar ir patartumete pirma gyvi nusipirkti,o po to terariuma ir jo iranga?Smile


Neverta galvoti apie veisimą, kai dar savų gyvūnų nemokate tinkamai laikyti. Aš tą ir noriu pasakyti, kad pradžiai pasiruoškite, o tik tada veiskite.

Į viešumą deja neišlenda tie atvejai, kai per ankstus ir neapgalvotas veisimas priveda prie gyvūno rimtų sveikatos problemų arba mirties. Ir tai dažniausiai atsitinka su forumo naujais nariais.


Vietoje to, kad kitus apkalbinėti, geriau žmonėms patarkite, jei esate profesionalas, nes visada reikia mokintis profesionalo. Tačiau jeigu aušinate tik burną, geriau kitų neužgaulioti... :conf:
Parduodame:
Plikas žiurkes auginimui-50 lt;
Šaldytos žiurkės egzotiniams gyvūnams;
Granuliuotas maistas žiurkėms-400 g/1.50 lt;
Granuliuotas maistas triušiams-400 g/1.50 lt;
Girdyklos-500 ml/10 lt
Plastikinės dėžės narvų gamybai-45 lt;
Narvai žiurkėms, pramoniniam auginimui-300 lt;
Pjūvenos-500 l/50 lt;
Zoofobusai-10 lt/100 vnt;

foodanimals1@gmail.com
http://ubg.vov.ru/
 
http://ubg.vov.ru/
Embay
Visi sakot kad reikia patirties, o kai gauni suaugusią eublefaro patelę kuri jau 1 kart dėjo kiaušinius tai nebėra laiko galvoti, bandai pasiruošti ateinančiai dėčiai, kad išsaugoti ir išritinti nors kelis kiaušinius, be to patirtis ateina per praktiką.
 
Loona
Embay parašė:
Visi sakot kad reikia patirties, o kai gauni suaugusią eublefaro patelę kuri jau 1 kart dėjo kiaušinius tai nebėra laiko galvoti, bandai pasiruošti ateinančiai dėčiai, kad išsaugoti ir išritinti nors kelis kiaušinius, be to patirtis ateina per praktiką.


Bent patikrinai ar kiaušiniai vaisingi ? Gal patelė nebuvo net poruota.

Inkubuoti galima ir paprastais būdais esant tokioms situacijoms. Statai dėžutę į terariumą ar į kokią kitą šiltą vietą ir stebi, kad toje dėžutėje būtų pastovi temperatūra. Bandai atrasti tokį tašką, kur būtų ~ 30 laipsnių temperatūra visada. Tas nėra taip sunku.

Pirmą kartą geriausia inkubuoti eulefarus 30-32 lapsnių temperatūroje. Gausi patinus, bet tas užtruks trumpiau ir didesnės garantijos kad kiaušiniai nesuges.

Pirmą savo inkubatorių pasidarėme per dvi valandas, kai atsitiko tokia situacija kaip pas tave. Niekas tau nepatars kaip, visada reikia žiūrėti kokias medžiagas turi po ranka, kiek gali investuoti.

Dėl vieno sezono vienos patelės niekas neieško inkubatoriaus gaminimo instrukcijos, o ieško būdų kaip inkubuoti be jo. Bet kada yra planas veisti ir toliau...

P.S. Lietuvoje reptilijoms pritaikytus inkubatorius turinčius žmones užteks rankų pirštų norint suskaičiuoti.
Redagavo Loona 2011-05-15 23:43
 
Embay
Nepatikrinau dėl apvaisinimo, tik žinau kad patelė buvo poruota. ir pirma dėtį padėjo ne pas mane tai nežinau dėl apvaisinimo, na tuomet darysiu su akvariumu ir vandens šildytuvu. Žiūrėsim kas gausis ;P
 
Embay
Na pasidariau akvariumą su šildytuvu nes patelė padėjo 2 100% apvaisintus kiaušinius, tai tikiuosi kad nesuges ir išsiris mažyliai Pfft
 
owicke
kokia temperatura?imanoma inkubatoriaus foto pamatyti ?
 
Embay
temp ~30 laipsniu. ten nėra ką fotkint, plastmasine dėžė su vandens šildytuvu viduje ir viskas. Grin na aišku pripilta vandens ir dėžutė vandenyje plaukioja.
 
daivita
Turiu prasyma, ir tuo paciu klausima. Jai nusipirkau 2 metuku eublefare, galvoju veisti. Taciau tai noreciau daryti atsakingai. Kaip ir ankstesne komentuotoja komentavo kad patirtis ateina per praktika, ir tikrai nenoriu jokiais straipsniais naudotis, tad klausiu TIKRAI 100% nusimanacius profesionalus apie tai. zodziu turiu terariuma, dugnas stambus akmenys, yra sildomas akmuo ir padaryta slaptaviete, gan nebloga sakyciau. terariumas aisku nera didelis. zodziu patelei kaip ir sakiau yra apie 2 metus, gal biski jaunesne, galvoju apie veisima, mano klausimai butu tokie :

nuo kokio amziaus galima veisti
jai augini tik patele ant kiek laiko reikia ileisti patineli
kai patele pades kiausinius juos perdeti ir nuo jos atskirti ir laikyti inkubatoriuje ?
ar teisingai supratau kad inkubatorius turi plaukioti vandenyje /?
ar inkubatoriuje turi buti dregmes ? ir kiek prc.
kaip patinelis apvaisina patele ??? :help::aciu:Smile
 
Reptilis
Kas darosi su forumo nariais, net nebezinau...
Tiliqua sp.
 
daivita
jai paklausia zmones su klausimais , nori tiksliu atsakymu o ne straipsniu kuriuose parasyta belekas, jai negalit patart is viso nekomentuokite
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247207 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma