2024m. May 08d. 07:47:28

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
Lampropeltis pyromelana
multikas
nu kaip suprantu, prieš nėrimąsi pabąla akys, bet šito požymio pas ją nebuvo Sad
Redagavo mildaster 2008-01-04 22:16
 
herpetologas
pieniniams žalčiams badavimo kaprizai - įprastas dalykasWinkkeli nėrimaisi net gali praeiti:shy:svarbu tokiais atvejais neperkaitint terariumo, suteikt žalčiui galimybę ramiai tūnot slėptuvėj ir lauktiSmile
Redagavo mildaster 2008-01-04 22:17
su egzotika idomiau
 
multikas
Na aš jau labai sunerimęs del jo badavimo, nes dabar bus apie 2 mėnesiai, kai jis nevalgo Sad Nežinau, ką daryti... Bet gal neturėtų nugaišti, juk visvien turi instinktą valgymui, tai nenumarins gi savęs badu, aš taip galvoju?

herpetologas parašė:
pieniniams zalciams badavimo kaprizai iprastas dalykasWinkkeli nerimaisi net gali praeiti:shy:svarbu tokiais atvejais neperkaitint terariumo,suteikt zalciui galimybe ramiai tunot sleptuvej ir lauktiSmile

Redagavo mildaster 2008-01-04 22:18
 
multikas
Dar toks skaudus klausimas iškilo... Kiek laiko gyvatė galėtų išbūti be maisto? Mano Lampropeltis jau 2 mėn. nevalgo Sad , bet šiaip yra judri, ir net neatrodo, kad pas ją bado streikas Frown
Redagavo mildaster 2008-01-04 22:19
 
Linius
Kadangi neseniai įsigijau maždaug 3 mėn. lampropeltis traingulum sinaloae, tad nelabai ką apie ją dar žinau, o ir forume neperdaugiausiai info. Klausimėliai būtų tokie:
1. ar būtina terariume drėkint substratą, šiuo atveju pas mane kakavos pupelių lukštai, ar užtenka indelio su vandeniu (kaip pas mane).
2. kas kiek laiko maždaug tokiam amžiuj vyksta nėrimaisi, kiek laiko jie užtrunka,
ar siūlyti maisto tuo metu. Maniškis pablukęs, akys-biesas jas žino, mažos baisiai :geek:, prieš trejetą dienų surijo naujagimį peliuką, kaži siūlyti dabar ar ne?
3. kažką herpetologas minėjo, kad svarbu neperkaitint, pas mane dieną po lempute apie 26-28 laipsnius, ką tik po teru įtaisiau kabeliuką naktiniam šildymui, tero dugnas šiltas, kaži viską darau teisingai ?
Na, žodžiu, p. augintojai, pasidalinkit patirtim ir pastebėjimais :aciu:
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
steu
1. substrato drėkinti nebūtina, nebent nėrimosi metu, kad pakeltum drėgmę terariume. šiaip pakanka induko su vandeniu, kuriame gyvatė galės gerti ir maudytis.

2. jaunos gyvates neriasi kas mėnesį.. kas pora.. priklausomai nuo sąlygu bei maitinimo. maistą siūlyk nesiūlęs.. jei nenorės - neims ;] jei akys pabale ir neseniai sukrimto žiurkiuką, siūlau palaukti kol išsiners. po išsinėrimo gali iškart duoti maisto.

3. kiek mano žinios veža, tai nei viena lampropeltis nėra dieninė gyvatė, todėl lemputė jai visiškai nereikalinga. šildymui pakanka kabelio arba kilimėlio.

norint išvengti visų perkaitinimų bei perdrėkinimų, reiktų terariume padaryti šiltesnes ir vėsesnes bei sausesnes ir drėgnesnes zonas, kad gyvunas galėtų pasirinkti jam komfortiškiausią vietą.
Redagavo mildaster 2008-01-04 22:29

-
 
Linius
Dėkui, steu, viskas aišku. Šiaip ji pas mane maudytis nemėgina, tad pasinaudojau kažkur rasta info, kad galima jai padaryt drėgmės kamerą : stiklainiuką su drėkinamom samanom, aš vietoj samanų įdėjau ir laiks nuo laiko keičiu popierinio rankšluosčio gabalą, kurį sudrėkinu, šitas dalykas jai gana patiko, dabar dažnai jame parinasi :thumb:, o kartais po kakavos lukštais pasikasa, šildosi ant šilto dugno. Įdomu, ar tokią kamerą tikslinga būtų taivaniui padaryt, nes maniškis maudytis nemėgsta, aišku maniškiam jau kokio 5litrinio reikėtų...:laugh:
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
mildaster
Lameriškas klausimas: sinalojkai duot ėsti tiek, kiek nori? ar reikėtų kažkaip riboti? maniškis vikšrialis šiandien surijo tris peliukus, o ji gal tik kokiu 25 cm ilgio.

master of disaster
 
http://mildaster.wordpress.com
steu
duoti kiek nori ;] nenorės - neims.. yra skirtingų nuomonių.. vieni sako prikišti daug, su kaupu kiek lenda.. kiti sako - dažniau, bet po mažiau.. blogiausia, kas gali nutikti - tai atris nesuvirškintą maistuką.. jaunoms gyvatėms tikrai nevertėtų riboti maisto ;]
Redagavo mildaster 2008-01-04 22:30

-
 
multikas
Padėkite!!!! Mano pyromelana jau nevalgo 8 mėn. Nežinau, ką daryti Sad Praeitą lapkritį suvalgė 3 peliukus ir išsituštino pavasarį. Nuo to laiko nieko nevalgo, bet atrodo gyvybinga, ir net kiekvieną vakarą išlenda pamedžioti. Kas vakarą įmetu jai naujagimį žiurkiuką, bet ji visiškai maistu nesidomi. Terariume temperatūra šiltame kampe apie 27-30, šaltame 23-25, substratas - kokoso durpės, šildymas - kilimėlis, teras 30x60x80. Patarkite, prašau, ką nors.
Redagavo mildaster 2008-01-04 22:33
 
mildaster
per prievartą mėgink šert. senokai neėdė :/
master of disaster
 
http://mildaster.wordpress.com
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8325
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36271864 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma